Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Crusty se s tako gumo lohk 1,35 pele, da k Ivota vulkanizerja upraša, če je še dobra za par krogov ga upraša, če ga jebe  :P  :D ( no to je blo res ni šala B) )

Sam res ne vem kva je bil neki pameten se spomniš?? Le vprašal sem ga, če je še za obrnit, (res ni blo nikjer več nobene luknjice in že čist ravne po obeh straneh) :P:slap: ........mi je pa reku "ej obrnut češ se ti na glavu sigurno"!! :D :D :D

Tko da Bizi tvoje so še za rekorde podirat!! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me, če se da priklopit quickshifter na original računalnik. Gre za R6 (2006).

 

Se da. Odvisno od vrste quickshifterja. Obstajajo standalone quickshifterji ( firme HM ali Translogicitd...) ki se samo priklopijo v inštalacijo in pa Dynojeti in podobni, ko pa rabiš zraven še kakšne power commanderje in vžigalne module.  V osnovi je 99% cestnih in dirkalnih motorjev na originalnih računalnikih, samo število vmesnih enot potrebnih za delovanje je drugačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje,, pozna kdo koga ki dela kvalitetne poliestre,, rabim za hondo cbr 600 rr 2005 letnik,  

 

hvala za odgovor že vnaprej,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje,, pozna kdo koga ki dela kvalitetne poliestre,, rabim za hondo cbr 600 rr 2005 letnik,  

 

hvala za odgovor že vnaprej,

 

Carbonin iz Mednega.Edini slovenski poliestri, kjer poliestri dejansko pašejo na motor 100%. Lahko da je še kakšen slovenski proizvajalec, sam ga še ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje,, pozna kdo koga ki dela kvalitetne poliestre,, rabim za hondo cbr 600 rr 2005 letnik,  

 

hvala za odgovor že vnaprej,

NICOLETTI DESIGN ŽIRI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NICOLETTI DESIGN ŽIRI

Ti to resno? clovek je tako nezanesljiv, da drzi rekord sigurno. Ce ga sploh dobis, seveda po dogovoru prej, sploh na telefon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti to resno? clovek je tako nezanesljiv, da drzi rekord sigurno. Ce ga sploh dobis, seveda po dogovoru prej, sploh na telefon

JAH,NEVEM...JES PAČ NISEM IMEL NOBENIH PROBLEMOV Z NJIM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale motor me pa matra že 1 mesec al kokr časa ma že oglas :) Sam še finace čakam :P

Pridi ga pogledat, res je lep, saj bo še kaj spustil na ceni ;)

........motor ima pa cca 1500km na pisti ostalo je bila cesta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En dobronameren nasvet. Če nimaš denarja za motor, potem ga tudi za dirkanje ne boš imel. Najceneje je kupiti motor!

Sem že to leto vozil in vem da je velik strošek ;) zato pa čakam finance, ker je čez zimo šlo velik denarja na trenutni motor, pa še nimam vseh stvari, ki jih je fajn imet za dirkat...drugač pa hvala za nasvet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!