Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

Eno vprašanje glede zobnikov...

 

Na cbr-ki 600, imam sedaj razmerje 15/45 in se mi zdi za grobnik ok.

 

Za marof pa razmišljam, da bi imel 14/45. 

 

Zanima me, če bi bilo to v redu ali je bolje, da dam zadaj 1 do 2 zoba več in pa kako bi 14 zobnik vplival na samo verigo.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje glede zobnikov...

 

Na cbr-ki 600, imam sedaj razmerje 15/45 in se mi zdi za grobnik ok.

 

Za marof pa razmišljam, da bi imel 14/45. 

 

Zanima me, če bi bilo to v redu ali je bolje, da dam zadaj 1 do 2 zoba več in pa kako bi 14 zobnik vplival na samo verigo.

 

lp

 

http://www.gearingcommander.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si prepričan? Menda so jih vsi prodajalci skupaj dobili le 40.

Isto kot pri supermoto. Ja nič, če jih nočejo prodat oz. dobavit bomo pa kunkorenco vozili. In tako smo tudi naredili :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam eno malo smešno vprašanje ,  zanima me kako se reče tem gumicam , ki jih zalepiš ob strani rezervarja da ob polaganju ne zdrsiš,,, (na pisi imam včasih probleme   :) )

potem jih bom sam na Ebay-u poizkal,, ampak pojma nimam kaj naj vpišem ,  :blush:   ali če kdo ve kje se jih da dobit v SLO ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vzemi si kitajske za par dolarjev, ker orig. so mislim da okoli 40€. Osebno imam kitajske, lepilo je 3M in držijo BP.

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vzemi si kitajske za par dolarjev, ker orig. so mislim da okoli 40€. Osebno imam kitajske, lepilo je 3M in držijo BP.

 

 

Lp

jaz tudi mam 3m pa so zaenkrat vredi pa še poceni so bli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam eno malo smešno vprašanje ,  zanima me kako se reče tem gumicam , ki jih zalepiš ob strani rezervarja da ob polaganju ne zdrsiš,,, (na pisi imam včasih probleme   :) )

potem jih bom sam na Ebay-u poizkal,, ampak pojma nimam kaj naj vpišem ,  :blush:   ali če kdo ve kje se jih da dobit v SLO ? 

Mam jaz še en komplet. = )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Evo od kitajca frišno zmontirano :). Brez predelav seveda ni šlo ampak vsaj zgleda dobr...recimo :D. Sm pa vse vijake zamenjal pa uporabil locktite, kako se obnese na pisti bom pa še vidu :D.post-13985-0-19087500-1429657994_thumb.jpgpost-13985-0-43721900-1429658057_thumb.jpg

Aja zdej mam GP shifting, ziher 2 sec hitrejši :lol1:.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje v Sloveniji bi lohk kupu zobnike ..... naprimer potrebujem za original ketno 530 prvi manjši zobnik.

 

Prodaja kdo to pr nas al najbol da naročim prek Ebay-a ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v Sloveniji bi lohk kupu zobnike ..... naprimer potrebujem za original ketno 530 prvi manjši zobnik.

 

Prodaja kdo to pr nas al najbol da naročim prek Ebay-a ?

motonetpikasi tu lahko kupiš posebej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motonetpikasi tu lahko kupiš posebej

 

motonetpikasi tu lahko kupiš posebej

motopoint maribor!!..ima vse na zalogi ;)..ček it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo v sloveniji ki čipira motorje ? ne rabi imet valjev če ve kaj dela in mislim na original elektroniko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo prodaja kupujem stabilizator krmila znamka mi ni tako pomembna kot to da ima nosilec, ki ga lahko pomikaš po ohišju stabilizatorja kot ta na sliki.

F46265161.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kdo v sloveniji ki čipira motorje ? ne rabi imet valjev če ve kaj dela in mislim na original elektroniko ?

 

Kaj točno pa želiš oziroma rabiš? Brez valjev ti lahko vsak proda "mačka v žaklju"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!