Skoči na vsebino

Tek


kat

Priporočene objave

Tek je dolgocasn. :BUA: Tko da, respect tistim, ki ga prakticirate. :OK:

.. morda za nekatere. Poglej kaj vidiš med tekom .. si kdaj opazil kaj podobnega ...

post-33605-0-14435800-1349277757_thumb.jpg

post-33605-0-87814400-1349277774_thumb.jpg

post-33605-0-41736700-1349277827_thumb.jpg

post-33605-0-49828700-1349277854_thumb.jpg

post-33605-0-50725800-1349277879_thumb.jpg

post-33605-0-54855000-1349277905_thumb.jpg

  • Všeč mi je 8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. morda za nekatere. Poglej kaj vidiš med tekom .. si kdaj opazil kaj podobnega ...

ja tisočkrat...pol smo pa nehali plesat in popivat do jutra :D

Respect. upam de me na starost zgrabi kej podobnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinko, ti si premlad, premalo stoletij je za teboj in tudi teh nekaj let na Motomarsu ...

da bi vedel kruto življenjsko resnico: Broj nikoli ni pil ali plesal do jutra.

:grrr

Zakaj pa bi zapravljal čas, če mu je ob enajstih zvečer vsaka izbranka že dala ...

:K :K :K :K :K :K

:smoke:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sinko, ti si premlad, premalo stoletij je za teboj in tudi teh nekaj let na Motomarsu ...

da bi vedel kruto življenjsko resnico: Broj nikoli ni pil ali plesal do jutra.

:grrr

Zakaj pa bi zapravljal čas, če mu je ob enajstih zvečer vsaka izbranka že dala ...

:K :K :K :K :K :K

:smoke:

Če nisi nikol plesal do jutra in občasno kaj spil,ti ne pomagajo tud stoletja.Pred enajsto dajo pa sam une k ne obvladajo scene :grim

P.S. lepe slike :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nisi nikol plesal do jutra in občasno kaj spil,ti ne pomagajo tud stoletja.Pred enajsto dajo pa sam une k ne obvladajo scene :grim

P.S. lepe slike :OK:

Jebiga .. in?

Nimam občutka, da bi me zaradi tega bilo kaj manj ... definitivno so pa opiti ljudje nadležni.

:drunk::alko::beer2:

Naj ti dam extremen hipotetičen primer, da me boš razumel:

ali imaš ti občutek, da si kaj zamudil ker nisi pil scanije in fukal rac?

Gotovo ne ... pa vendar je na svetu kar nekaj ljudi, ki bi tebi dali podobno razlago kot ti meni.

:naughty:

Me veseli, da so ti fotke všeč .

:photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. morda za nekatere. Poglej kaj vidiš med tekom .. si kdaj opazil kaj podobnega ...

Lepe fotke, čeprav za lavf imam v teh dnevih raje sonce visoko na nebu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe fotke, čeprav za lavf imam v teh dnevih raje sonce visoko na nebu :D

Jaz pa takrat časa nima za to. Kakorkoli obrnem mi s tušanjem vred vzame najmanj 2 uri ... tako, da začnem ob 05:30 in zaključim nekje okoli polosmih .. odvisno a prej pogledam maile ali ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej bolečine v kolenu počasi popuščajo od kar ne tečem več po asfaltu.

Dokler sem na asfaltu se ogrevam z zelo hitro hojo, ko pa pridem na peščeno pot pa začnem teči.

Predvidevam, da je razlog za bolečino bil to, ker se (katerikoli) copat zaradi gume na podplatu

(oz. mešanice plastike in gume ali materiala, ki ne drsi) takoj ustavi in celoten posledični (!!) sunek koraka prenese v koleno,

na pesku (travi, zemlji) pa podplat nekoliko zdrsne in te sile so zaradi tega bistveno manjše.

Dejstvo pa je, da ga ni copata na Planetu Opic, ki bi TO preprečeval.

Prosim: ne mešajte tega sunka s sunkom od zgoraj navzdol, katerega copati amortizirajo zaradi

zračnega mehurja v peti ali česa podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No, svetovke in svetovci, je kdo danes kej prelaufu, je kdo not uletu na LM? moj bruto cajt na 21km 1:55:43. kolk vas je blo na moratoncu, poloviški, desetki al pa na šolskem? ni pomembno, potruditi se je bilo potreba, čestitam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, svetovke in svetovci, je kdo danes kej prelaufu, je kdo not uletu na LM? moj bruto cajt na 21km 1:55:43. kolk vas je blo na moratoncu, poloviški, desetki al pa na šolskem? ni pomembno, potruditi se je bilo potreba, čestitam.

Laufamo,laufamo vsak dan 5km,sam na tekaču v fitnesu :blush: saj v ta mraz in mokroto me prav nič ne vleče,isto kot na motor,ga morm dat mal na tekača,pa da se zapeljem :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laufamo,laufamo vsak dan 5km,sam na tekaču v fitnesu :blush: saj v ta mraz in mokroto me prav nič ne vleče,isto kot na motor,ga morm dat mal na tekača,pa da se zapeljem :P

..tudi jaz .. na trenažerju, pa malo cigumigu, kakšen kvihtek .. pa

je urca in pol takoj okoli in ob 07:00 že sedimo pri zajtrku.

:blush:

Mislim, saj rad migam, nisem pa mazohist.

:grrr

Dejstvo pa je, da je med športniki veliiikooo mazohistov.

Poslušal sem izjave maratoncev na LJ. maratonu ... take

lahko ven mečejo samo res tisti pravi mazoti.

:BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tudi jaz .. na trenažerju, pa malo cigumigu, kakšen kvihtek .. pa

je urca in pol takoj okoli in ob 07:00 že sedimo pri zajtrku.

:blush:

Mislim, saj rad migam, nisem pa mazohist.

:grrr

Dejstvo pa je, da je med športniki veliiikooo mazohistov.

Poslušal sem izjave maratoncev na LJ. maratonu ... take

lahko ven mečejo samo res tisti pravi mazoti.

:BUA:

a majo oni tud kšn forum ... ????

me prou zanima, če so tapravi mazoti tud tolk zagnani, da se skoz pričkajo kere superge so boljš ....

al italjanske, al nemške, mogoče pa celo japonske ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tudi jaz .. na trenažerju, pa malo cigumigu, kakšen kvihtek .. pa

je urca in pol takoj okoli in ob 07:00 že sedimo pri zajtrku.

:blush:

Mislim, saj rad migam, nisem pa mazohist.

:grrr

Dejstvo pa je, da je med športniki veliiikooo mazohistov.

Poslušal sem izjave maratoncev na LJ. maratonu ... take

lahko ven mečejo samo res tisti pravi mazoti.

:BUA:

Priden :notworthy: Jaz morm bit na šihtu ob 7h in tek pred službo prakticiram poleti ko so temperature ob 5h zjutraj ugodne.V zimskem času se pač zadovoljim z trenažerjem po službi in treningu z utežmi.

Ja če bi ljudje vsaj malo dali na šport(rekreativni) bi imeli veliko manj sodobnih zdravstvenih tegob ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a majo oni tud kšn forum ... ????

me prou zanima, če so tapravi mazoti tud tolk zagnani, da se skoz pričkajo kere superge so boljš ....

al italjanske, al nemške, mogoče pa celo japonske ... :kva2:

Na tek se prpel z GSA pa te noben ne bo gledu v copate :P če boš mel pa bmflove boš pa itak zmagu,sam bodo rekl,da si guljufal,ker so nadstandardne z aktivnim vzmetenjem :lol1:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priden :notworthy: Jaz morm bit na šihtu ob 7h ..

Ja, to je pa prednost, če je dejavnost doma, da človek malo laže razpolaga s časom ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laufamo,laufamo vsak dan 5km,sam na tekaču v fitnesu :blush: saj v ta mraz in mokroto me prav nič ne vleče,isto kot na motor,ga morm dat mal na tekača,pa da se zapeljem :P

A kužeta daš tudi na tekač ko lije, je mraz, 1/2m snega? Na potrebe ga/jo je potrebno tudi peljat, a ne? Hec. Sem pa tudi pri -10 po Rožniku laufu, nič posebnega ni, kramparce na noge pa gas. Ogreje te, brez skrbi. Če ne tek, pa edinstvena, deviška narava. Prelepo in preprosto!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej bolečine v kolenu počasi popuščajo od kar ne tečem več po asfaltu.

Dokler sem na asfaltu se ogrevam z zelo hitro hojo, ko pa pridem na peščeno pot pa začnem teči.

Predvidevam, da je razlog za bolečino bil to, ker se (katerikoli) copat zaradi gume na podplatu

(oz. mešanice plastike in gume ali materiala, ki ne drsi) takoj ustavi in celoten posledični (!!) sunek koraka prenese v koleno,

na pesku (travi, zemlji) pa podplat nekoliko zdrsne in te sile so zaradi tega bistveno manjše.

Dejstvo pa je, da ga ni copata na Planetu Opic, ki bi TO preprečeval.

Prosim: ne mešajte tega sunka s sunkom od zgoraj navzdol, katerega copati amortizirajo zaradi

zračnega mehurja v peti ali česa podobnega.

Tečeš stopalo-prsti ali peta-prsti?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!