Skoči na vsebino

Klub CBF


Priporočene objave

Mary tudi iz moje strani zahvala in opravičilo,ker sem vam moral pobegniti,tako,da sem tebi in tvoji družbi še vedno dolžan pijačo :worship: pa drugič,ko se zopet srečamo.

PS:pero tisti ovinki proti Cerknici so pa hudi :naughty:

LP pek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

kje ste vsi še vsi spite se bomo jutri kam peljali za nedeljo kaže Orlovo gnezdo kar lepo vreme bi šli v nedeljo gor,če ste za javite!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao,

kje ste vsi še vsi spite se bomo jutri kam peljali za nedeljo kaže Orlovo gnezdo kar lepo vreme bi šli v nedeljo gor,če ste za javite!

Seveda spimo, je bila dolga noc. Zakaj pa sobota ne? V soboto ne bo vremena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo kaže za soboto napovedujejo plohe mogoče kaka bol kratka fura po Sloveniji,mogoče zbor na Trojanah potem pa se odločimo kam in kako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Mary sva govorila po telefonu jutri se bi dobili ob 14h na Trojanah,če bo vreme se še prej slišmo po tel.kako urco prej da obležimo nove majčke obvezno vsi v novih majčkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Mary sva govorila po telefonu jutri se bi dobili ob 14h na Trojanah,če bo vreme se še prej slišmo po tel.kako urco prej da obležimo nove majčke obvezno vsi v novih majčkah.

Jaz sem tudi za.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za.

Jaz tudi, ker smo prestavili 4 dnevno turo za jutri, ampak če bojo plohe, nič ne bo.

Se slisimo!

Sem itak na vezi z Alešom.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale vreme nas pa res mal zajeb..... Kakor gledam radarsko sliko padavim, se oblaki in dež kar vrti okoli po Sloveniji. :headbang:

Upam, da se vreme obrne in začne sijati sonce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme ubija :headbang: .

HVALA ZA MAJICO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :naughty: NORE MAJICE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yea1:

Upajmo na lepse vreme!!!!!!!!!!!!!!

Lp,

Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme ubija :headbang: .

HVALA ZA MAJICO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :naughty: NORE MAJICE!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yea1:

Upajmo na lepse vreme!!!!!!!!!!!!!!

Lp,

Sanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res slabo kaže za danes pri nas še kar dežuje to vreme pa že mal utruja, komaj čakam ,da naredimo skupno furo v novih majčkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res slabo kaže za danes pri nas še kar dežuje to vreme pa že mal utruja, komaj čakam ,da naredimo skupno furo v novih majčkah.

Pri nas se ma oblaki že malo trgajo in se je celo malo sonce pokazalo. Čez oblake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo predstaviti na jutri ,če bo kaj bolje pa naredimo še eno kratko furo po Sloveniji že malo gledam kam bi se zapeljali iz Trojan, če ste za danes pa res nažalost :photo: slabo kaže res sem jezen :angry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo predstaviti na jutri ,če bo kaj bolje pa naredimo še eno kratko furo po Sloveniji že malo gledam kam bi se zapeljali iz Trojan, če ste za danes pa res nažalost :photo: slabo kaže res sem jezen :angry: .

po moje nobenmu ne paše takle vreme :headbang: Sicer pa pri nas ne pada več. Je pa še kar oblačno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igir si že nabavil nove gume tudi jaz že pogledujem za novimi,na servisu me je navdušil nad cotinentalom rood ali sport atack cena približno enaka okoli 280.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igir si že nabavil nove gume tudi jaz že pogledujem za novimi,na servisu me je navdušil nad cotinentalom rood ali sport atack cena približno enaka okoli 280.

Nisem še. Danes sem poslal mail Sirniku za ceno Dunlop Roadsmart. Po moje bom kar te vzel. Ker imajo ojačan sredinski del, ki gre pri meni najhitreje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga klical ima Metzeler za 260 in Rodsmart za 205 evrov plus montaža 20 evrov sedaj pa res ne vem kaj bi dal gor vsak svoje hvali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za jutri pa imam predlog ,če ste za zbor na Trojanah ura stvar dogovora recimo 10h obvezni krofi potem pa čez Vače,Bogenšperk,Muljava,Dvor,Kočevje,Ribnica potem pa če bo vreme nazaj čez Bloško planoto,če pa ne pa kar proti Ljubljani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ga klical ima Metzeler za 260 in Rodsmart za 205 evrov plus montaža 20 evrov sedaj pa res ne vem kaj bi dal gor vsak svoje hvali.

Men je pa rekel da ima Metzeler Z6 za 230€. Plus 20€ za montažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!