Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

... jest sem pa enkrat eni lušni policajki rekel, ko me je "masirala" ene pol ure, da ne bo nič, da sem vezan...in če me lahko spusti...

.... pol se je šele vžgala....

 

 

... dej ne laž ...  :eek:

 

... res je bla luštna  :yes:   , sam masirala je pa mene   :(  .... in vžgala se je glih tolk, da mi je dala pet pik ... :slap:

 

.... ti si pa spau takat u avtu ... :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dej ne laž ...  :eek:

 

... res je bla luštna  :yes:   , sam masirala je pa mene   :(  .... in vžgala se je glih tolk, da mi je dala pet pik ... :slap:

 

.... ti si pa spau takat u avtu ... :whistle:

v bistvu si ga ti v tem primeru "popušil" ne pa ona :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne vem ce lih pase sm. Je pa povezano s cesto in motorji. Jeseniski itelektualec z nozem je obsojen.

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/11-let-zapora-za-umor-na-motoristicnem-shodu/331187

ubil je cloveka in osirotil otroka. Normalnim pa fental prijeten obmorski motozbor. Dobil je 11 let. Naj se mu vleeecejo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na spin.sos112.si sem zasledl tole:
 
Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
9.3.2014 10:57
 
KANAL
Ob 10.57 sta pri kraju Morsko v občini Kanal, trčili voznik motornega kolesa in voznik osebnega vozila. Poškodovani voznik motornega kolesa je bil po nudenju prve pomoči prepeljan v bolnišnico Šempeter. Gasilci JZ GRD Nova Gorica so nudili pomoč ekipi NMP Nova Gorica in opravili požarno varovanje mesta nesreče. Cesta je bila zaradi nesreče nekaj časa zaprta.
 
Upam, da ni hujšega :(
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še tole...

 

Nesreče v cestnem prometu - prometne nesreče
9.3.2014 11:03
 
POSTOJNA
Ob 11.03 je ekipa Helikopterske nujne medicinske pomoči s policijskim helikopterjem prepeljala poškodovanega motorista, ki se je ponesrečil v prometni nesreči na Raubarkomandi v občini Postojna, v ljubljanski klinični center.
 
Fantje ne precenjujte svojih sposobnosti...spet upam, da bo vse uredu in želim čimprejšnje okrevanje..
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pr postojni. avto mi je pred nosom pr manjši brzini zapelal v bok. sopotnica huje, jest pa z zlomljeno klucnico ze doma.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pr postojni. avto mi je pred nosom pr manjši brzini zapelal v bok. sopotnica huje, jest pa z zlomljeno klucnico ze doma.

Ni mi všeč  :headbang:  :wallbash:

Čimprej se "zliži/te" vsi trije GSA-jem vred.

Sem že iskal varianto se ti pridružit v torek na Jadranki , zdej pa to  :(.

 

Kako pa jo je GSA odnesu? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whiskey - čimprejšno okrevanje za vaju oba.

Po vsakem poročilu o nesreči motor avto, vsi nemotoristi takoj pomislijo da je motorist divjal. To pa morem priznat da z tega vidika ker se je samo mimo nas danes peljalo kakšnih 15 motorjev, od tega 10 normalno, 5 pa škoda besed....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem. to sploh ni pomembno. bil skoz pr sopotnici. brzina je bila manjsa od omejitve.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem. to sploh ni pomembno. bil skoz pr sopotnici. brzina je bila manjsa od omejitve.

Očitno je hudo, čim boljše in kar najhitrejše okrevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pr postojni. avto mi je pred nosom pr manjši brzini zapelal v bok. sopotnica huje, jest pa z zlomljeno klucnico ze doma.

držim pesti za vaju, da se čimprej pocajtata!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pr postojni. avto mi je pred nosom pr manjši brzini zapelal v bok. sopotnica huje, jest pa z zlomljeno klucnico ze doma.

 

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem. to sploh ni pomembno. bil skoz pr sopotnici. brzina je bila manjsa od omejitve.

 

Kje vsi si se vozil, pol pa verjetno lokalec v nedeljo ... tak je to ... želim uspešno okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ni to fajn slišat/brat. 

Upam, da sta čimmanj poškodovana in da jo odneseta brez posledic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem želim čimprejše okrevanje brez posledic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!