Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 10 minutami, RSTDRIVER pravi:

"karikirano"(hecno, a ne, da ni hecno) gor al dol.... so poškodbe  malo nad pragom avtomobila. S hrbtom presekat "šasijo" na pol, bo težko, razen če si ornk natreniran....(po tvojem?)

 

očitno si zelo malo nesreč videl, kjer je bila velika hitrost, pa naj povem, moped ni par metrov stran, moped ni cel ampak rasfukan do obisti, telesa niso cela, ampak raztrgana (beri v kosih) in včasih tudi 100m stran.

Tule pri konkretni nesreči je šlo za preveliko hitrost ter napačno reagiranje, daleč pa od te, kot jo nekateri navajajo, za staro mamo je bila zihr "nadzvočna".

Niti ni nujno da je bil hud udarec v kombi, zlom tilnika hrbtenice je pa hitro in konec. (pa ne rabiš imeti niti 50km/h)

Žal pa prav tako ni nujno da je voznik kombija prav vozil. Četudi nekdo gre 100km/h ga je potrebno videti, če ne telefoniraš ali kaj drugega počneš.

Žal , se zgodi, in se bo še...Vem da nobenemu ni lahko, niti vozniku kombija niti staršem pokojnega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

 

Ne vem kolko je letel projektil v Ljubljani, če bi vozil normalno, bi bil viden in bi lahko ustavil.

Nimamo kaj debatirat.

 

khm khm, zakaj pa jaz potem nisem bil viden? :P

CBRa je nizka, kar vem je vozil mimo avtov, in če je kombi stal malce nerodno v križišču, ga je gladko spregledal. Če je vozil prehitro ga je še lažje in če je še telefoniral....potem imamo 2 mrtva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Verjetno je imel rešilec na sebi airbag,da ni bolj poškodovan,motor bolj razbit,da potnica ni poletela preko...teniske pa je verjetno kak spiderman nazaj k njima potegnu!

Dejstvo je da ste vsi nagnusni!Kako se sploh lahko imate za motoriste a drugega motorista defaltu obtožujete...

Primer!Motorju izsili prednost drug avto s stranske ceste....avto je tiščal 10m po svojem voznem pasu!Izračunana hitrost je bila 90km/h...kolk 100m pa je tiščal tega rešilca...aja airbag...

Kdo pa so to motoristi?

Nagnusni so tile objestneži, ki polnijo črno kroniko in mečejo slabo luč na vse ostale voznike motornih koles (ki nismo motoristi) in bi se radi normalno kam zapeljali.

Mogoče imam že jaz sedaj zaradi tega predsodek, da ko vidim ali preberem o cestaku, da mi je zadeva že "pojasnjena".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

očitno si zelo malo nesreč videl, kjer je bila velika hitrost, pa naj povem, moped ni par metrov stran, moped ni cel ampak rasfukan do obisti, telesa niso cela, ampak raztrgana (beri v kosih) in včasih tudi 100m stran.

Tule pri konkretni nesreči je šlo za preveliko hitrost ter napačno reagiranje, daleč pa od te, kot jo nekateri navajajo, za staro mamo je bila zihr "nadzvočna".

Niti ni nujno da je bil hud udarec v kombi, zlom tilnika hrbtenice je pa hitro in konec. (pa ne rabiš imeti niti 50km/h)

Žal pa prav tako ni nujno da je voznik kombija prav vozil. Četudi nekdo gre 100km/h ga je potrebno videti, če ne telefoniraš ali kaj drugega počneš.

Žal , se zgodi, in se bo še...Vem da nobenemu ni lahko, niti vozniku kombija niti staršem pokojnega.

mojstr, vem, da sta z "unmu" kolega.... ampak nč od tega kar pišeš nisem komentiral.... komentiral sm preboj polovice šasije avtomobila s hrbtom človeka... kapiši? pa ne mi spet od Xsare....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

očitno si zelo malo nesreč videl, kjer je bila velika hitrost, pa naj povem, moped ni par metrov stran, moped ni cel ampak rasfukan do obisti, telesa niso cela, ampak raztrgana (beri v kosih) in včasih tudi 100m stran.

 

Ko se je prijatelj zaletel v ograjo potoka(zaradi alkota ne ve hitrosti...poletel okoli 60m v potok en tenisk pa sva našla ko je prišel iz bolnice na desnem hribu kljub temu,da je bil on levo v potoku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, RSTDRIVER pravi:

mojstr, vem, da sta z "unmu" kolega.... ampak nč od tega kar pišeš nisem komentiral.... komentiral sm preboj polovice šasije avtomobila s hrbtom človeka... kapiši? pa ne mi spet od Xsare....

res nimam želje limat slik prometnih, kjer so udeleženi motoristi, žal v kosih, občasno mi jih frend pošlje z zavarovalnice.

Tudi človeško telo je trdo in marsikaj prebije, preden se razbije na kose.

ps. Prajtu sem pa tut s Snecijem, pa Boruttom, ampak mislim, da tule pri nabijanju nima veze al jo ma? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, DAMI34 said:

res nimam želje limat slik prometnih, kjer so udeleženi motoristi, žal v kosih, občasno mi jih frend pošlje z zavarovalnice.

Tudi človeško telo je trdo in marsikaj prebije, preden se razbije na kose.

ps. Prajtu sem pa tut s Snecijem, pa Boruttom, ampak mislim, da tule pri nabijanju nima veze al jo ma? :blush:

al nabijam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

Kdo pa so to motoristi?

Nagnusni so tile objestneži, ki polnijo črno kroniko in mečejo slabo luč na vse ostale voznike motornih koles (ki nismo motoristi) in bi se radi normalno kam zapeljali.

Mogoče imam že jaz sedaj zaradi tega predsodek, da ko vidim ali preberem o cestaku, da mi je zadeva že "pojasnjena".

Sopi pred zid in se malo z glavo zaletavaj vanj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, RSTDRIVER pravi:

al nabijam?

vsi nabijamo, saj je tak naslov teme :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

Ko se je prijatelj zaletel v ograjo potoka(zaradi alkota ne ve hitrosti...poletel okoli 60m v potok en tenisk pa sva našla ko je prišel iz bolnice na desnem hribu kljub temu,da je bil on levo v potoku...

 

Pravkar, sesir pravi:

Sopi pred zid in se malo z glavo zaletavaj vanj...

Zaradi alkota ne pozna hitrosti. Ja bravo.

Si ga postavil pred zid in premlatil? ...

Verjetno sta šla po iskalni akciji še na pirček, dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

 

Zaradi alkota ne pozna hitrosti. Ja bravo.

Si ga postavil pred zid in premlatil? ...

Verjetno sta šla po iskalni akciji še na pirček, dva.

Ni imel tako umsko omejenih izjav kot ti nikoli!

Nikakor nisva šla na pivo,saj sva pila wisky...

Prav zanimivo kako si določenega človek želi spoznati in taki ko snecer ko...eh

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, sesir pravi:

Ni imel tako umsko omejenih izjav kot ti nikoli!

Nikakor nisva šla na pivo,saj sva pila wisky...

Prav zanimivo kako si določenega človek želi spoznati in taki ko snecer ko...eh

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Snecer said:

Kdo pa so to motoristi?

Nagnusni so tile objestneži, ki polnijo črno kroniko in mečejo slabo luč na vse ostale voznike motornih koles (ki nismo motoristi) in bi se radi normalno kam zapeljali.

Mogoče imam že jaz sedaj zaradi tega predsodek, da ko vidim ali preberem o cestaku, da mi je zadeva že "pojasnjena".

o snecer, kaxi?

 

vidim da se vedno neumnosti trosis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

?

Ja res!Veliko članov poznam...Za večino si to štejem v čast in sem vesel,da sem jih spoznal...trenutno mislim,da bi se z dvema lepo nasmejali in kero rekli....Tebe si nikakor ne želim spoznati,ker misliš oz ne misliš

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snecer pravi:

Sicer pa je že naslednji del nanizanke.

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/huda-nesreca-motorista-zaprla-cesto

 

Ne vem kolko je letel projektil v Ljubljani, če bi vozil normalno, bi bil viden in bi lahko ustavil.

Nimamo kaj debatirat.

Pa še nekaj bi omenil pri vseh teh nesrečah in da ne rečem drugega idiotskih tečajih varne vožnje, katere forsirajo v medijih in še kje.

Ne cepajo začetniki, ampak stari mački, objestneži, ki s svojim načinom vožnje samo čakajo, da bodo enkrat v časopisu.

Po možnosti imajo še vse možne tečaje na tem planetu...

Prav imaš; pameti ne delijo na nobenem tečaju niti se jo ne da kupiti. Zato bo še naprej tako, kot je bilo. Torej, brez pameti in, če bo sreča, v maline. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Borutt said:

Prav imaš; pameti ne delijo na nobenem tečaju niti se jo ne da kupiti. Zato bo še naprej tako, kot je bilo. Torej, brez pameti in, če bo sreča, v maline. 

Ampak jaz pridem na tečaj ;)

Sneci je pa tako vso pamet na svetu pojedu, pa je zame bore malo ostalo.... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 3/30/2017 ob 8:03, ELO pravi:

resnici na ljubo, zavorna pot (ne pot ustavljanja!) pri 60kmh je 20m.

v 10 metrih lahko tej hitrosti odbrusiš 45km/h.

v 5 metrih lahko hitrosti odbrusiš celih 30kmh.

15kmh ali 30kmh v steno najbrž ni fatalnih, sploh z opremo ne...

zaključek najbrž lahko naredite sami...

kinetična energija je jeba, narašča s kvadratom hitrosti.

nekje sem že napisal, pri 250kmh nosiš toliko energije, da zlomi 34.000 reber...

krhki smo, krhki...

WORD. 

v prometu si je dobro preračunat tudi metre v sekundi. s 100kmh nardimo 27,7m/sec pri 150 torej že precej zajetnih 41,5m. če si to vizualno preneseš na cesto, in si predstavljaš koliko prostora zgubiš v sekundi...meni so te cifre srhljive. v desetinki si pač 2,5m stran.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, sesir pravi:

Ja res!Veliko članov poznam...Za večino si to štejem v čast in sem vesel,da sem jih spoznal...trenutno mislim,da bi se z dvema lepo nasmejali in kero rekli....Tebe si nikakor ne želim spoznati,ker misliš oz ne misliš

A MS so tudi zmenkarije?

Kaj imajo te toplovodarske fore veze s topicom?

Poglej si o čem pišemo, izpostavil sem novo današnjo nezgodo in ...

pred 16 minutami, krucymucy pravi:

o snecer, kaxi?

 

vidim da se vedno neumnosti trosis

Ti bi tudi lahko kaj povedal o vožnji v čredi in kako te je nasadil povsem po neumnosti eden iz črede, ker je pač fajn vozit cik cak, ker je nekdo na tečaju tako rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Prav imaš; pameti ne delijo na nobenem tečaju niti se jo ne da kupiti. Zato bo še naprej tako, kot je bilo. Torej, brez pameti in, če bo sreča, v maline. 

Če nekaj nimaš, ne moreš delit? :) saj veš keri vici so najjaći oziroma o kom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Snecer said:

Ti bi tudi lahko kaj povedal o vožnji v čredi in kako te je nasadil povsem po neumnosti eden iz črede, ker je pač fajn vozit cik cak, ker je nekdo na tečaju tako rekel.

lahko, ampak ne bom.

ce bi vozili "cik cak" bi sel mimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

 

pred 9 minutami, Snecer pravi:

A MS so tudi zmenkarije?

Kaj imajo te toplovodarske fore veze s topicom?

Poglej si o čem pišemo, izpostavil sem novo današnjo nezgodo in ...

Ti bi tudi lahko kaj povedal o vožnji v čredi in kako te je nasadil povsem po neumnosti eden iz črede, ker je pač fajn vozit cik cak, ker je nekdo na tečaju tako rekel.

Debil si totalni...napram tebi verjamem,da ima @builder enkrat višji iq ko ti

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!