Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 14 minutami, Andro Asgaard pravi:

http://www.primorske.si/Novice/Kronika/Motorist-vozil-s-povprecno-hitrostjo-200-kmh svašta.. pa še s sopotnico. Boze mili dragi... zarad takih smo pol vsi divjaki..

A pol teb prot kalu ne potegne 200? :P

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Andro Asgaard pravi:

http://www.primorske.si/Novice/Kronika/Motorist-vozil-s-povprecno-hitrostjo-200-kmh svašta.. pa še s sopotnico. Boze mili dragi... zarad takih smo pol vsi divjaki..

To ni nič. Sej jim je sam povedal, da je šlo tud do 260! Verjetno je htel sopotnico zrajcat... pa ni vedal kak se lotit.

 

Tale novica je res za 'svašta pička rodi' kategorijo :?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ni komentiral obliko zadnje Supercorse na CBRi (dogodek z rešilcem)?

Tako širokega ravnega dela na sredini (zvožena) še nisem videl na nobenem potovalniku,

ki se v večini vozijo "pokonci". Od vožnje skozi skozi ovinke se to ni zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 minutes ago, Andro Asgaard said:

http://www.primorske.si/Novice/Kronika/Motorist-vozil-s-povprecno-hitrostjo-200-kmh svašta.. pa še s sopotnico. Boze mili dragi... zarad takih smo pol vsi divjaki..

Netolerantno. Pujn direkt na gobec. Če bi kej jaudau, še dve okol kepe. Bi touku dokler ne bi biu tiho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se je pohvalil?! Bi ga tudi jaz...

Povem: v soboto sem bil deležen kontrole prometa :whistle: Zanimiv dogodek, trije z zametki sivih las ob ušesih smo poklapano poslušali predavanje policista, da tako glasni nismo za na cesto (homologaciji navkljub). Smo ob robu ceste urno montirali ubijalce v lonec in se zahvalili za opozorilo. Ga ne vzamem več ven... :music4:

Pa mi ž1 vedno pravi, da zadaj preveč ropota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole nisem čisto razumel - kljub homologaciji auspuha voziš s seboj še dodaten demfer za vsak slučaj, če se zdi policaju preveč glasno?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje vozi dbkiller s sabo. Ko Policija ustavi se zgovarja na homologiran ror (ki je homologiran z dbkillerjem), če pa to ne rata, pa šravfa dbkiller v ror.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Prvič si zaslužiš klofuto od mene,ker si....

bogato nabirko prineseš domov, poleg našitkov

dobro, da nisem motorist

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jskrablin pravi:

Pomoje vozi dbkiller s sabo. Ko Policija ustavi se zgovarja na homologiran ror (ki je homologiran z dbkillerjem), če pa to ne rata, pa šravfa dbkiller v ror.

Tako nekako gre skrajšano, ja. Nisem se nič izgovarjal, sem razložil, kot je bilo od nakupa motorja dalje. Prva kontrola pač, sem namestil kiler noter in konec nelegalnosti... Nekaj prijaznih besed, za konec hvala in srečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

A pol teb prot kalu ne potegne 200? :P

 

Edin u prostem padu :) se mam preuc rad hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Andro Asgaard pravi:

Edin u prostem padu :) se mam preuc rad hehe

ampak bod pošten do mene, kok ti potegne si probal?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

ampak bod pošten do mene, kok ti potegne si probal?

 

Ja na letaliscu ;) (zaprtem) , no sej ponovm pa bomo usi mel namontirane.. (glej sliko) hahaha

IMG_2145.PNG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

žal ne :(

 

ja:

1. vsaj 200 kojnu

2. moped mora letet vsaj 300km/h

3. po zadnji moraš vozit od semaforja do semaforja :P

4.pa uresničit moraš  , kar splaniraš , drugače si papak ne motorist ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DL650 pravi:

Še ni za v črno kroniko, ampak, ta pa je budala, ta, ki pa se je zadaj šla rusko ruleto, pa ni zgleda nič kaj bolj inteligentna.
Potem se pa čudimo!

 24UR

že debatiramo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

že debatiramo :P

 

Aja, saj res. Nisem zasledil .... ampak če se vrnem ... pa pred dnevi se je nesreča v tandemu končala tragično.
Ne vem a ta nima interneta doma!? Nič ne spremlja medije ... če je on 23, je vprašanje, koliko je stara punca, ki je zadaj sedela.

Mater, nekatere res nič ne izuči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js prihajam na motosvet samo še da berem kako se sesir jezi in meče ven frustracije o grupičih, ker ga Snecer tako lepo verbalno uničuje.

 

Zapri account, ker to kar zadnje tedne pišeš je čista polomija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

ampak bod pošten do mene, kok ti potegne si probal?

 

Imel z1000 2004 letnik...števec pokazal 243km/h se je pa mučno tako hitro peljat...gps nikoli imel poleg na z1000...seveda gre tolko le v nemčiji hehe

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DL650 pravi:

Aja, saj res. Nisem zasledil .... ampak če se vrnem ... pa pred dnevi se je nesreča v tandemu končala tragično.
Ne vem a ta nima interneta doma!? Nič ne spremlja medije ... če je on 23, je vprašanje, koliko je stara punca, ki je zadaj sedela.

Mater, nekatere res nič ne izuči!

loči 2 zadevi, namreč 100 v mestu je vsaj po mojem bolj nevarno kot 200 izven, kjer vse poznaš. Nisem reku da zagovarjam, mam 2 ovinka ki ju odpilim kot moped da od sebe, po ravnem mi je škoda gume in težko čez 120, ker mi je dolgčas.

Sicer pa prav, da so mu izpit vzeli, kaj pa ni gledu v špegle, jaz takoj vem, kdaj je provida za mano. 

Pravkar, SMX17 pravi:

js prihajam na motosvet samo še da berem kako se sesir jezi in meče ven frustracije o grupičih, ker ga Snecer tako lepo verbalno uničuje.

 

Zapri account, ker to kar zadnje tedne pišeš je čista polomija

hehe, saj ga nis vprašu kter je bil na vrsti v grupiču, če je bil prvi je pravi đek :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

 

hehe, saj ga nis vprašu kter je bil na vrsti v grupiču, če je bil prvi je pravi đek :P

 

Ženska nima zastonj tri lukne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Andro Asgaard said:

IMG_2146.PNG

ko smo ravno pri Nemcih:

20.letni Somalijec iz zavetišča za "begunce" je ponoči vdrl v dom upokojencev in posilil dva invalidna starčka. Ko je v prostor stopila žena drugega, jo je ubil. Tretiran bo kot ubogi fant, ki pač nima punce in si mora pomagati s starčki...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, gsxf750 pravi:

Nihče ni komentiral obliko zadnje Supercorse na CBRi (dogodek z rešilcem)?

Tako širokega ravnega dela na sredini (zvožena) še nisem videl na nobenem potovalniku,

ki se v večini vozijo "pokonci". Od vožnje skozi skozi ovinke se to ni zgodilo.

Verjetno je na motpsvetu prebral,da je odlična guma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DL650 pravi:

Še ni za v črno kroniko, ampak, ta pa je budala, ta, ki pa se je zadaj šla rusko ruleto, pa ni zgleda nič kaj bolj inteligentna.
Potem se pa čudimo!

 24UR

To je bil pravi motorist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!