Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 minutami, Snecer pravi:

 

SS motor je za divjanje po defaultu.

Ko na njem sedi VR46 sigurno...Tim Gajser se ne bi strinjal s teboj

Tvoje gume tudi pa divjaš?Vem,da ne ker itak nisi sposoben!Ahm v tem grmu tiči zajec zakaj si proti SS mopedom

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, Kmet2 said:

Mediji ...............škoda ,da ste eni takšne ovce ..............če bi napihnili vsako nesrečo in debilizem , ki ga naredijo avtomobilisti , eh sej je brez veze ....................

Ne zagovarjam neumnosti motoristov ,ampak vem ,da jih veliko več naredijo tisti na 4 kolesih ..............kako vem ..........za volanom tovornjaka sem že 20 let , od malih nog na motorju , z avtom, ko je dež  in z biciklom ko je res lepo ,skratka ne hodim ,ampak sem ko šmrkl skoz na cesti , tu pa so najbolj pametni vikend paket vozniki .............

Ko je pa naš dežurni policaj napisal ,da so vrjetno tisti ki delajo neumnosti v avtomobilih motoristi , no pol sem pa vedel ,da je odnesel vrag tudi tiste tri pike čiste zdrave kmečke pameti ...............ne nasedajte prosim , v Slo se vsak dan zgodi kakšna hujša nesreča z avtomobilom po čisti neumnosti ali objestnosti, pa ni zaslediti to nikjer , ko pa poči bajker , faaak pa to je ko 3ww na TV :fyou:,

Evo po policajsko bi se temu reklo ,da je v avtomobilu motorist ...............:OK:

17742134_1348800381856177_443766925_n.jpg?oh=d3cea8762c379c7257480001f63a28da&oe=58E4925C

Še preden pride poročilo ali izvedensko mnenje ste nekateri že polni nasvetov in zgražanja , kot nazadnje ko se je zgodila nesreča  z motoristom in so takoj ,tudi tu vsi skočili pokonci , norc , objestnež ,divjak ...............kolega pa je med vožnjo zadela kap in se je gladko odpeljal na drugi pas ...............namreč poznam okoliščine , pa se večkrat zadržim in ugriznem v jezik , eni ste res hepani v pisker . 

Marsikdo tudi nima čiste pojme kar se tiče motorizma in komentira  nesreče a v nobeni ni bil udeležen (hvala bogu naj tako ostane ) toda to je kot da men nekdo govori kako se liže klitoris ,sam pa ga tudi videl še ni .....itd ............ne da se mi več , toda toliko gnoja , kot ga izlivate tu po motoristih , za bruhat ,sram vas je lahko vse ............ljudje se še ohladili niso v krsti imate že vse zaključke ....

Izjava tedna .............če imaš SS motor je že po defoltu ,da se ne voziš počas , celo kupiš ga za norenje ....kje živite ??? Poznam kar nekaj motoristov s SS raketami ki vozijo lepše , kot  vi s svojimi drek pumpami , pa še bi lahko našteval primere v nedogled , debilizma človeškega !!!

In enkrat sem že povedal , kaj je vzgojna kazen  pri prekrških ..........Soča , pomagat motoristom , ki so nastradali v nesrečah ,rit brisat , videt izmaličena telesa  itd ...predvsem to ,ti, da mislit , meni je  in to zelo !! Vse ostalo monetarno sranje od policije in države pa je enostavno polnjenje blagajne .................stvari bi se lahko hitro izboljšale samo ni politične volje , ker karkoli bi naredili res za nas in varnost bi iz mošnjička nekaj šlo ven in nič not , zato stvari stojijo , na policaje se pa pritiska z raznimi mobingi za čim več pobranih kazni , to je bolano in skregano z logiko ............ščititi, varovati  , umirjati ..............to so samo še floskule policajev in državnih fikusov .

lp Želim in upam , čeprav je utopično a vseno ,da več ne umre nobeden udeleženec v prometu ne avtomobilis  ,ne motorist .....

Vam povem še moj primer ...........včasih sem bil debil na cesti , vedno prvi in nobeden me ni smeh prehitet .........imel sem 2 hujši nesreči in par malih , za vse kriv sam  , toda prijel se me je sloves divjaka , pa čeprav me v naselju ne boste videli vozit več kot 60kmh itd ...ko sem nazadnje položil MTS na Jadranki sem bil norc , sej te poznamo , jaz pa sem mirno preden sem počil kruzal pod omejitvijo po cesti ................nadel sem si pečat , ki se me drži še danes , karkoli bom naredil , bom kriv !!!

Želim vam lepo sploh pa varno sezono in ne bit ovce ........

Točno vem ,da me bo večina vas poljuvala ,a sem tip človeka ki mu visi kaj si mislite o meni ,to je vaš problem , ne moj ! 

 

 

.

17190557_202173186935873_6083203485543185071_n.jpg

Tako ti si en velik divjak ... Ti si bela lisa Jadranke ... V bistvu si označen kot so bili židje v II. svetovni vojni ...

Tapeto so ti vsekali stari moj ... tak kot meni ... da sem se kurčo norel bil brezobziren in brezobrazen voznik ...

Pol pa sem reko dost mi je gremo mi po svoje ... Pa zdaj spet nobenu ne paše ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kmet2 pravi:

 

Spet si obračal moje besede. Je pač težko razumeti, da je skoraj vsak motorist tudi avtomobilist in, da so tudi avtomobilisti motoristi. 

Prekoračitev omejitve je prekršek. Divjanje ni nikjer definirano. Jaz ponavadi pišem o neumnostih nekaterih.

Še vedno lahko narediš stojo, če ti visi dol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Samuell pravi:

Tako ti si en velik divjak ... Ti si bela lisa Jadranke ... V bistvu si označen kot so bili židje v II. svetovni vojni ...

Tapeto so ti vsekali stari moj ... tak kot meni ... da sem se kurčo norel bil brezobziren in brezobrazen voznik ...

Pol pa sem reko dost mi je gremo mi po svoje ... Pa zdaj spet nobenu ne paše ...

zdaj maš pravega mentorja :) lol

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Spet si obračal moje besede. Je pač težko razumeti, da je skoraj vsak motorist tudi avtomobilist in, da so tudi avtomobilisti motoristi. 

Prekoračitev omejitve je prekršek. Divjanje ni nikjer definirano. Jaz ponavadi pišem o neumnostih nekaterih.

Še vedno lahko narediš stojo, če ti visi dol. 

A teb skoz stoji narcisek .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Tim Gajser dvomim, da sploh ima izpit za SS motor... :slap:

Zanimivo...bom se pozanimal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

Zdaj te bodo pa vsi trepljali po rami in se jim boš smilil... :slap:

SS motor je za divjanje po defaultu.

 

16298426_172416229911569_7681707956523319318_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

Razen če si ga šejk kupi, potem ga ima v garaži.

Nisem šejk pa ga imam v garaži,da mi prikrade nasmešek na obraz..mi lepša dneve,obuja spomine....je pa res,da sem začel razmišljat plus kupca imam in ga bom prodal...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, DAMI34 said:

a še nisi prebral naslova teme?

ps. sam med mano in tabo, pa ne okol govort. Ta tema je točno zato da se spusca agresija, spraznijo hormoni, odloži odvečna psihična teža, da ostale lepe teme o motorčkih ostanejo čiste.

Sam to povem samo tebi. :P

Hvala za razlago..., sem prebral naslov teme..., piše nabijanje in moraliziranje..., to kar jaz vidim je pa žaljenje in primitivizem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, twom pravi:

Hvala za razlago..., sem prebral naslov teme..., piše nabijanje in moraliziranje..., to kar jaz vidim je pa žaljenje in primitivizem...

Men je v " vseeno ce spencer piše o pedrih ker piše on,ki ga imam za omejenega!

Mogoče njegova skrita želja?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, twom pravi:

Hvala za razlago..., sem prebral naslov teme..., piše nabijanje in moraliziranje..., to kar jaz vidim je pa žaljenje in primitivizem...

vsak ma svojo tehniko, za nekoga je nekaj moraliziranje, za drugega žalitev...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Snecer pravi:

Zdaj te bodo pa vsi trepljali po rami in se jim boš smilil... :slap:

SS motor je za divjanje po defaultu.

sej versače tut, sm vidu Kmeta :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

ko je divjal, ga je motor zavrgel, ni za to, ti rečem

:lol1:car :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od enega uporabnika na forumu

Citiraj

P.S. - po Vrhniškem klancu navzdol je naju in še nekaj avtomobilov v koloni preko polne črte prehitel en SS motorist. Ko je bil na svojem pasu, se je moral malo "dokazati" in odpeljati še 200 ali 300 m po zadnjem kolesu. Menim, da smo ravno zaradi takšnih neodgovornih "modelov" potem vsi na slabem glasu. Naj takšni "mladinci" delajo kar hočejo, vendar ne na cesti, kjer ogrožajo druge udeležence, če se že sami ne želijo "šparat".

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

 .................................eh sej je brez veze ....................

 

A si kej sape zajel vmes k si to pisu :jezik:  :lol1:

 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snecer pravi:

Od enega uporabnika na forumu

 

ugotavljam, da je narobe napisano, v duhu debat o SS motorjih bi moralo biti tako:

P.S. - po Vrhniškem klancu navzdol je naju in še nekaj avtomobilov v koloni preko polne črte prehitel en SS MOTOR. Ko je bil na svojem pasu, se je moral malo "dokazati" in odpeljati še 200 ali 300 m po zadnjem kolesu. Menim, da sO ravno zaradi takšnih neodgovornih "modelov MOTORJEV" potem vsi na slabem glasu. Naj takšni "motorji" delajo kar hočejo, vendar ne na cesti, kjer ogrožajo druge udeležence, če se že sami ne želijo "šp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

odpeljati še 200 ali 300 m po zadnjem kolesu

 

jaja pa še čik si je vmes zmotal. haha

Nevem, js z SS nimam težav, so me pa večkrat v naselju prehitel objestneži, ki vozjo motor znamke, znane že iz sveta štirikolesnikov. Pa ponavadi so v skupinah po dva, trije, vsi z enakim modelom motorja in prižganimi meglenkami. In zelo ne radi pozdravljajo?!

SS si pa vsi zapomnijo, ker so fouš :yea1:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, blazzarss pravi:

jaja pa še čik si je vmes zmotal. haha

Nevem, js z SS nimam težav, so me pa večkrat v naselju prehitel objestneži, ki vozjo motor znamke, znane že iz sveta štirikolesnikov. Pa ponavadi so v skupinah po dva, trije, vsi z enakim modelom motorja in prižganimi meglenkami. In zelo ne radi pozdravljajo?!

SS si pa vsi zapomnijo, ker so fouš :yea1:

 

BMW?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!