Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 29 minutami, KARMEN1 pravi:

sem že večkrat podrsala s stopalom, pa sem ga imela čisto notri. Saj nimam tako velike noge.....

Gre za to s katerim delom stopala sloniš na stopalkah. Lahko, da si imela stopala premaknjena preveč naprej, v nasprotnem primeru bi ti prej prijela bunka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir: SPIN

Nesreče v cestnem prometu18.6.2017 16:28

ILIRSKA BISTRICAOb 16:28 se je na cesti Podgrad-Hrušica, občina Ilirska Bistrica, zgodila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Posredovali so gasilci PGD Ilirska Bistrica, ki so na zavarovali mesto dogodka, pomagali ekipi NMP ter z vpojnim sredstvom posuli razlite tekočine na vozišču. Ena oseba je bila težje poškodovana in odpeljana na zdravljenje v SB Izola.

18.6.2017 20:09

SEVNICAOb 20.09 sta na Planinski cesti v Sevnici trčila osebno vozilo in motorno kolo. Pri tem se je poškodovala ena oseba. Gasilci PGD Sevnica so zavarovali kraj dogodka, nudili pomoč reševalcem pri oskrbi in prenosu poškodovanega do reševalnega vozila, odklopili akumulator na motorju, počistili razlite motorne tekočine, umaknili motor iz cestišča ter nudili pomoč policiji. Poškodovano osebo so reševalci NMP Sevnica prepeljali v Splošno bolnišnico Celje.

18.6.2017 18:06

LUKOVICAOb 18.06 se je na Cesti na Brdo, občina Lukovica, zgodila prometna nesreča v kateri sta bila udeležena osebni avtomobil in motorno kolo. Posredovali so gasilci CZR Domžale, PGD Lukovica, PGD Blagovica in PGD Prevoje, ki so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulatorja ter pomagali reševalcem. Poškodovana motorista so po oskrbi, reševalci NMP Domžale odpeljali v bolnišnico UKC Ljubljana.

18.6.2017 13:44

PREBOLDOb 13.43 je na cesti Prebold - Marija Reka, občini Prebold, padel motorist in se pri tem poškodoval. Posredovali so gasilci PGE Celje, ki so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator na motorju in nudili pomoč reševalcem NMP Žalec in NMP Celje, ki so poškodovanega oskrbeli, nato pa prepeljali v nadaljnjo oskrbo v celjsko bolnišnico.

17.6.2017 22:36

CELJEOb 22.38 sta na Čopovi ulici v Celju trčila osebno vozilo in motorno kolo. Pri tem se je poškodovala ena oseba. Poklicni gasilci PGE Celje so zavarovali kraj dogodka, nudili pomoč reševalcem NMP Celje in cestišče posuli z vpojnimi sredstvi. Poškodovano osebo so reševalci NMP prepeljali v Splošno bolnišnico Celje.

18.6.2017 17:45

HOČE-SLIVNICAOb 17.46 so na Slivniški cesti v Hočah, občina Hoče-Slivnica posredovali poklicni gasilci GB Maribor, ker je motorist zapeljal iz ceste v potok. Gasilci so protinaletno in protipožarno zavarovali kraj nesreče, nudili pomoč reševalcem NMP in posipali iztekle tekočine. Reševalci NMP Maribor pa so poškodovanca oskrbeli in prepeljali v UKC Maribor.

 

 

 

 

 

 

Črni dan za enosledneže.

 

Pazite nase, res je bil čudovit dan in pogoji so omogočali prek kolena pa še do komolca, sam dejte malo merkat pa vsaj stisnite konje z malo več razmišljanja.

 

Hudo je to brat, te kar mine da bi šel gulit po cesti.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, učer je blo kar pestro, ste bli usi na cest razen mene :) Sej če prov razumem, so se vse nesreče končale s poškodbami, nobena pa tragično?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6/14/2017 ob 19:34, DinDiin pravi:

Drgac  pa scitijo  skornje  ce mene  vprasas....

Jih ne, preverjeno :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, jskrablin said:

Jih ne, preverjeno :jezik:

 

2 minutes ago, Lipstick said:

Je tako, škorenj ima svoj ščitnik, običajni so plastični, boljši škorenci za po cesti  ( za na pisto kovinski niso dovoljeni ... ) imajo preko še kovinsko ploščico, katero tudi lahko menjaš. Če voziš motorinčke z nižjimi stopalkami si s salonarčkom hitro na asfaltu, da ne menjaš skozi ščitnikov, si lahko omisliš dodatne titanske ploščice ( krasno se iskrijo ), ko se zbrusijo navariš novo plast titana in drsaš dalje ...., lohka maš pa tut luknjo v škornju za dodtano zračenje, samo moraš biti malo bolj pazljiv, da si ne skrajšaš noht preko mere, zana bit malo zoprno ...

DSC08256.jpg

 

Popravljeno . Popravil Lipstick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje "bunkice" (footpeg feelers) pa kar lepo pobira .. ;)

če je že govora o tem, ve kdo, kje bi dobil kakšne, ki bolj iskrijo? Oziroma iz kakšnega materiala bi morale bit ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Tex pravi:

moje "bunkice" (footpeg feelers) pa kar lepo pobira .. ;)

če je že govora o tem, ve kdo, kje bi dobil kakšne, ki bolj iskrijo? Oziroma iz kakšnega materiala bi morale bit ..

šibice na konc gor nalimi, bo isker koker hočeš. še zagorel bo kdaj pa kdaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 6. 2017 ob 18:50, Tex pravi:

moje "bunkice" (footpeg feelers) pa kar lepo pobira .. ;)

če je že govora o tem, ve kdo, kje bi dobil kakšne, ki bolj iskrijo? Oziroma iz kakšnega materiala bi morale bit ..

iz magnezija .. ali pa iz njegove zlitine z aluminijem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎19‎.‎6‎.‎2017 ob 18:36, Ciko86 pravi:

Meni mi pa ni še uspelo s tistimi bunkicami taknit :cry:

S ninjo ne, z mojim pa ja :hmm:.

Ob ‎19‎.‎6‎.‎2017 ob 19:01, Xebec pravi:

šibice na konc gor nalimi, bo isker koker hočeš. še zagorel bo kdaj pa kdaj :whistle:

Da ne bi slučajno prišel k nam na Obalo, ker nas boš požarno ogrožal :dry:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KARMEN1 pravi:

 

Da ne bi slučajno prišel k nam na Obalo, ker nas boš požarno ogrožal :dry:...

Jst vem za enega, ki mu je poleti prepovedano kolenčkat na kalu, a ne @maus? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 6. 2017 ob 18:36, Ciko86 pravi:

Meni mi pa ni še uspelo s tistimi bunkicami taknit :cry:

Tudi meni več let...ko pa začneš uživat v počasnih ovinkih pa.....:scut:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tut ne morem na GTju taknit z bunkicami, ker jih ni :( jebemti šparanje pri KTMju :(

Baje pa s tačko ne gre, si prej v malinah, vsaj tak pravi @UnionJack:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, sesir pravi:

Tudi meni več let...ko pa začneš uživat v počasnih ovinkih pa.....:scut:

Meni mi počasni ovinki niso všeč,rajši mam hitre da se lahko čez cel ovinek igraš z gasom in malo mečeš zadnji del počez :panic:

 

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

S ninjo ne, z mojim pa ja :hmm:.

Da ne bi slučajno prišel k nam na Obalo, ker nas boš požarno ogrožal :dry:...

Ja in pol sem jih skoraj fasal :twak::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Ciko86 pravi:

Meni mi počasni ovinki niso všeč,rajši mam hitre da se lahko čez cel ovinek igraš z gasom in malo mečeš zadnji del počez :panic:

Glih to igranje...

Če so ovinki za prvo in imaš menjane zobnike....ti power slijdi pri hitrostih do/do tu nekje... 60kmh v prvi so res za  zabavo..jih je pa veliko,veliko lažje delat z pirelli kot z dunlop...in hitro uničiš škornje...smo si pa zelo različni glede tlaka v zadnji pnevmatiki...men da fajn blo 1.8 tu okoli,nekateri pa celo 2.5+ kar je meni bilo preveč nekonrolirano hecanje...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@KARMEN1 nisem vozil NC750...glede na katastrofo od dudvile honde pa bi rekel,da v tvojem primeru...premehka amortizacija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, KARMEN1 pravi:

Amortizacija je ok, tačke bom dvignila :panic: 

Sam sem imel večino menjane komplet tačke...a prava potreba po menjavi je od motorjev,ki sem jih vozil bila le na tesnem bmw f800r...na drugih se je uredilo z amortizacijo.Na tem bmw sicer ne vem a po občutku mi bila amortizacija kul...pa si vseeno haklal škorenj...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, KARMEN1 pravi:

Amortizacija je cigu migu, ampak rit pa ne boli  :panic: 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, sesir pravi:

Sam sem imel večino menjane komplet tačke...a prava potreba po menjavi je od motorjev,ki sem jih vozil bila le na tesnem bmw f800r...na drugih se je uredilo z amortizacijo.Na tem bmw sicer ne vem a po občutku mi bila amortizacija kul...pa si vseeno haklal škorenj...

Ko je račji stil edini stil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Borutt pravi:

Ko je račji stil edini stil. 

Samo pri tem bmw se ne strinjam.Ker si vedel,da boš čutil asfalt na nogi si na to mislil in not skrival nogo...je pa res,da sem ga imel na testu le en dan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz bom naslednjič v ovinku kar nogo gor dvignila in težav ne bo.......:panic:

Kolk dtar dudvile plaval tud to ne bo dost:010 tud na jadrnici si zmočiš noge tudi če jih vsake toliko dvigneš z roba...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/21/2017 at 0:35 PM, KARMEN1 said:

Jaz bom naslednjič v ovinku kar nogo gor dvignila in težav ne bo.......

Sej pr zenskah to ni problem ker ste navajene :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So mislili da sem bil jaz :P

19400354_1870102159915983_74986955398466

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!