Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ob 14. 8. 2021 ob 17:35, Darko3g pravi:

 

Vsaka nesreča je posledica neupoštevanja predpisov (razen, če dokažeš, da je krivda zunanja), zato tudi sledi kazen.

Tole ne bo držalo, nikakor ne vsaka! Ni teorije, ker moj primer ni edini!  Sem zapeljal v kolesnico na cesti in padel. Vozil v koloni med avti. Vse po pravilih! Pa sem vseeno dobil kazen. Še sreča, da mi je ženska iz avta za mano šla v pomoč in pričala meni v prid pri sodniku za prekrške! Tolk naspidiranega, arogantnega policaja napram motoristom še nikoli nisem videl prej, nikoli. Na mestu so mu povedali kaj je bilo pa se ni dal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ftp pravi:

Jaz danes vozil za italijanom, ki je vozil kar po sredini. Pa sem začel trobit, vsakič ko je prevozil črto (cca. vsakih 10-15 sekund) in kazat na desni vozni pas. Na srečo sem bi s ta starim motorjem ki ima še sireno, ki ni podlegla "ekološkim" normam proti onesnaževanju s hrupom in je kar konkretna. Po cca. 10 km se je ustavil pri kraju, pa sem izkoristil da mu razložim čemu so črte narisane. V naslednih 2 km se je držal svojega voznega pasu, potem sem pa šel po svoje.  :wallbash:

Kar se tiče sekanja ovinkov, sem že obupal. Zato pa je pesek po cesti. Naši pa še veselo nasipajo bankine

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, ftp pravi:

Jaz danes vozil za italijanom, ki je vozil kar po sredini. Pa sem začel trobit, vsakič ko je prevozil črto (cca. vsakih 10-15 sekund) in kazat na desni vozni pas. Na srečo sem bi s ta starim motorjem ki ima še sireno, ki ni podlegla "ekološkim" normam proti onesnaževanju s hrupom in je kar konkretna. Po cca. 10 km se je ustavil pri kraju, pa sem izkoristil da mu razložim čemu so črte narisane. V naslednih 2 km se je držal svojega voznega pasu, potem sem pa šel po svoje.  :wallbash:

Za tole ti dam en velik +. Zakaj? Ker nisi ravnal slovenceljsko, ( boli me k...c, to se me ne tiče, zakaj bi se izpostavljal......). Ker si ravnal tako, kot, vsaj jaz osebno mislim, da je prav. Nekomu, ki krši predpise,  vozi neodgovorno,  nevarno, brez koncentracije, si to na ustrezen način pokazal. 

Tudi sam sem zadnjič na gorenjski AC s podobnim manevrom na desni pas spravil D avtodomarja, za katerim se je na levem pasu že nabrala dolga kolona nestrpnih. 

Sem pač take sorte...idiotu MORAŠ pokazat in/ali povedat, da je idiot. Sam tega verjetno ne ve.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Tedybear pravi:

Sam tega verjetno ne ve.

itak, da ne ve.. tudi motoristi, ki sekajo ovinke, mislijo kok se hudo peljejo ... zadi se pa nekdo z eno roko pelje in se čudi, kako un pred njim hudo polaga ovinke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

itak, da ne ve.. tudi motoristi, ki sekajo ovinke, mislijo kok se hudo peljejo ... zadi se pa nekdo z eno roko pelje in se čudi, kako un pred njim hudo polaga ovinke :P

 

Kaj ovinke se še polaga pr teh letih ??

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bikez pravi:

Kaj ovinke se še polaga pr teh letih ??

mau pa še ... :P drugače niti ne znam odpeljat ovinek ... ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

mau pa še ... :P drugače niti ne znam odpeljat ovinek ... ;)

Jaz sem verjet tolk iz forme k Rossi :). Naum nč drsnike nucal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bikez pravi:

Jaz sem verjet tolk iz forme k Rossi :). Naum nč drsnike nucal.

saj jih jaz tudi vse redkeje ... včeraj sem majčkeno poiskril po dolgem času ... mam iste drsnike že tri leta ... včasih menju na dva meseca :P ...

itak se peljem letom primerno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odraz kulture časa v katerem živimo. Čisto na vseh področjih. Vsak po svoje, vsak svoj prav, sama jeza in egoizem. Nihče ne gleda več na sočloveka, samo svoja rit.

Glede voznikov, pa hvala boooguu da nimamo še čeških in poljskih svaljkarjev na naših cestah. Se mi je pa prvič zgodilo, da sem konkretno črtico naredil v hlačah, ko smo se pri Slunju trije vozili vščtric vozili po smernem vozišču. Tip italijan je pred desnim ovinkom prehiteval vozilo, jaz pa nasproti v nagibu. Kje sem našel tiste centimetre med grabnom in vozilom, nevem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bikez pravi:

Kaj ovinke se še polaga pr teh letih ??

vedno več...problem je nazaj gor se dvignt, pol pa kr drajsam :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, mladench pravi:

Odraz kulture časa v katerem živimo. Čisto na vseh področjih. Vsak po svoje, vsak svoj prav, sama jeza in egoizem. Nihče ne gleda več na sočloveka, samo svoja rit.

Glede voznikov, pa hvala boooguu da nimamo še čeških in poljskih svaljkarjev na naših cestah. Se mi je pa prvič zgodilo, da sem konkretno črtico naredil v hlačah, ko smo se pri Slunju trije vozili vščtric vozili po smernem vozišču. Tip italijan je pred desnim ovinkom prehiteval vozilo, jaz pa nasproti v nagibu. Kje sem našel tiste centimetre med grabnom in vozilom, nevem. 

dokler se ne vprašaš, a je men treba biti na motorju še gre.

Pol k se vprašaš (sam 1x sem se, ko je avto čez nepregledni ovinek prehiteval šleper jaz pa kontra (niti ko me je baba snela se nisem vprašal: a je men tega treba)) počakaš 5 minut da te mine dilema, in spet pičiš dalje...še dodatnih 5 minut, in nekam skriješ ta dogodek.

Tolažiš se z opcijo:

kot je zapisano se bo zgodilo, jaz mam bore malo vpliva. Vse kar lah nardim, je da ne sanjam in imam odprte oči.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

dokler se ne vprašaš, a je men treba biti na motorju še gre.

Pol k se vprašaš (sam 1x sem se, ko je avto čez nepregledni ovinek prehiteval šleper jaz pa kontra (niti ko me je baba snela se nisem vprašal: a je men tega treba)) počakaš 5 minut da te mine dilema, in spet pičiš dalje...še dodatnih 5 minut, in nekam skriješ ta dogodek.

Tolažiš se z opcijo:

kot je zapisano se bo zgodilo, jaz mam bore malo vpliva. Vse kar lah nardim, je da ne sanjam in imam odprte oči.

Po tem dogodku se mi je v glavi motalo... "uredu je, odreagiral in odvozil sem super. Ni bilo bum bum. Naredil sem kar sem lahko, izšlo se je, gremo naprej". Nisem bil jezen ali kakorkoli drugače znerviran. Lepo odvozil do doma.

Moja pa ni bila tako mirna :) vse kletvice slišal v tistem trenutku :D 

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, mladench pravi:

Po tem dogodku se mi je v glavi motalo... "uredu je, odreagiral in odvozil sem super. Ni bilo bum bum. Naredil sem kar sem lahko, izšlo se je, gremo naprej". Nisem bil jezen ali kakorkoli drugače znerviran. Lepo odvozil do doma.

zanimivo pri teh dogodkih je, vsaj ko se je men zgodila situacija kot sem jo opisal, sem reku:

fak, pa ne spet. spet bo počilo..čez dobro stotinko pa, ma ne no, ne bom se vdal...kako sem poknil na prvo zavoro, pa odbou zadnji konec motorja pret avtu, ne vem, ampak sem se odstranil z njegove linije (ni to znanje, to je vesolje melo prste vmes, očitno ni bil še moj čas)

Si pa rečeš čez nekaj časa..tokrat mi ni bilo usojeno...le kdaj mi bo? Ampak mam motorje preveč rad, ko bo če bo...ejga...naj bo žur. Čimvečji :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, mladench pravi:

 

Glede voznikov, pa hvala boooguu da nimamo še čeških in poljskih svaljkarjev na naših cestah. Sl

Kako misliš, nimamo. Po statistiki so med gosti na Gorenjskem Čehi takoj za Nemci. Pol pa Huni, za njimi pa Wojtile. V petek sem kolesaril do Zake,  Šobca in tistega novega kampa levo dol ob Savi pred Bledom. Firbec pač.  1/3, pazi...tretjina avtodomov Čehi. Kako šele bo  ko bojo čez 10 do 15 let imeli Nemški standard.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Tedybear pravi:

Kako misliš, nimamo. Po statistiki so med gosti na Gorenjskem Čehi takoj za Nemci. Pol pa Huni, za njimi pa Wojtile. V petek sem kolesaril do Zake,  Šobca in tistega novega kampa levo dol ob Savi pred Bledom. Firbec pač.  1/3, pazi...tretjina avtodomov Čehi. Kako šele bo  ko bojo čez 10 do 15 let imeli Nemški standard.

Ha. Mogoče sem pa samo bolj pozoren postal sedaj na dvotedenskem dopustu po balkanu. V glavnem, te so tapravi kalibri. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Kar se tiče sekanja ovinkov, sem že obupal. Zato pa je pesek po cesti. Naši pa še veselo nasipajo bankine

Se oopolnoma strinjam, avtomobilisti vedno več sekajo ovinke, tudi nepregledne... upam, da bodo enkrat policaji začeli spremljati tudi te prekrške.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Endlich pravi:

Se oopolnoma strinjam, avtomobilisti vedno več sekajo ovinke, tudi nepregledne... upam, da bodo enkrat policaji začeli spremljati tudi te prekrške.

Nikol ne bodo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/6/2021 at 3:36 PM, Endlich said:

Se oopolnoma strinjam, avtomobilisti vedno več sekajo ovinke, tudi nepregledne... upam, da bodo enkrat policaji začeli spremljati tudi te prekrške.

dole god motocikl kao takav polarizira sa svojom pojavom, policija nema nikakvog razloga ici protiv automobilista. 

To je nesto sto jednostavno treba prihvatiti. Da takvo ponasanje drzave i policije nije fer, nije. 

Ali kazniti jednog motoristu radi prebrze voznje i to objaviti u novinama nosi plus bodove policiji jer ionako svi znaju da su motoristi prebrzi i opasni. 

Objaviti kako je Janez kaznio Stefa jer je sijekao nepregledni zavoj bi se na to pola Slovenije smijalo! Vjerovatno bi se taj "uspijeh" i medjunarodno objavio. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, kronik pravi:

dole god motocikl kao takav polarizira sa svojom pojavom, policija nema nikakvog razloga ici protiv automobilista. 

To je nesto sto jednostavno treba prihvatiti. Da takvo ponasanje drzave i policije nije fer, nije. 

Ali kazniti jednog motoristu radi prebrze voznje i to objaviti u novinama nosi plus bodove policiji jer ionako svi znaju da su motoristi prebrzi i opasni. 

Objaviti kako je Janez kaznio Stefa jer je sijekao nepregledni zavoj bi se na to pola Slovenije smijalo! Vjerovatno bi se taj "uspijeh" i medjunarodno objavio. 

Tudi ce bi se pol Slovenije smejalo, kar sicer dvomim, ko mi je prejšnji teden, ko sem pripeljal iz ovinka, iz Gorenje vasi proti Lučinam naletel na nasproti vozeč avto, točno polovico na moji strani. Hudičevo malo prostora sem imel za iti mimo.

Če bi Janeza dobili in bi plačal kazen, bi vsaj za naslednič malo bolj razmislil glede svoje objestje vožnje...

Tega sekanja ovinkov je vedno več in več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Endlich pravi:

...Tega sekanja ovinkov je vedno več in več...

Nikoli nisem uspel razumeti filozofije teh ovink-sekarjev. Lahko pa, da so to briljantni matematiki, ki z navdušenjem prakticirajo dejstvo, da je sekanta vedno krajša od krožnice. Manj kilometrov pa keša tako porabijo za benz... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!