Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Hruševje – V nedeljo zjutraj je prišlo do prometne nesreče v kateri sta se lažje poškodovala  50-letni  motorist in njegova 48-letna sopotnica. Policisti so ugotovili,  da  je  prometno  nesrečo  zakrivil  74-letni  voznik  osebnega avtomobila, ki je od zadaj trčil v motorno kolo in ga nato še približno 110 m  potiskal  pred  vozilom,  ki  ga je vozil. Alkotest je voznikoma pokazal rezultat  0,00 mg/l, policisti pa natančen vzrok trčenja še ugotavljajo. Ko bodo znane okoliščine bodo zoper povzročitelja ustrezno ukrepali. PU Koper/ Uredništvo

Pa še slike http://www.pgd-postojna.si/archives/16043

Verjetno je ata doma pozabil očala za na deleč pa ga ni videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Hruševju je bilo že v petek (na koncu vasi). porisana tla in pa kri na travi on cesti.........!

Sej bi rekel, da pazljivo....ampak ni vedno vse od nas odvisno.

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Roger G. Jagger pravi:

V Hruševju je bilo že v petek (na koncu vasi). porisana tla in pa kri na travi on cesti.........!

Sej bi rekel, da pazljivo....ampak ni vedno vse od nas odvisno.

To se je pa traktor  prevrnil in pokopal traktorista pod sabo. Pa ga je spet z avtom od zadaj nažgal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, MARJA said:

To se je pa traktor  prevrnil in pokopal traktorista pod sabo. Pa ga je spet z avtom od zadaj nažgal.

No, tega nisem vedel….sem samo na hitro videl, da so tla zarisana in kri ob cesti……!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MARJA pravi:

Verjetno je ata doma pozabil očala za na deleč pa ga ni videl.

Potemtakem je tudi tista za na blizu pozabil..

Pa slusni aparat tudi pozabu..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Spasku pravi:

Ovakav prolaz kroz crveno nikad niste vidjeli:twak:

vse mora sam .. da bi mu pa kdo pomagal .. to pa ne ... :dry: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, maus pravi:

vse mora sam .. da bi mu pa kdo pomagal .. to pa ne ... :dry: 

naslednjič naj poriva hladilnik poln pira..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Darko3g pravi:

Ive Čurić ima dobru vezu kot okrajnog sudije, pa napominjam da je Ive i svećenik, pa to su vrsta ljudi, koji imaju bolju zaštitu od običnih građana :P Siguran sam, da i u vezi Slovenačkih političara postoje takve mogučnosti za izbeg kazne.

 

Pa da pogledamo situaciju kod IVE: (rečenice slobodnaedalmacije"

"On je utvrdio da je stradali 26-godišnjak na Yamahi iz Splita zapravo doprinio nastanku nesreće jer u trenutku sudara nije kočio nego je pokušao izbjeći Opel Astru kojom je upravljao župnik crkve sv. Petra i Pavla na Velom Ižu. Naprotiv, iako je svećenik prilikom uključenja sa sporedne na glavnu prometnicu nedvojbeno oduzeo prednost prolasku motocikla, u trenutku sudara praktički je stajao na mjestu (kretao se brzinom od 2 km/h), pa se vozač motora zapravo zabio u njega." (kraj rečenic")

 

Da bo Dami po domače povedal, tudi jaz sem se poskušal izogniti avtomobilu v upanju da preprečim "sudar". Tek kat sam shvatio da "pizda od babe, ne bude zakočila" sem malo dodirnuo kočnicu.

 

pa še bolj po domače: da se je to zgodilo meni, takoj ko se rehabilitiram, grem in prefukam "svečenica" in vse njegove vernike!!!!

Da pa bo to tudi pri nas počas posltalo praksa...verjmem. V trenutko ko bodo ugotovili da si član SDS, si nekriv.

Croati niso ni boljši...kvečjemu še bolj zabiti.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, LunaticFringe said:

Nič jasno

IMG-20210711-WA0002.jpg

Tebi ne, jaz velikokrat ce skocim na petrol ali nekam za 3-4min, pustim przgan auto, vendar gre kljuc z menoj in zaklenem auto. To naredim zato ker pustim psu prizgano klimo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, thumper said:

KA TE JE BEBOTI . pogovarjat se o timac-u v tej temi ? 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-nesreci-pri-divaci-umrl-motorist.html

a se nekdo heca al kaj.. na rondoju umrl?? kaj ga je konzejnerska ladja zgazla ?????

Je bil kasneje policijski update:https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/motorist-v-ovinku-izgubil-oblast-nad-vozilom-umrl-na-kraju-nesrece.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, ukica pravi:

Tebi ne, jaz velikokrat ce skocim na petrol ali nekam za 3-4min, pustim przgan auto, vendar gre kljuc z menoj in zaklenem auto. To naredim zato ker pustim psu prizgano klimo :) 

Poglej znak in preberi napis.

Navzkrižje interesov ?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj bi morali tudi na semaforjih ugašat, če stojiš več kot nekaj časa ... mislim, da to piše nekje :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dobil namig in sicer piše:

"ko voznik na cesti ustavi vozilo za več kot tri minute ali ga parkira, mora takoj ugasniti motor"

naprej si pa sami nadte in preberte :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

sj bi morali tudi na semaforjih ugašat, če stojiš več kot nekaj časa ... mislim, da to piše nekje :huh: 

saj majo novejši avti sistem, ki med drugim uničuje aku in štarter...

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

saj majo novejši avti sistem, ki med drugim uničuje aku in štarter...

zakon je zakon, kaj ti zdaj pametuješ ... 3 minute in ugasneš ... in pol se čez 4 sekunde prižge zelena ... štartaš in spelješ ... :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

sem dobil namig in sicer piše:

"ko voznik na cesti ustavi vozilo za več kot tri minute ali ga parkira, mora takoj ugasniti motor"

naprej si pa sami nadte in preberte :ras: 

sam to ne gre. Jz ko ustavim vozilo, da nekam skočim, ne morem štopat 3 minute ter stat zraven, da ga ugasnem. Čist sm zmedn :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak folk mi gre pa totalno na falus.....97.4% dizli......v večini taxiji, in pa folk, ki hladi svoje "sončke/snežinke" (beri: bebote, sorry bebe) v avtu......pozimi se grejejo, poleti hladijo. Ma fuck off......! In ja, tudi modrim sem že zatežil zaradi tega......! Če bi MR pisal kazni, bi bilo morda kaj bolje, druge žal ni....

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, maus pravi:

sem dobil namig in sicer piše:

"ko voznik na cesti ustavi vozilo za več kot tri minute ali ga parkira, mora takoj ugasniti motor"

naprej si pa sami nadte in preberte :ras: 

 

pred 5 urami, maus pravi:

zakon je zakon, kaj ti zdaj pametuješ ... 3 minute in ugasneš ... in pol se čez 4 sekunde prižge zelena ... štartaš in spelješ ... :P 

po 10 s ja...

povprečno akumulator zdrži 4-5 let ..start stop pol manj.. koliko to pomeni osnaževanja okolja na en avto ? 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!