Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Robie

Alarm - Remote alarm and remote start motorja

Recommended Posts

trpin

...pa mi je 1x spraznil akumulator...

Če ni druge variante priklopiš gor v času mirovanja v garaži polnilec. Meni lepo vzdržuje akumulator in obe backup bateriji v alarmu in sledilniku.

BREITNER

Jaz sem si to poletje omislil alarm za motor, ki ima lastno napajanje in izredno glasno sireno.

Ko zapustiš motor ga enostavno aktiviraš z daljincem in že ob manjšem premiku se zadeva oglasi. Čisto dovolj za kakšne balkanske države, da prestraši dolgoprstneže ....

BenX

hahaha...

sem našel neke stare slike (vem ja, kvaliteta je tak-tak, tefon)

moj alarm (pod motorjem)!

:friend2:

in še en montiran na njem.

:ninja:

sploh ta "montirana" varianta je dokaj pogost pojav.

enkrat se "montira" črno-bela varianta, drugič spet črna.

post-26337-0-66799500-1365152290_thumb.jpg

post-26337-0-05686000-1365152311_thumb.jpg

Rogerg

mal obujam temo... zanima me ce je kdo v  zadnjem času kaj kupoval od zgoraj naštetega? kater alarm občutljiv na tresljaje se splača vzeti? kakšen namig bi bil dobrodošel... bi ga pa vezal na 12 V. se dobijo taki ki se regulirajo kako so občutjivi?

vem da  ce se tapravi lotijo ti ukradejo vse... ampak za kakšnega mulca ki vse  preslata bi pa prav prislo ziher...

bauman

mal obujam temo... zanima me ce je kdo v  zadnjem času kaj kupoval od zgoraj naštetega? kater alarm občutljiv na tresljaje se splača vzeti? kakšen namig bi bil dobrodošel... bi ga pa vezal na 12 V. se dobijo taki ki se regulirajo kako so občutjivi?

vem da  ce se tapravi lotijo ti ukradejo vse... ampak za kakšnega mulca ki vse  preslata bi pa prav prislo ziher...

Jaz uporabljam tega http://www.ebay.com/itm/HAWK-X-40-MOTORCYCLE-MOTORBIKE-QUALITY-ALARMS-IMMOBILISER-UK-DESIGN-TH-/331023987047?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item4d12913167 !!!

In to prav zaradi tega ker je večinoma zunaj (pred blokom) in mulci nonstop šlatajo po njem!-oziroma so, zdaj ga pustijo pri miru! Zadeva je poceni in kar se tega tiče, da koga malo prestraši je super! Ima štiri stopnje občutljivosti (na najobčutljivejši stopnji se tovornjak mimo pela pa se vklopi)! Vežeš ga na žmigavce (da še to malo bliska), na akumulator + in - ter na napajalni kabl za starter da ga deaktivira ko motor vžgeš (če ne ti bo nonstop tulo ko se boš vozo)! Vse skup 30min dela in je to to! Sam osebno ga mam pod sedežom lahko ga pa tudi kam drugam naštimaš če maš pod sedežom prvo pomoč! V glavnem-za mene in moje pojme vreden denarja! Če pa ti mislijo ukrast motor, pol pa je to brez pomena-če ukradejo npr. Ferrari-ja iz trgovine (ko je vse polno varovanj), pol bojo še tebi motor in to brez problema!

mmmmm

Pozdravljeni,

a mogoče kdo uporablja od vas Vigo alarem?

Kakšno imate kaj mnenje o tej zadevi?

Namreč sam iščem neko zadevo, da namontiram na motor....

LP

DAMI34
pred 36 minutami, mmmmm pravi:

Pozdravljeni,

a mogoče kdo uporablja od vas Vigo alarem?

Kakšno imate kaj mnenje o tej zadevi?

Namreč sam iščem neko zadevo, da namontiram na motor....

LP

uporabiš iskalnik in tema o vigo je tule, pa debate tudi:

https://motosvet.com/tabla/topic/42041-zavarovanje-proti-kraji-pomoč-z-anketo/page/5/?tab=comments#comment-2525142

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Similar Content

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!