Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Nutella, the best anti-depressive in the world!

:whistle: :worship: :OK:

post-16688-1229008439_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je vrjetn bolš da ga v nutelo pomočiš :)

zna bit bol "apetitlih" ja... :D ...drugač pa SN me je danes zasula z recepti sem lohk cel december v kuhni.... :whistle: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit bol "apetitlih" ja... :D ...drugač pa SN me je danes zasula z recepti sem lohk cel december v kuhni.... :whistle: :kva1:

Ha, ha, ... cel december v kuhni! :lol1:

SN je mojstrica sladkarij, res! :worship: Preverjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit bol "apetitlih" ja... :D ...drugač pa SN me je danes zasula z recepti sem lohk cel december v kuhni.... :whistle: :kva1:

Sj če nočeš svoje kuhne zapacat s čokolado in podobnimi lepljivimi stvarmi prideš lohk kr v mojo.......od jutr naprej je delovnik od poznega popoldneva do zgodnjih jutranjih ur :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj če nočeš svoje kuhne zapacat s čokolado in podobnimi lepljivimi stvarmi prideš lohk kr v mojo.......od jutr naprej je delovnik od poznega popoldneva do zgodnjih jutranjih ur :naughty:

uuuu... :worship: sam pol lohk vse pekarne in slaščičarne zaprejo...to bi bil biznis... :naughty: :010 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu... :worship: sam pol lohk vse pekarne in slaščičarne zaprejo...to bi bil biznis... :naughty: :010 :naughty:

Takoj ko vidite kaj sladkega se vam čist odpele al kwa? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa bo treba "zakurblat"pečice počas.. :whistle: ..prva runda padla že včeri.. :naughty: ...zna bit tut polno adrenalina sploh če se ti kaj smodi.... :kva1:

sestavine2-full.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa bo treba "zakurblat"pečice počas.. :whistle: ..prva runda padla že včeri.. :naughty: ...zna bit tut polno adrenalina sploh če se ti kaj smodi.... :kva1:

sestavine2-full.jpg

Počas?????.....hitr, hitr....moja že laufa na polno....čokolada je že vsepovsod.....včer padle kapučino zvezdice s čokoladno-lešnikovim nadevom potunkane v belo čokolado in krhki čokoladni obročki z after eight ploščicami..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas?????.....hitr, hitr....moja že laufa na polno....čokolada je že vsepovsod.....včer padle kapučino zvezdice s čokoladno-lešnikovim nadevom potunkane v belo čokolado in krhki čokoladni obročki z after eight ploščicami..... :evilgrin:

:evilgrin: :evilgrin: žlehtnoba....ti mojo samozavest okol keksov zmer na kant spravš....azdaja.gif :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: žlehtnoba....ti mojo samozavest okol keksov zmer na kant spravš....azdaja.gif :D

Ma ne, to ti je sm vzpodbuda, d še ti zavihaš rokave pa zavihtiš valjar.....no še mal za razdražit.....včer spekla domače pan di stelle s kakavom in čokoladne rolice z vanilijevo kremo.....dns se pa zdle ne spomnem kaj točn mam na seznamou, smk vem d čokolada bo tekla v potokih. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj ko vidite kaj sladkega se vam čist odpele al kwa? :naughty:

:blush: :grim

post-16688-1229512211_thumb.jpg

zdej pa bo treba "zakurblat"pečice počas.. :whistle: ..prva runda padla že včeri.. :naughty: ...zna bit tut polno adrenalina sploh če se ti kaj smodi.... :kva1:

sestavine2-full.jpg

Počas?????.....hitr, hitr....moja že laufa na polno....čokolada je že vsepovsod.....včer padle kapučino zvezdice s čokoladno-lešnikovim nadevom potunkane v belo čokolado in krhki čokoladni obročki z after eight ploščicami..... :evilgrin:

Punce, vé ste čisto zmešane ... :worship: :worship: :worship: !

Očitno bo treba začet pečt. Da me doma ne "odpustijo" ... :P :whistle: !

Za lušte pa nekaj žlahtnega!

post-16688-1229512372_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko mislte da ste dodobra založeni s čokoladami,raje še enkrat preverite ker se verjetno motite.

kaj pa ne d ti je droge zmankalu :naughty: map kake take sosede tm?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ne d ti je droge zmankalu :naughty: map kake take sosede tm?

ne ne...sm se spozbu enkrat pa..overdose O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!