Skoči na vsebino

Vtisi iz dnevnih voženj v letu 2009


Brrrm

Priporočene objave

Danes en giro okoli Pohorja... Vreme krasno, kljub "malce" drugačni napovedi:P

btw google kaže 405km, števec na motorju pa 417... kdo zdaj laže?

odvisn kako peleš ovinke :whistle: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw google kaže 405km, števec na motorju pa 417... kdo zdaj laže?

Google ne upošteva klancev(dvigovanja in spuščanja cest), pa še mičkena razlika v laganju števca

Resnični km-ji se pokažejo pri navigaciji.

Jaz/mi ena skupina včeraj Celje-Marija reka-Trbovlje-Litija-Bogenšperk-Iv.Gorica-Žužemberk-Dvor-Kočevje-Sodražica-Cerknica-Postojna-Izola --Morske specialitete-- po stari magistralki nazaj v Celje :OK:

Zvečer na Trojanah srečal tudi @egy-ja, ki se je vračal od "Medvedov" :P

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postojna-naklo-tržič-Ljubelj-Ferlach-faak am See-pa v obratnem vrstnem redu nazaj domow. super vreme, prvič sm šu z motorjem čez Ljubelj. tam so dirkali starodobniki. kako mučjo lepe stare motorčke, :unsure: pomoje si oldiji tega ne zaslužjo. Vesel sm de sm vidu to plemensko veselico. super solo fura. no, sej so skor use moje fure solo, ampak ta mi je še posebej všeč. . . .

Postojna-naklo-tržič-Ljubelj-Ferlach-faak am See-pa v obratnem vrstnem redu nazaj domow. super vreme, prvič sm šu z motorjem čez Ljubelj. tam so dirkali starodobniki. kako mučjo lepe stare motorčke, :unsure: pomoje si oldiji tega ne zaslužjo. Vesel sm de sm vidu to plemensko veselico. super solo fura. no, sej so skor use moje fure solo, ampak ta mi je še posebej všeč. . . . na števcu je pisalo 333.2km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm se pa tud jest spravu na eno solo furo, pa su mal po gorenjski lutat, k pravjo da ni nobenih pametnih cest... Sprva sem imel namen iti cez Kropo in Jamnik, pa sem se med potjo premislil in po Kamni Gorici zavil levo in po stari cesti proti Kranju, kjer sem zavil na Besnico. Lepa cesta, nova, samo zmedlo me je, da je v naseljih, kjer je omejitev (ponekod celo 40km/h), lep, nov, dirkasko grob asfalt. Med vasicami pa tastari, zlizani... Kaj a lohka traktorje pri 30 km/h z ovinka vrze, al kaj? :? No, od Besnice naprej se cesta vije skozi gozd, in je kar vsecna, moram reci! Od lokalnih domorodcev se izvem za bliznjico proti Selcam (kjer je spet leepa, hitra cesta proti Skofji Loki :D ), ampak sem jo izpustil, ker sem raje sel naprej, proti Drazgosam. Po par kilometrih lepe cestice se le ta vzpne, in po nekaj ostrih serpentinah, sem se znasel na Jamniku. Od tod sem jo urezal proti Zeleznikom, kjer sem se ustavil na standardni tocki, na kavici, seve! Ker pa sem imel se cas, in je vreme drzalo, sem se odpravil proti Petrovem brdu, cez vas Sorica. Pred vasjo me je presenetil odsek lepe, precej nove in urejene ceste, z lepimi preglednimi ovinki! Jupi! :OK: Na Petrovem brdu zopet obvezen postanek pri motoristu, pol pa skozi Podgrad in kanjon reke Bace do Modreja, kjer sem zavil proti Idriji. Ta cesta mi je pa tako ali tako zelo vsec :D ! Malo sem si dal duska, in se tik tak znasel v Vrhniki, kjer sem zavil preko Toskega cela (in tokrat nasel pravi odcep, thx Inci!) proti domu... Nobenih posebnosti na cesti, zato lepih, soncnih 250 kilometrckov... (pesek na cesti, pa kazilion zapor in semaforjev pa ne stejem vec med posebnosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izlet do tovarne in muzeja Moto Guzzi. Pot cca 1200 km.

-Prvi dan: Ljubljana-Bergamo(avtocesta), Brivio, Leco, Mandello del Lario.

-Drugi dan: Mandello, Bellano, Sondrio, prelaz Aprica, Edolo, prelaz Tonale, Fondo, prelaz Mendola, Bolzano, Ritten, Brixen, Bruneck, Toblach, Innichen, Sillian, Hermagor, Villach, Podkoren, Kranjska gora, Ljubljana. Zelo lepa furca, ki se jo pa da tudi spremenit, da se gre preko dolomitov, sam je blo pa zlo slabo vreme tam, tako, da to puščam za drugo leto. Prav tako nama ni uspelo prevozit prelaza Stelvio, ker se je zelo poslabšalo vreme in je bilo zgoraj samo +3c in dež.

post-1151-125286621685_thumb.jpg

post-1151-125286623015_thumb.jpg

post-1151-125286623948_thumb.jpg

post-1151-12528662486_thumb.jpg

post-1151-125286625985_thumb.jpg

post-1151-125286628597_thumb.jpg

post-1151-125286630096_thumb.jpg

post-1151-125286631845_thumb.jpg

post-1151-12528663302_thumb.jpg

post-1151-12528663435_thumb.jpg

post-1151-125286635456_thumb.jpg

post-1151-125286636402_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub slabi vremenski napovedi,smo šli proti Primorski,skoz ride,doČrnega Kala in naprej na Sočergo,Buzet,Buje,Plovanijo,Portorož,Koper innazaj po isti poti v Ivančno Gorico - 350 km,pa še tamodrih ni bilonikjer ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

danes z musklfibrom od včerajšnjega Marofa samo na raziskovalni izletek na Cerkniško jezero, zdej kk ga (skor ni nič); matr je blo zanimivo, pokrajina na trenutke kot na Luni :eek: ampak bo treba it še pol ko bo polno, zdej se je dal skor v škornjih prit čez ;) ful zanimiv feeling ko pomisliš da hodiš po dnu jezera :naughty:

na poti tja srečala ful motoristov, parkirišče na ridah je blo nabasano tko da se nisva nič ustavila ampak samo pomahala, celo na parkingu pri "jezeru" je blo parkiranega nekaj železja (no ja, v glavnem "drvarnice" :P ); zgleda vse več ljudi mirno da gas kljub deževni napovedi, k vidijo da našim vrlim vremenarjem skor nikol nič ne gre po planu :) bravo, tko je treba :OK:

vmes sva seveda navijala za naše rejserje na 24 urah Zlate Sklede, pa ni preveč zaleglo, so mel ful težav, a na koncu so vseeno vsi uspeli, čestitke tud tle :hooray:

pot: Vrhnika-Logatec-Kalce-ride-Unec-Rakek-Cerknica-"jezero"-Cerknica-Rakek-Planina-Kalce-Logatec-Vrhnika, kratkih a uživaških 88 kmjčkov, doma tako zgodaj da sem lahko skuhal kosilo in opral Lubico, kolk je zdej spet lepa :wub:

pa še mal slikc

post-163-125286772429_thumb.jpg

post-163-125286773824_thumb.jpg

post-163-125286775537_thumb.jpg

post-163-125286783298_thumb.jpg

post-163-125286785557_thumb.jpg

post-163-125286787565_thumb.jpg

post-163-125286792305_thumb.jpg

post-163-12528681072_thumb.jpg

post-163-125286813737_thumb.jpg

post-163-12528681537_thumb.jpg

post-163-12528682067_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota, 12.09.2009 bo ostala verjetno zapisana globoko v mojem spominu :)

"Nekako so me povabili" v skupino s katero smo se zapeljali iz soške doline, preko Vršiča ( ogromno motoristov, pihalo in kar osvežujoče ), po dolini Radovne do Bleda ( postanek za fotografiranje )in nato do Bohinja ( kosilo in počitek ), pa še proti Železnikom in nato preko Blegoša v Žiri in še nato do Sp.Idrije in nato preko Oblakovega vrha do Mosta na Soči in nazaj v našo prelepo dolino. 34 Enduro motorjev ( KTM Adventure, Honda Dominator, Honda African twin, pa BMW,pa še.....) :OK: - dolga skupina....od 9h zjutraj pa vse do 18,45h zvečer...kar nekaj makadama in obilo lepega vremena :yes:

Ob 9h

post-2263-125294149396_thumb.jpg

Ob Bohinjskem jezeru

post-2263-125294156219_thumb.jpg

Pred Železniki

post-2263-125294167901_thumb.jpg

Črni Kal pod Blegošem

post-2263-125294180204_thumb.jpg

In še skupinska fotografija skoraj vseh

post-2263-125294187982_thumb.jpg

Zbrali smo se pa preko : www.endurostradali.it foruma...torej skoraj sami italijani, pa še en švicar in moja malenkost...Vsi srečni in zadovoljni, zvečer pa ob večerji in pijači pa še ogled posnetega materijala....

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ste bili vi pozno dopoldne "nagužvani" na Bencinski v Kranjski gori.???

:nono: nagužvali smo jo v Bohinjski bistrici :rolleyes:

Pa še ena z Vršiča:

post-2263-125299520609_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto in nedeljo smo organizirali motoristično potovanje "Lov na medveda". Izleta so se udeležili predvsem člani italijanskega MK Yamaha FJR Club Italia. Udeleženci so prišli iz Rima, Toscane, Aoste, Milana...Zbranih je bilo 21 motorje in 35 udeležencev. Dvodnevno potepanje po Sloveniji in Hrvaški, smo začeli na MMP Vrtojba. Pot nas je vodila po Vipavski dolini do Postojne, kjer smo si ogledali Postojnsko jamo. Po kosilu v jamski restavraciji smo jo ubrali preko Planinskega polja in Blok proti Ribnici in Gotenici v dolino reke Kolpe. V HTL Kovač v Osilnici smo imeli večerjo in nočitev. Še prej pa smo se adrenalinsko udeležili raftinga in paintballa. V nedeljo zjutraj smo zapustili Slovenijo in pot nadaljevali po cestah Gorskega Kotorja mimo Grobnika in Rijeke do Opatije. Tu smo si privoščili krajši postanek za kavo. Po obalni cesti mimo Lovrana in Brestove smo odvjugali proti Plominu in Pazinu. V Motovunu smo imeli krajši postanek, nato pa na kosilo v restavracijo Žigante v Livadah. Kosilo na bazi tartufov, je bilo za udeležence kot "češnja na torti". (italijani pač, buona papa). Po kosilu smo se vračali v Slovenijo mimo Buzeta in Kubeda do Kozine. Tehnični postanek. V Trstu smo se organizatorji poslovili, udeleženci pa so po italijanskih avtocestah odbrzeli vsak proti svojemu domu. (nekatere je čekala 600 km dolga pot). Vsi so bili navdušeni nad lepotami Slovenije in Istre, izvrstno kulinariko in seveda organizacijo. Naslednje leto v istem terminu organiziramo podobno srečanje, vendar najverjetneje na Gorenjskem.

Še par slikic:

http://lh4.ggpht.com/_yX5Tp4UB7O8/Sq0lnSZlj7I/AAAAAAAAGdc/PtnvfBuk78Y/DSC_6896.jpg

http://lh4.ggpht.com/_yX5Tp4UB7O8/Sq0lwMbm-gI/AAAAAAAAGeA/3VMA4LOp76k/DSC_6905.JPG

http://lh4.ggpht.com/_yX5Tp4UB7O8/Sq0mq9aPU9I/AAAAAAAAGiI/6z216Xve5MQ/DSC_6970.JPG

http://lh6.ggpht.com/_yX5Tp4UB7O8/Sq0nvGtUwgI/AAAAAAAAGmo/Il832o6wS3Y/DSC_7040.JPG

http://lh6.ggpht.com/_yX5Tp4UB7O8/Sq0ots7exSI/AAAAAAAAGrE/XXnXysjUXiI/DSC_7109.JPG

http://lh5.ggpht.com/_yX5Tp4UB7O8/Sq33DRIOpMI/AAAAAAAAGsM/-aYuHvLDLiM/gruppo.jpg

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo treba po sili razmer v Postojno, pa sem si mislu, da grem lohka tud z motorjem, ce je ze tko... Cesta se je okol sedmih ze susila, nebo ni blo prevec grozece, pa sem su! Ze po par kilometrih v Radovljici je bila cesta cisto suha, tako da sem takoj zavil na lokalne ceste za Kropo in preko Kranja v Sencur na pumpo, na obvezno dozo kofeina. Potem pa cez Vodice in Tacen v Lublano in cez ride (4x :whistle: ) v Postojno. Morm rec, da je bla res guzva na ridah!

Ce ni sto stopinj, vse suho in ze en teden sonce, so ride takale:

post-17251-125311555246_thumb.jpg

Ko sem v Postojni dal cesarju kar je cesarjevega (ali sodniku za prekrske vse kar mam razen starih stumfov), sem se odpravil nazaj proti domu, se po ridah premislil in se odlocil da grem raje mal tezit Inci v Cjele na sejem. Vsakrsn urzah je dober, da se clovek mal pelje! :P Poln zaupanja v nase vremenoslovce, sem zavil proti Cerknici in potem se na Dvor, da do konca zvozim gumo, ki je ze tako ali tako zanic. Yul Brynner profil! :naughty: Po uzivanciji na Dvoru sem jo mahnil preko Trebnjega do Sevnice, pa naprej do Laskega, kjer sem se ustavil in poklonil kralju piva:

Ave, Kralj Piva!

post-17251-125311557835_thumb.jpg

Vreme je vseskozi drzalo, in po precej pocasni voznji od Laskega do Celja in pujsanju po mestu, mi je bilo ze zal da sem dal podlogo v jakno, ker mi je bilo kljub samo majici z kratkimi rokavi ze precej vroce. V Celju sem se pustil peljati na kavo in sladoled :kava: , nato pa sem jo mahnil cez Tuhinjsko dolino damu... Vreme je bilo se kar precej milostno, tako da sem cez Tuhinj uzival u srednje hitrem zen ritmu, kar pa se je koncalo v Kamniku, kjer je rosilo ravno toliko da je bila cesta cist mokra, in da se vizir ni izpiral... Skupaj z asfaltom v Kamniku (drsi!!!) in slick tazadno je bila to precej slaba kombinacija, pa sem po polzje pospeseval z semaforjev, ampak sem si vseeno privoscil en ali dva zdrsa :naughty: Od Kamnika do Zirovnice ni bilo nic posebnega, izmenjevala se je suha in fajhtna cesta, vseskozi je malce rosilo, ampak ne dovolj in je oklep uspel odpihniti kapljice, tko da sem parkiral cisto suh, le kakih 10 minutk preden se je mocneje ulilo :OK: !!

Uzivaskih 350+ kilometrckov v megli, soncku in dezju :)

Yul Brynner: da boste vedl kasn profil je to:

post-17251-125311732197_thumb.jpg

P.S.: Me je pa danes spet presenetilo par avtomobilistov, ki so zelo zgodaj dali smernik! :OK: Letos se mi je to parkrat zgodilo, in je prav, da se zahvalim tem par izjemam! TNX!

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet ena izven klasike, mokra, meglena, nočna... ampak za Kočevje-Dvor se vse splačatrance_25_naughty.gif . Kjub poznem prihodu iz službe, sem mi je vseeno zaluštalo še malo potepanja. V gužvi sem jo krenila iz Lj do Turjaka, zapustila mamljive poznane ovinke in se podala v neznano proti Grosuplju. Luškana cestica amapk s super ekstra drsečim mokrim asvaltom. V prvo mi je uspelo najti pot proti Videmu in bila sem prijetno presenečena, lep asvalt, nč gužve, ovinki so (s peskom v desnih) narava prijetno gozdnata...res škoda za mokro cesto. Na poti proti Zvirčam vedno več gozda, ožja cesta, bolj svetlo siv asvalt in vedno bolj se mi je dozdevalo, da bo tale Dvor bolj mokra zvezdnata varianta. V eni izmed vasic pridem do kažipota- nazaj v Lj, proti Kočevju ali Novem mestu. Odločila sem se za Kočevje, in ko sem prispela do makadama in znaka 7km ovinkov sem (hvala bogu sem enkat ne bla trmasta) se odločila, da se bom šla blaten offroad kdaj drugič, da me bodo vsaj našli, če se kje zgubim in obrnila proti Novem mestu, kar se je izkazalo za pravilno odločitev, saj je kmalu sledila tabla Dvor in nekih 18km. Po zlizanem asvaltu sem se tako prebijala skozi temačen meglen gozd in samo čakala, kdaj mi bo kak volkodlak začel renčat za vrat (bo treba skenslat še tisto eno grozljivko na letotrance_32_shutup.gif ) in končno ugledala željeno destinacijotrance_40_thumbup.gif . Hiter skok nazaj do proti Kočevju in nato še do Dvora. Tud moker asvalt je dajal ok občutke. Še zadnje temno rdeče krpice neba so se spremenile v temno zaveso z zvezdicami, sedaj je bil pa res že čas, da spokam domov. Do Ivančne gorice lepo po stari cesti, naprej pa gasa po AC, ker je blo treba še mal sredino ponucat. Tam sem pa ugotovila, da bo za jesensko vožnjo nad 100km/h (stil čim bolj leži na tanku stisnjen k motorju in z glavo pod šipco) počas treba deložirat ves mrčes ki se je v zadnjih dveh mesecih zaredil na šipcitrance_17_emot-angel.gif , če bom hotla vidt, kam se peljem. Pa mal bandažirat čelado pri zračnikih da bo bolj toplo. Grelne ročke pa itak že prov pridejo.

U glavnem, zanimivih 180 km, po stranpoteh se bom šla še peljat, mogoče bi edin izkoristila priliko, pa že zdej dedka mraza prosila al za malo bolj primeren motor za v gmajno al pa za zemljevid Slovenijelaugh.gif . Neki od tega bom v bodoče res potrebovala...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj 19.09.2009 en krog od Ljubljane do naše južne meje, malenkost čez, ob Kolpi in nazaj.

Ig, Golo, Knej,Karlovica, Podstrmec, Zakraj, Bloke, Nova Vas, Fara, Topol, Travnik, Draga, Trava, Čabar, Zamost, Osolnica, Ribjek, Fara, Gorenja Žaga, Grgelj, Dol, Kot ob Kolpi, Gorenji Radenci, Špeharji, Vinica, Zilje, Adlešiči, Dolenjci, Črnomelj, Podturn pri Dolenjskih Toplicah, Loška vas, Dvor, Lašče, Lazina, Žvirče, Lipa, Kompolje, Videm, Rašica, Pijava Gorica, Kremenica.

Na poti tudi cca. 5-6km ceste na relativno gladkem makadamu - nad Podstrmecem proti Zakraju ter kmalu za Gorenjimi Radenci proti Špeharjem.

Enostavna pot na google maps : tukaj

Podrobnejši KMZ za uvoz v google earth : 09.18.2009_Ob_Kolpi.kmz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlaka z otočkom - Kamnik - Tuhinj - Vransko - Topolščica - Logarska - Pavličevo sedlo - Jezersko - Kranjsterdam - mlaka z otočkom.

250 lepih kilometrov.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, še ena lepa furca...čeprav malo krajša- lj, črni vrh, lokve (vse po hribih), potem pa v NG in po stari nazaj v LJ.

Baba rekla da ji je ratal slabo, "najbrž od ovinkov" :lol1:...

...po 10 minutah počitka na razgledni točki v Predmeji (živjo, Vrhničani!) se je sestavila in je šlo dalje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns je bla bl kratka, k je nebo skoz neki čudn kazalo, pa sm se bl v okolici doma vrtela MP-Nm-Prečna-Dolenjske Toplice (mal bazenčka :rolleyes:)-Nm-Trebnje-MP, če bi blo treba na hit pod streho skočit :whistle:, ampak tok d sm pogruntala d tele Supercorse brez silikona limajo u iber :worship:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja : 20.9.2009 - lep dan in dobra vožnja !

Krenili smo v Ivančni Gorici do Dvora,Kočevja,Brod na Kolpi,Delnice,Križišče,Crikvenica in naprej po Jadranski magistrali do Karlobaga,

pa naprej po serpentinah do vrha 927 m NMv in proti Gospiču ,Korenici,Plitvičkim jezerim,do Karlovca,Bosiljevo in na mejni prehod Vinica,

Črnomelj,Dolenjske Toplice,Soteska , Dvor,Žužemberk,Ivančna Gorica.:yea1:

Dobrih 8.ur vožnje z vsemi postanki in prevoženih 542 km.:worship::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj spet ena izven klasike, mokra, meglena, nočna... ampak za Kočevje-Dvor se vse splačatrance_25_naughty.gif . Kjub poznem prihodu iz službe, sem mi je vseeno zaluštalo še malo potepanja. V gužvi sem jo krenila iz Lj do Turjaka, zapustila mamljive poznane ovinke in se podala v neznano proti Grosuplju. Luškana cestica amapk s super ekstra drsečim mokrim asvaltom. V prvo mi je uspelo najti pot proti Videmu in bila sem prijetno presenečena, lep asvalt, nč gužve, ovinki so (s peskom v desnih) narava prijetno gozdnata...res škoda za mokro cesto. Na poti proti Zvirčam vedno več gozda, ožja cesta, bolj svetlo siv asvalt in vedno bolj se mi je dozdevalo, da bo tale Dvor bolj mokra zvezdnata varianta. V eni izmed vasic pridem do kažipota- nazaj v Lj, proti Kočevju ali Novem mestu. Odločila sem se za Kočevje, in ko sem prispela do makadama in znaka 7km ovinkov sem (hvala bogu sem enkat ne bla trmasta) se odločila, da se bom šla blaten offroad kdaj drugič, da me bodo vsaj našli, če se kje zgubim in obrnila proti Novem mestu, kar se je izkazalo za pravilno odločitev, saj je kmalu sledila tabla Dvor in nekih 18km. Po zlizanem asvaltu sem se tako prebijala skozi temačen meglen gozd in samo čakala, kdaj mi bo kak volkodlak začel renčat za vrat (bo treba skenslat še tisto eno grozljivko na letotrance_32_shutup.gif ) in končno ugledala željeno destinacijotrance_40_thumbup.gif . Hiter skok nazaj do proti Kočevju in nato še do Dvora. Tud moker asvalt je dajal ok občutke. Še zadnje temno rdeče krpice neba so se spremenile v temno zaveso z zvezdicami, sedaj je bil pa res že čas, da spokam domov. Do Ivančne gorice lepo po stari cesti, naprej pa gasa po AC, ker je blo treba še mal sredino ponucat. Tam sem pa ugotovila, da bo za jesensko vožnjo nad 100km/h (stil čim bolj leži na tanku stisnjen k motorju in z glavo pod šipco) počas treba deložirat ves mrčes ki se je v zadnjih dveh mesecih zaredil na šipcitrance_17_emot-angel.gif , če bom hotla vidt, kam se peljem. Pa mal bandažirat čelado pri zračnikih da bo bolj toplo. Grelne ročke pa itak že prov pridejo.

U glavnem, zanimivih 180 km, po stranpoteh se bom šla še peljat, mogoče bi edin izkoristila priliko, pa že zdej dedka mraza prosila al za malo bolj primeren motor za v gmajno al pa za zemljevid Slovenijelaugh.gif . Neki od tega bom v bodoče res potrebovala...

Lahko bi še mene povabila,sploh kadar se voziš po naših krajih,v bližini Ivančne Gorice,šla bi na pijačo

in kakšno motoristično rekla ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je od tele "legendarne" vožnje že dober teden, jo bom vseeno delil z vami. Po trimesečnem!!! usklajevanju za eno skupno furo, sva se s kolegom le uspela dogovoriti za septembrsko popoldne med tednom. Končno!!! Oblaki so se razkadili. V Ljubljani mu je ob telefonskem klicu ob 14h že svetilo sonce, na Gorenjskem smo ga še čakali. A kazalo je več kot odlično. Ceste so se že zdavnaj posušile. Dobiva se na OMV v Škofji Loki, pozdrav gor, dol, natankava..... plan, letiva čez Kranj, po stari do Bleda in čez Bohinj in Soriško planino nazaj. Ena taka lepa, kratka tura naj bo za prvič. Proti Kranju sicer nekaj malega črno, a je izgledalo, da bova obvozila. No in štartava. Narediva prvih 200 metrov, v križišču levo, naslednjih 200m..... prevoziva že skoraj kilometer, ko jih zagledam na vizirju. Pa ne moreš verjet! Iz kje! Jeb...ti. Pogledam v ogledalo, kaj zdaj? pomahava si .... naprej... gasa. Naredila sva že neverjetnih 1500 metrov, ko se naenkrat ulije kot iz škafa. No in preden sva obrnila in se pricjazala v tisti gužvi nazaj na bencinsko, sva bila že premočena. Potem sva pa v kafani pila une kofete blesave uro in pol, dokler se ni za silo zvedrilo. On nazaj v Ljubljano, jaz na Selško.

Prevoženih: 3km

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim :grim :grim , spet krasen dan vceraj. Ptuj - Poljcane - Slovenska Bistrica - MB - Sladki vrh - Lenart - Ptuj. Dobra stotka (130+ km), malce oddrsavanja na krasno blatnih cestah :headbang: , pa kar nekaj mopedistov je blo za pozdravit... :yea1:

V Sladkem Vrhu po dolgem casu na kratko obiskal Sokca :OK: in se ze v temi vrnil z vsemi insekti :ninja: na Ptuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!