Skoči na vsebino

Ukinitev polletnih vinjet


Insallah

Priporočene objave

Kapo dol ZMKS, ker se mi zdi da je to edino vaša zasluga - sicer bi paragrafarji gotovo naredili drugače.

Me pa nekaj moti in to je naš vrli AMZS. Kje so, da bi skočili v luft zaradi vinjet in zaščitili interes SLO voznika?

Kako nam lahko poleg smrdljjivih tajanijev po glavi serjejo nek italijanski AMZS in avstrijski AMZS in celoi nemški? Kje so pa naši AMZSjevci? Aja, tiskajo lepo svojo Motorevijo, za kaj drugega se pa ne sekirajo a ne?

JBMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš AMZS je d.d.

In zanimajo jih samo neposredni dobički.

Nekdanjega društvenega živjenja praktično ni več, zato jim tudi dol visijo take zadeve.

Zato že dolgo nisem več njihov član.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soglašam z večino, s "finančnim okvirom" pa prav gotovo ne, te avtoceste smo že davno plačali in preplačali, od bencinskih dinarjev, samoprispevkov, davkov in ne vem česa še vse (to da so denar namenjen atocestam porabili za vse drugo samo za avtoceste ne, pa ne bi smel biti moj problem, čeprav vedno bolj očitno je).

Jaz bi se po avtocestah rad samo vozil (torej plačal uporabnino), ne pa da izpade, da jo moram najprej kupiti (se pač vozim bistveno premalo, da bi bilo 90€ sprejemljivo).

lp

Franc

franc , tuki jih je velik , ki bonov za bencin, sodi-lihi , raznih samoprispevkov ,vlaganja v telefonsko omrežje in 10 dkg kave po glavi niso doživeli ! In točno ti ne morejo vedeti, kako se počutimo mi malo manj mladi po letih , tako da jim je to težko razložiti! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

franc , tuki jih je velik , ki bonov za bencin, sodi-lihi , raznih samoprispevkov ,vlaganja v telefonsko omrežje in 10 dkg kave po glavi niso doživeli ! In točno ti ne morejo vedeti, kako se počutimo mi malo manj mladi po letih , tako da jim je to težko razložiti! lp

Tisto je bil tudi vaš sistem. Zakaj niste protestirali? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yessssss ... polletne vinjete bodo :010

:P

Po cca ceni sedanjih letnih :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po cca ceni sedanjih letnih :P

ma sj ni vse v denarju :P ... glavn, da polletne bodo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto je bil tudi vaš sistem. Zakaj niste protestirali? :naughty:

Kdo pravi, da nismo.

Kavo smo kupovali v Italiji, bencinske bone dobili na črno, kupili še drugi avto, vlaganje v telefonsko omrežje mi je povrnila firma, in na koncu smo zjebali sistem.

Popoln uspeh.

Tisto letanje po cestah in kričanje in zažiganje smetnjakov ne prinese nič.

Sesut jih moraš od pozadi, z njihovimi metodami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj, po novem? Za avtomobile so letne, mesečne in tedenske. O.K., kaj pa za motorje? V uradnem obvestilu tako butasto piše, da ne veš a so mesečne ali polletne...Pa ne more biti mesečna 25 evrov, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-1354-1246439321_thumb.jpg

volia! ene zadnjih svoje vrste. kupljeni mal pred polnočjo. de bodo dalj trajale :whistle:

vinjetni sistem se men zdi čist fajn, jez bi ga malenkost zaostril. uvedel bi obvezn nakup ob registraciji avtomobila. in kontrole za tujce bi poostril do nezavesti. najbrž bi se narod zbunil, da zakaj en tolminski nono rabi vinjeto, če pa negre nikoli dlje kot do Čiginja. . . . res je de bi s tem "zvalil breme cest na državljane SLO" ampak najbrž bi se nabralo dovolj denarja, da bi ob smotrni porabi sodobne ceste potegnili čez celo slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem jo tudi včeraj zvečer še letel kupit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vinjetni sistem se men zdi čist fajn, jez bi ga malenkost zaostril. uvedel bi obvezn nakup ob registraciji avtomobila. in kontrole za tujce bi poostril do nezavesti. najbrž bi se narod zbunil, da zakaj en tolminski nono rabi vinjeto, če pa negre nikoli dlje kot do Čiginja. . . . res je de bi s tem "zvalil breme cest na državljane SLO" ampak najbrž bi se nabralo dovolj denarja, da bi ob smotrni porabi sodobne ceste potegnili čez celo slovenijo.

Bi ble verbalne revolucije skos, tako kot glede RTV programa, ki ga tudi plačujemo načeloma pač vsi, ki imamo tudi elektriko potegnjeno do bajte ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj, po novem? Za avtomobile so letne, mesečne in tedenske. O.K., kaj pa za motorje? V uradnem obvestilu tako butasto piše, da ne veš a so mesečne ali polletne...Pa ne more biti mesečna 25 evrov, ali pač?

Za motorje imaš letne, polletne in tedenske. 47,50 , 25 in 7,50 EUR. Včeraj polletna še 17 evrov, danes 25.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem še pogledal na amzs.si...

''Letne in polletne vinjete za motorna kolesa ostajajo v uporabi po ceni 47,50 in 25 evrov, pridruži pa se jim še tedenska vinjeta za 7,50 evrov.''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam bi bil, seveda, bolj vesel, če bi imeli tedensko vinjeto za 5€ in letno za 50€ a so me nekako prepričali, da je finančni okvir tak, da potrebujemo tako drage vinjete.

''Letne in polletne vinjete za motorna kolesa ostajajo v uporabi po ceni 47,50 in 25 evrov, pridruži pa se jim še tedenska vinjeta za 7,50 evrov.''

Jz pa mislim,da bi morale biti recimo letne 35eu,polletne 20eu,tedenske pa 12,5!Men se zdi tedenska prepoceni!

Udarmo tujce po žepu.Domačini pa se moramo vozit za neki normalen denar!Navsezadnje imajo po veliko državah domačini vse ceneje kot turisti!in ne vidim vzroka zakaj pri nas ne bi bilo tako!

A nam bi še tujci radi cene diktatirali :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa mislim,da bi morale biti recimo letne 35eu,polletne 20eu,tedenske pa 12,5!Men se zdi tedenska prepoceni!

Udarmo tujce po žepu.Domačini pa se moramo vozit za neki normalen denar!Navsezadnje imajo po veliko državah domačini vse ceneje kot turisti!in ne vidim vzroka zakaj pri nas ne bi bilo tako!

A nam bi še tujci radi cene diktatirali :headbang::headbang:

po tistih državah kjer je tako, se jez nebi zgledoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa mislim,da bi morale biti recimo letne 35eu,polletne 20eu,tedenske pa 12,5!Men se zdi tedenska prepoceni!

Udarmo tujce po žepu.Domačini pa se moramo vozit za neki normalen denar!Navsezadnje imajo po veliko državah domačini vse ceneje kot turisti!in ne vidim vzroka zakaj pri nas ne bi bilo tako!

A nam bi še tujci radi cene diktatirali :headbang::headbang:

Plačo tudi hočeš imeti takšno v povprečju (na nacionalnem nivoju), kot jo imajo 'tujci' - ali ne?

PS: še cena vinjet v Avstriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če primerjaš skupno dolžino avtocest z našimi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če primerjaš skupno dolžino avtocest z našimi....

če že na mizo mečemo butaste argumente ...

baje "imamo drugo največjo gostoto avtocest v Evropi" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa mislim,da bi morale biti recimo letne 35eu,polletne 20eu,tedenske pa 12,5!Men se zdi tedenska prepoceni!

Udarmo tujce po žepu.Domačini pa se moramo vozit za neki normalen denar!Navsezadnje imajo po veliko državah domačini vse ceneje kot turisti!in ne vidim vzroka zakaj pri nas ne bi bilo tako!

A nam bi še tujci radi cene diktatirali :headbang::headbang:

Viva Belorusija, Iran, Kuba in Sheshirstan! :whistle::rolleyes::whistle::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in če primerjaš skupno dolžino avtocest z našimi....

Ja mi imamo novejše avtoceste kot avstrici in novejše tunele- širše- Tudi nov avto je dražji kot star

Ne želite si elektronskega carinjenja- to se lahko že izvede sedaj je veliko ponudnikov sledenja- ostalo je stvar softičev da spišejo program.

Samo to tudi pomeni da ste non stop priklopleni na satelit in kitro se le to zlorabi. Jaz sem proti takim sistemom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!