Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

No, očitno se bo res kmalu treba zmenit za en dan, ker se nas je nabralo res kar nekaj interesentov za obisk Racelanda :)

Če nahitro naredim povzetek kdo vse se je že oglasil v tej temi z željo obiska racelanda enkrat to sezono:

"Novinci":

FrigoFriops

XTR

mashina

skofk

Spin

beny0104

Aljaz92?

nk84

motorist

sak46

zviki

+ dva nemotosvetovca, ki sta se mi že pred časom priporočila

"Nenovinci":

Jure

Schmid87

Dolenc

MatexDeLuke46

tomazin

rumenicestak

Lahko da sem še koga spustil, pa tudi drugače poznam še par folka, ki so vedno za akcijo :)

Torej glede na interes, bi bilo res fajn, da se dogovorimo za en dan med tednom in bomo pisto imeli samo zase. Glede na pretekle izkušnje je ful uredu, kadar se zmeni ena taka skupinca, veliko novih poznanstev in še zmerom smo se imeli super.

Drugače pa je seznam kar obsežen, ampak v praksi je itak tako, da veliko ljudi ne more proti vedno, tako da mislim, da nas bo ravno prav. Če bo pa želja, se lahko zmenimo pa še enkrat.

Torej kaj mislite o koncu aprila oziroma začetku maja enkrat? Takrat je tudi že vreme malo bolj prijazno, temperature bolj primerne. Se določi en okviren datum in to je to!

Tistim, ki boste prvič, bomo pa ostali z veseljem pomagali z nasveti, tudi nam so (in nam še) drugi. :D

Letos mam tud jst namenit spet mal drajsat kolena, tko da sm čimprej zravn  :whistle:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo šlo se bo :)

Sej je določen datumski okvir, še mal počakamo, da bo malo bolj znano glede vremena, potem se pa pokliče (lahko jaz), se zmeni in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo šlo se bo :)

Sej je določen datumski okvir, še mal počakamo, da bo malo bolj znano glede vremena, potem se pa pokliče (lahko jaz), se zmeni in to je to :)

Zadnji teden v aprilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem jst tut, sam da minejo bolečine od danes :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bagio...šele na landu jih boš mel haha

Upam da se tut tega človek navad :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O jaaaa :OK: Vsega dobrega se človek hitro navadi.

To pa ni teško,upam da prideš ti tut,ker rabim še vsaj 50 ur mentorstva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni teško,upam da prideš ti tut,ker rabim še vsaj 50 ur mentorstva :worship:

Prvo ti bo mal pedale pobrusu, pol pa še škornje :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne drugač pa s fleksom :yea1:

Fleksrco mam jaz in ti lahko tudi kontra pobrusmo, pa se naj čudvajo kak se to polaga :) Drgač pa maš srečo k sem bliz Racelanda doma, pa boš lahk na kak deci al pa dva cvička pršu (baje je kislo dobr za odžejat :rolleyes: ). Pa Frips bo lahk tud, sam prej mu bom z E DUR 500 pošvasal pedale, kr drgač nov mogu it domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fleksrco mam jaz in ti lahko tudi kontra pobrusmo, pa se naj čudvajo kak se to polaga :) Drgač pa maš srečo k sem bliz Racelanda doma, pa boš lahk na kak deci al pa dva cvička pršu (baje je kislo dobr za odžejat :rolleyes: ). Pa Frips bo lahk tud, sam prej mu bom z E DUR 500 pošvasal pedale, kr drgač nov mogu it domov :)

Če maš dost cvička kr povej,pridemo sigurn :naughty:

Za Fripsa pa še počak enmal sj ma še ene 3 cm pedala :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji teden v aprilu?

Tako je :) Ne bomo te doma pozabil, brez skrbi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pedale sem mu že:P

A pol si mi pa škorne tut ti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, kolker bote spil, tolk bom nalil :yes: .

Prvič mogoče res,drugič pa tak ne boš več vabu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj pa planirate iti kaj brusit...mene že tudi razganja,pa svoj nov motor bi rad malo preiskuso na diraklišlu...bilo bi lepo,če bi kaki dan naprej rekli kdaj greste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prebiral malo ja njihove izkušnje..upam da se nas bo zmenilo kaj prej že..ker se je bolje iti ven znoret na tako pistico kot pa po cesti..škoda da nisem mogel iti danes s teboj na marof,sem videl da si se imel lepo...no upam da se hitro spoznamo in čimprej odletimo na kako pistico..ker kolena že srbijo...moj letošnji motor na kterega pa še nisem navajen pa tudi nestrpno čaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!