Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

Zanima me nakup dobro ohranjenega in čim mlajšega maksija. Želja bi sicer bila dvovaljnik z ABS, ampak mislim, da v mojem budgetu to ne bo izvedljivo, ca. 2.000 € imam na voljo. Honda SW 400 je želja, realnost pa bo najbrž peljala bližje h kakšnemu Atlanticu 500 ali Majesty 400. Če kdo ve za kakšen dober primerek (po realni tržni ceni), se toplo priporočam. X-rider zna ponavadi v pravo smer pokazat...    :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Prijatelji,če je tole kar bom napisal komu v pomoč pri izbiri maxija, bom zelo vesel. Po 5 mesecih popolnega zimskega spanja sem danes prvič osedlal mojega burgija in bil pozitivno presenečen nad njegovim odzivom. Namreč iz prve je vžgal in sva se podala na rahlo 50 km turico. Špilal je kot urica. Akumulator sem imel cel čas zunaj in ga enkrat mesečno za eno urico priklopil na vzdrževalni polnilec, da sem ga malo obudil. Zakaj to pišem? Prej sem bil 3,5 let prvi lastnik aprilije scarabeo 200 in ko je stal par dni nikoli nisem vedel na kak način ga naj prižgem, zmeraj sem imel problem. Zdaj imam po nasvetu x raiderja burgmana 650, star je deset let ampak kar se vžiga tiče in še drugih stvari ni primerjave. 100 pa ena bi rekel. Vžiga ko mina iz prve in nič me ne boli glava. Kar se pa udobnosti tiče pa da ne govorim, skratka prav sem se odločil in iz burgmana ne grem več dol. To je samo moje mnenje in ga nočem nikomur vsiljevati, vsak si naj nabavi kar se mu dopade, jaz govorim samo o svojih izkušnjah. Lep maxi pozdrav in se vidimo na kakšnih maxi turicah v novi sezoni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Prijatelji,če je tole kar bom napisal komu v pomoč pri izbiri maxija, bom zelo vesel. Po 5 mesecih popolnega zimskega spanja sem danes prvič osedlal mojega burgija in bil pozitivno presenečen nad njegovim odzivom. Namreč iz prve je vžgal in sva se podala na rahlo 50 km turico. Špilal je kot urica. Akumulator sem imel cel čas zunaj in ga enkrat mesečno za eno urico priklopil na vzdrževalni polnilec, da sem ga malo obudil. Zakaj to pišem? Prej sem bil 3,5 let prvi lastnik aprilije scarabeo 200 in ko je stal par dni nikoli nisem vedel na kak način ga naj prižgem, zmeraj sem imel problem. Zdaj imam po nasvetu x raiderja burgmana 650, star je deset let ampak kar se vžiga tiče in še drugih stvari ni primerjave. 100 pa ena bi rekel. Vžiga ko mina iz prve in nič me ne boli glava. Kar se pa udobnosti tiče pa da ne govorim, skratka prav sem se odločil in iz burgmana ne grem več dol. To je samo moje mnenje in ga nočem nikomur vsiljevati, vsak si naj nabavi kar se mu dopade, jaz govorim samo o svojih izkušnjah. Lep maxi pozdrav in se vidimo na kakšnih maxi turicah v novi sezoni.

 

Tudi od mene en lep in vesel pozdrav :OK: . Jaz sem se tudi letos odločil za maxija in po pogovoru z x raiderjem nabavil SW 600, ker se mi ta model bolje dopade. Vreme se pa tudi izboljšuje :yea1: , ampak žal ne morem priti to nedeljo na Ravne - žegnanje :( . Tako da se v bližnji prihodnosti oglasim pri x raiderju in ga povabim na :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od mene en lep in vesel pozdrav :OK: . Jaz sem se tudi letos odločil za maxija in po pogovoru z x raiderjem nabavil SW 600, ker se mi ta model bolje dopade. Vreme se pa tudi izboljšuje :yea1: , ampak žal ne morem priti to nedeljo na Ravne - žegnanje :( . Tako da se v bližnji prihodnosti oglasim pri x raiderju in ga povabim na :kava:

 

 

Ne skrbi dam tud jaz za :beer2:  pa srečno vožnjo !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, zanima me Aprilia Scarabeo 500, letnik 2003. Vaša mnenja?

 

 

Vedi da vsak malar ima svoje oči, če ti je všeč ga nabavi, pazi le kaj boš kupil !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je z Burgamnom ostal na cesti. Zgodil se je luft na zadnjem kolesu, kot bi bil strt kak ležaj. Bližnji servis sicer še ni izdal okvirne cene, omenja pa zelo visoke stroške.

 

Je kdo reševal podobno zagato? Je strošek res tako hud?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frend je z Burgamnom ostal na cesti. Zgodil se je luft na zadnjem kolesu, kot bi bil strt kak ležaj. Bližnji servis sicer še ni izdal okvirne cene, omenja pa zelo visoke stroške.

 

Je kdo reševal podobno zagato? Je strošek res tako hud?

Odvisno koliko je za koga "hud" strošek. Če je potrebno menjati samo ležaje, ne verjamem, da bi bil to ne vem kako velik strošek.

Bi pa naš mojster X-raider lahko povedal, kolikšna naj bi bila okvirna cena, če so seveda za menjat samo ležaji!

O kakšni številki (ceni) stroška na servisu se sploh govori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a imamo tukaj kakšnega lastnika zadnjega modela Burgmana 650 letnik 2013 ?!?

 

bi potreboval eno informacijo iz prve roke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Brat kupuje Burgmana 400 od letnika 2008 naprej.

Zanima me, če priporočate kakšnega od teh, ki se prodajajo, da je dobro ohranjen in redno servisiran?

 

Hvala za pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljen!

Vse je odvisno od načina vožnje.

v dveh letih odkar beležim porabo na mojem burgmanu je le ta od 4 - 7 L

 

Pri meni bolj pogosto 6-7L, se pa ga da tudi na 4L vozit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Vse je odvisno od načina vožnje.

v dveh letih odkar beležim porabo na mojem burgmanu je le ta od 4 - 7 L

 

Pri meni bolj pogosto 6-7L, se pa ga da tudi na 4L vozit ;)

 

 

Avtocesta hitrost cca. 140km/h 5,5L.

Popravljeno . Popravil att
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vozim piaggio x8 400ccm in je poraba 4-4,5 L, imam pa željo menjati za Burgmna  650ccm, zato me zanima poraba

 

Hvala in srečno na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vozim piaggio x8 400ccm in je poraba 4-4,5 L, imam pa željo menjati za Burgmna  650ccm, zato me zanima poraba

 

Hvala in srečno na cesti

Jaz imam na mojem porabo med 4,5 in 5,5 odvisno od načina vožnje, ponavadi je do 5 l na 100 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!