Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

pred 25 minutami, a79 pravi:

9500km, vedno sam.

Kako pa omenjena guma reagira na "žilo" v asfaltu?
A konkretno spodrsne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kričač pravi:

Kako pa omenjena guma reagira na "žilo" v asfaltu?
A konkretno spodrsne?

ravno nasprotno, hudo nevtralna je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

ravno nasprotno, hudo nevtralna je

Da ne bo pomote, ne vozim po kolenu, ampak pričakujem, da ko malo nagnem na ovinku, da me ravno ne spodrsne na vsaki žili, katero prevozim. Izredno dovzetna za takšne asfaltne žile, je bila Battlax BT023. Načeloma je bila OK, ampak pri podlagi brez žil.

Popravljeno . Popravil Kričač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Kričač pravi:

Da ne bo pomote, ne vozim po kolenu, ampak pričakujem, da ko malo nagnem na ovinku, da me ravno ne spodrsne na vsaki žili, katero prevozim. Izredno dovzetna za takšne asfaltne žile, je bila Battlax BT023. Načeloma je bila OK, ampak pri podlagi brez žil.

Angelca GT je mnogo boljša od bt23 in T30.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, na zalivkah je stabilna v nulo... Precej boljsa od roadsmart in roadsmart 2 katere sm vozil se na hornetki..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kričač said:

Ne glede, kje je narejena veljajo, EU standardi, prav tako pa tudi stroji za izdelovanje verjetno niso kitajski.

Zmotno je razmišljanje nekaterih, da ko slišite Kitajska, takoj vse povezujete z slabo kvaliteto in ustvarite si sliko, da v tem primeru, gume na dvoriščih ali na ulicah izdelujejo 5-letniki.

Da ne utrujam preveč, to je res, večinoma, kar mene moti pri tem je, da je prej imel delo Evropejec, materiali so bili kupljeni v Evropi, pa z eko vidika prej tovorna ladja ni svinjala naokoli s prevozom gum, cena gume je pa na koncu ista, tako da Evropejec s tem samo izgublja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Vin pravi:

Da ne utrujam preveč, to je res, večinoma, kar mene moti pri tem je, da je prej imel delo Evropejec, materiali so bili kupljeni v Evropi, pa z eko vidika prej tovorna ladja ni svinjala naokoli s prevozom gum, cena gume je pa na koncu ista, tako da Evropejec s tem samo izgublja.

To je sicer res ampak potem bos imel kmalu boro izbiro. Vsa tehnolosko enostavna, energetsko potratna in umazana industrija se seli izven EU. Kar bo ostalo pa bo se drazje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem hotel nabavit Angel GT 1, torej original, ker je cena zelo dobra. Pa je nisem dobil pravi cas. Nataknil sem Scorpion II, ze drugic in mi ni zal. Boljse gume za velik cestni enduro ni. Je vodljiva, tiha, stabilna, drzi kot pes. Je vredna svoje cene. Prejsnji komplet mi je vzdrzal 9500. Ta pa bo zgleda se vec, po 3600 km je se 70% na zadnji. Malo verjetno pomaga ker sem rebound na amortizerju upocasnil. Mi nic vec ne pobira gum stopnicasto po bokih, tudi zavihkov nu vec.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Vin pravi:

Da ne utrujam preveč, to je res, večinoma, kar mene moti pri tem je, da je prej imel delo Evropejec, materiali so bili kupljeni v Evropi, pa z eko vidika prej tovorna ladja ni svinjala naokoli s prevozom gum, cena gume je pa na koncu ista, tako da Evropejec s tem samo izgublja.

Ja, ampak to, da ladje svinjajo z prevozom gum zaradi tega, ker se surovina vozi tja in končni izdelek nazaj v EU, je proizvajalcem malo mar, saj se jim gre za zaslužek, zato pa se vse seli na Kitajsko, kjer je poceni delovna sila, morda tudi surovina, cena v EU pa ostane ista .

Drugače pa, odločil sem se za Angelco GT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pirelli SC2 120/70 60e.

Bi se lahko navadu na to ceno(nova), dve leti star dot.

Puj kere marze imajo..:fyou:

 

Ni jih vec ker sem kupil vse:panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 6. 2019 ob 21:49, ukica pravi:

Pirelli SC2 120/70 60e.

Bi se lahko navadu na to ceno(nova), dve leti star dot.

Puj kere marze imajo..:fyou:

 

Ni jih vec ker sem kupil vse:panic:

O kom to govoriš? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

44 minutes ago, hy650 said:

O kom to govoriš? :huh:

O kom? Proizvajalcu. 

Pravim da sem dobil Suoercorso v2, sprednjo novo za 60e/komad. Nova pri Sirniku je cca 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na mojo veliko sreco ima tricikl zadaj novo metzeler gumo....po prvih 200km top!danes sprobano tudi v dezu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Roadtech 01 sm jih 10kkm zvozu je pa res da jest nism diuji diujak tko da to nc ne pomen :D

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pirelli trail2 na gs-u zamenjal po 13500km pa bi šla saj še eno jadranko. Zdej mam nov komplet in ne menjam za nič razn za continental k se dost isto obnaša, ampak nima škorpijončka gor uštempanga ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, dejcpob pravi:

Jest sm pirelli trail2 na gs-u zamenjal po 13500km pa bi šla saj še eno jadranko. Zdej mam nov komplet in ne menjam za nič razn za continental k se dost isto obnaša, ampak nima škorpijončka gor uštempanga ;) 

Enake izkušnje na KTM 1290 SA, dal sem jih dol včeraj pri 14560km, zadna imela še 4mm profil,  prednja 3mm, pa vožene več kot 13kkm v dvoje konkretno otovorjen, zamenjal, ker grem na daljšo pot. Zelo zadovoljen z njimi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, gasperX pravi:

Z Roadtech 01 sm jih 10kkm zvozu je pa res da jest nism diuji diujak tko da to nc ne pomen :D

 

Js tut ne, sam Mitas je bla zadnja po 7300 fuc po sredini, to ni za nikamor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Js tut ne, sam Mitas je bla zadnja po 7300 fuc po sredini, to ni za nikamor. 

Ce bi vsaj ble uporabne za vozt bi jz takoj te kupo...

 

ShowImage.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Takole zgleda moja Pirelli Scorpion Rally STR po nekje 10tih jurjih. Lepo sm jih frderbu po sredin manjka kak dobr mm do indikatorjev, pr straneh pa k sm bl pussy pa se dost mesa :D Gume drzijo po ovinkih do roba tako nove kot se daj po desetih jurjih. Tako v suhem kot mokrem, nobenega zdrasavanja po cest. Uglavn tolk sm zadovoljen, da me ze nove cakajo doma :D

69256415_710993205993458_5834189772800655360_n.thumb.jpg.5f491e7bab9eecefbd762bd7eced7ae7.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je kdo vozil Rosso 3? Kaksne so v primerjavi s SC,GP,Mitas, Bridgestone S22 ali pa Conti SA?

Zelo poceni lahko dobim dimenzijo 200/55 pa me zanima ce so za ponucat..

Drugace bom nabavil Rosso Corsa 2..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!