Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Tudi sam vozim cestaka in supercorso.Na motorju sem jih že imel ko sem motor kupil in so tud ostale gor, ker so enostavno gume katere je težko nadomestit.

Zdej kako je z qualifire in podobnimi ne vem, ker me je po pravici povedano strah zamenajt za te gume, ker ne vem če bom zadovoljen.Motor pa uporabljam samo za na cesto in z njim delam po 500km na dan...No zdele je zima delam 0km :D

Nisem te hotel spljuvati... samo sem pač en takih ki s cestakom nardim veliko kilometrov pa čeprac s supercorso.Konec koncev je pa problem zadnja guma, sprednja kar zdrži nekaj časa pri normalni cestni uporabi...

Sem pa napisal da brez zamere :)

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M3 še nisem probal, pa me firbec matra, zato sprašujem. Nekdo za vraga je sigurn probal obe hehe

jaz sem prej mel Pilot Power 2CT, zdaj pred zimo sem pa dal M3 gor, tak da ce pocakas pol leta, ti povem kak je guma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kje se bi dalo dobit pirelli gume? al je treba it v Italijo? Pa tudi nikjer nobenega cenika ne najdem.

Drgač bom pa prašu na novi moto legendi,morda jih tam celo imajo,sam dvomim.

Hvala za morebiten odgovor...

Lp,Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj no, malo google uporabi pa najdes kr nekaj prodajalcev. Drgac pa jih ma MotorJet, Širnik, pa narocis jih lahko skoraj pri vsakem prodajalcu pnevmatik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...

v tej temi sem prebrala, da je metzeler z6, več ali manj podobno kot pirelli diablo strada...

glede na to, da imam diablo strada spredaj (lani je bila nova), je potem dovolj, če menjam samo zadnjo, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...

v tej temi sem prebrala, da je metzeler z6, več ali manj podobno kot pirelli diablo strada...

glede na to, da imam diablo strada spredaj (lani je bila nova), je potem dovolj, če menjam samo zadnjo, ane?

Ej!

Lahko bi se reklo da je Pirreli podoben Metzelerju, ker se je pirelli pridružil in od takrat ima dobre teste pred tem pa je bil zgolj povprečen. Obe pa sta zelo dobre.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj me zanima...

v tej temi sem prebrala, da je metzeler z6, več ali manj podobno kot pirelli diablo strada...

glede na to, da imam diablo strada spredaj (lani je bila nova), je potem dovolj, če menjam samo zadnjo, ane?

Podobnosti:

* isti materiali (isti proizvajalec oz. lastnik)

* isti namen gume

* ista tehnologija izdelave

Razlike:

* profil

* zareze za odvajanje vode.

Glede profila boš sama videla, kako se bo motor obnašal. Če ga ne moreš krotiti pač zamenjaj še drugo gumo. Bodi pa v mokrem bolj pazljiva, ker pri odvajanju vode sprednja in zadnja sodelujeta (seveda v primeru, da sta enaki), če imaš pa različni gor pa bolj ne...

lp, g

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na ameriški način.

ZAkaj mi to deluje kot da je to reklama za Pirreli? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZAkaj mi to deluje kot da je to reklama za Pirreli? :D

Men se tudi zdi :slap: ...Nč bo treba to gumo lih sprovat,da vidmo če je RES tko dobra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tudi zdi :slap: ...Nč bo treba to gumo lih sprovat,da vidmo če je RES tko dobra....

Jest bi raje počakal kak review... Mačke v žakljih ponavadi ne dišijo preveč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi raje počakal kak review... Mačke v žakljih ponavadi ne dišijo preveč :D

Review si je najbolje narediti sam,le tako boš zagotovo vedel kaj imaš oz. kaj ti najbolj ustreza.Ne obstajajo popolnoma neodvisni testerji tudi pri najboljših specializiranih revijah.Potem je tu še način uporabe pnevmatike (cesta,avtocesta,pista,turizem,šminkanje okrog kafičev,itd....) in seveda osebne želje (oprijem,trajanje,cena,modni hit....).Edina slaba stran tega načina spoznavanja je poraba časa in seveda € v primeru brce v temo.Ko pa enkrat najdeš "svoje" ni potrebe po menjavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Review si je najbolje narediti sam,le tako boš zagotovo vedel kaj imaš oz. kaj ti najbolj ustreza.Ne obstajajo popolnoma neodvisni testerji tudi pri najboljših specializiranih revijah.Potem je tu še način uporabe pnevmatike (cesta,avtocesta,pista,turizem,šminkanje okrog kafičev,itd....) in seveda osebne želje (oprijem,trajanje,cena,modni hit....).Edina slaba stran tega načina spoznavanja je poraba časa in seveda € v primeru brce v temo.Ko pa enkrat najdeš "svoje" ni potrebe po menjavi.

NO, sej se strinjam, sam če pa je na 5 testih med konkurenco najslabše ocenjena, bi jaz to vzel kot neko referenco in kupu kaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, sej se strinjam, sam če pa je na 5 testih med konkurenco najslabše ocenjena, bi jaz to vzel kot neko referenco in kupu kaj drugega...

tudi to v glavnem drži....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!