Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

m5 in z8

teh dveh sicer še nisem peljal.

Ja z prakticiram desetinko do dve nižji tlak in daljše začetno ogrevanje.

:hmm: Seveda tempo vožnje ni poletni 

Do sedaj se je obneslo   :) tud s kako mal starejšo gumo  :whistle: .

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še konec oktobra je Z8 na jadranki držala  "ko pes ježa".  Kilometrina zadnje pa okoli 12k. Dobra guma.

kako pa se zadeva obnasa teh 12ooo? m5 je bla prve 3ooo ok, pol pa vsak km slabsa. slabse vozna in dokaj....ne vem kako bi reku, nervozna. luknje in zalivke so jo strasno motle.po 6000 je sla u smeti, sicer se legalna ampak zelo neprijetna za vozt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa se zadeva obnasa teh 12ooo? m5 je bla prve 3ooo ok, pol pa vsak km slabsa. slabse vozna in dokaj....ne vem kako bi reku, nervozna. luknje in zalivke so jo strasno motle.po 6000 je sla u smeti, sicer se legalna ampak zelo neprijetna za vozt.

 Za moj stil vožnje se je obnašala dobro. Je pa res, da je danes takratne občutke zelo težko ponazoriti. Mogoče bo bolj točno, če rečem...

 

 - Z Z8 sem se oktobra lani (takrat je imela okoli 9-10k za sabo) peljal povsem normalno. Ni spodrsavala, ni plesala na zalivkah..

 - z BT 023 se po 7k km peljem veliko lepše, daje bi boljši občutek. Edino široke zalivke jo pa "matrajo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Rabim Pirelli Diablo Supercorsa SP 200/55 ZR17.

Kje pri nas se jih dobi? 

Hvala

jaz jo kupim pri Š...v Radljah ob dravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni reklama, ampak informacija. Saj zato je forum, da se dobi informacije. 

Do zdaj nisem imel Pirelli na nobenem motorju, BMW pa daje na HP4 in sem jo iztrošil.

Me prav zanima cena, v Nemčiji stane 163€ z brezplačno dostavo po Nemčiji, se mi zdi zelo poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zvozil sem zoher 7 setov Z8 Interact, po vseh možnih pogojih, od žgoče vročine poletja do mokrega listja, trave in snega... DRŽI ko prilimana. Po mojem mnenju najboljša sportTouring guma sploh. Segreje se v sekundi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa Sportec M3?

Letos sem s 5.500 na triumphu zvozu michelin dodobra. Ni me prevrnila, vendar glede na letosnje nakupe motorjev ne morem niti primerjat. Rabim pa neki za dotik do rastrov + izlet do IOM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metzeler sportec M3 vs pirelli diablo corsa za triumph s.t.

kaksno mnenje, nasvet, alternativa?

oprijem pred kilometrino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da ni primerjave.

m3 je zelooo star model gume, rosso corsa, super corsa sta novejša in bolj športna modela gum, corsa3 je tudi starejši model, vsi bolj športne narave. sam sem vozil m3 na z750, takrat sem bil z njo zelo zadovoljen (z zadnjo naredil dobrih 5k km), super corso vozim na Z1000, pa ni neke primerjave (v vseh pogledih za tri razrede boljša, razen kilometrine (zadnja 2500km, a z nasmehom na obrazu :-).   

z obema s boš vozil :-) z M3 boš naredil več kmjev s katero od cors boš mel pa ostale lastnosti dosti boljše, kilometrina pa bo slabša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx.

te gume sm na triumph sajtu najdu.

kaj pa kak mlajsi metzelerjev model? da bi jih nekje 10k navozu. 2,5 je huda. po peti menjavi v sezoni zihr nasmeh mal zbledi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!