Skoči na vsebino

Dunlop gume


roly

Priporočene objave

Arrowmax street smart je baje nadgradnja Arrowmax 501. Te dunlopke 501 vozim zadnje 3K km. Taka univerzal guma, če mene vprašaš. TT100 mi je bila boljša za čez ovinke. Kot touring guma mi je bila pa bolj všeč tastara Michelin Macadam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arrowmax street smart je baje nadgradnja Arrowmax 501. Te dunlopke 501 vozim zadnje 3K km. Taka univerzal guma, če mene vprašaš. TT100 mi je bila boljša za čez ovinke. Kot touring guma mi je bila pa bolj všeč tastara Michelin Macadam.

 

ti voziš še stare arowmax?

 

iščem zamenjavo za moje avon-ke ( in obenem za lasertec od moje ki so trde kot da so jih naredili kremenčkovi ).. super gume ,ko je hladno - med 5 in 15 stC -se peljem hitreje kot ko je prek 28stC - tam se pregrevajo.. po dežju solidna ... mi je pa kilometraža v redu   - zadnja 13300km , prednja pa še ni na polovici in je enakomerno obrabljena.

 

 cenovno so dunlop veliko ugodnejše.. komplet 170€ ... vprašanje kako se bodo obnesle pri obrabi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep tastare. Točna oznaka arowmaxx GT501J. Sedaj sem pri 3K Km. Prehitro, da bi ti lahko povedal kaj več o obrabi. Mogoče se ti izplača pogledat malo bolj po tujih forumih, če je kdo slučajno zlizal te tanove street smartke ali pa vsaj kako so se obnesle tastare 501 na Boniju. Pri gumah je dostikrat malo osebne preference tako kot pri oljih. Meni so bile do sedaj najbolj všeč tastare Michelinke Macadam. Zdrajsal tri komplete na BMWju. Sedaj jo je nadomestila Michelin pilot active, ki bo verjetno šla naslednjič gor na Wja. Tak čez prst sem bil edino nezadovoljen z Metzlerkam. Po drugi strani jih imajo pa eni blazno radi. Sto ljudi sto čudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz imam sportsmartke gor že nekaj časa in sem zelo zadovoljen z njimi. Držijo dobro, hitro se segrejejo, pa tudi kar nekaj kilometrov naredim z njimi (med 9 in 11K km z

LP Robert

Z zadnjo si naredo 11 k ? Vao

Sam kako ti je to uspelo

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zadnjo si naredo 11 k ? Vao

Sam kako ti je to uspelo

 

Gas počasi odpiraš takoj, ko se nagneš in skozi celoten zavoj enakomerno pospešuješ.

 

Meni ka mam samo 150 KM je zdržala še 600 km več (11.600)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gas počasi odpiraš takoj, ko se nagneš in skozi celoten zavoj enakomerno pospešuješ.

 

Meni ka mam samo 150 KM je zdržala še 600 km več (11.600)

pa se mi zdi, da moras imeti 3 ali vec valjev. Na moji V2 ropotarnici, v svoji (tudi po porabi sodec) dalec najbol nezni in pocasni sezoni, je sportsmart po 5000Km zelo zelo posvedran. 1 bat zna gumo se bol trgat.

Predvsem pa, bi se morali zmenit, kaj tocno pomeni da je guma zdrzala. z moje bom potegnu se jurja, torej bo zdrzala 6-6200Km. Ampak v Avstrijo, pa se ne bi upal vec ze pri 4900Km, ker je bil levi bok na indikatorjih in se mal nizje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se mi zdi, da moras imeti 3 ali vec valjev. Na moji V2 ropotarnici, v svoji (tudi po porabi sodec) dalec najbol nezni in pocasni sezoni, je sportsmart po 5000Km zelo zelo posvedran. 1 bat zna gumo se bol trgat.

Predvsem pa, bi se morali zmenit, kaj tocno pomeni da je guma zdrzala. z moje bom potegnu se jurja, torej bo zdrzala 6-6200Km. Ampak v Avstrijo, pa se ne bi upal vec ze pri 4900Km, ker je bil levi bok na indikatorjih in se mal nizje.

 

Yamaha ma 4 cilindre in presenetljivo vsi delajo. Obraba pa je bila do indikatorjev, nič manj ...

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha ma 4 cilindre in presenetljivo vsi delajo. Obraba pa je bila do indikatorjev, nič manj ...

... indikatorji so pa narisani na drugi plasi platna v gumi....  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zadnjo si naredo 11 k ? Vao

Sam kako ti je to uspelo

 

Ja, nežen sem na odpiranju plina :grim , hehe. Sem pa sedaj z zadnjo naredil samo 6600 km, ker nisem bil zadovoljen z dimenzijo, ki je bila 190/50, poleg tega je bilo kar nekaj AC in vožnje v dvoje. Zdaj sem ponovno namontiral 55 presek in se motor popolnoma drugače obnaša, lepše se pelje, kot prej. Za seboj imam 1400 km in se ji še nič ne pozna, pussy niplne na sredini sem uspel potrgati dol šele po kakšnih 600 km, pa še to predvsem zaradi obremenjenega motorja s sopotnico in prtljago.

 

 

LP Robert

 

 

Takole obremenjena je bila ta vikend (midva in prtljaga 203 kg)

post-20894-0-61653800-1377644847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

No takole: Roadsmart 2 se po treh odvoženih sezonah poslavlja (2013, 14 in 15 = 19400 km) in odločil sem se za naslednico Roadsmart 3. Ja počasi se bo treba pripravit na sezono 2016.

Pri skupni kilometrini 34700 vse tako kaže, da je tudi veriga oddelala svoje - no bom videl, kaj poreče serviser.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Evo pohvala za zastopnike Dunlop-a: ob nakupu dveh novih kompletov gum sva izpolnila potrebna  obrazca in v petek po pošti prereja 2 kartici Petrola z naloženim dobropisom po 30€. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, renyy pravi:

Dej malo povej kako se roadsmart 3 obnaša v primerjavi z dvojko, grip, obraba......?

 

lp

Oj

rs3 je precej boljša sploh ni primerjave, IMHO rs2 se jim ni ravno najbolj posrečila. Meni je zdržala cca 10.000 km.

Oprijem boljši in vliva tudi več zaupanja skratka boljši občutek na krmilu. Obraba približno enaka, z rs 3 naredil  cca 5.000 km in mislim, da bom znjimi naredil še enkrt toliko. Res pa se letos vozim sam lani  polovico km s sopotnico.

 

Popravljeno . Popravil notranc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ja tak'le 'mamo: Road smart III, prevoženih 4700 km, DOT 0716 in kot je vidno iz slik "nadgrajeno" s tujkom - posledično je potrebna popravila - prodam; cena: 1 kg  Bar kave. Več pa na ZS.

 

20161003_165510.jpg20161003_165526.jpg

20161003_165541.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ima kdo  SPORTMAX QUALIFIER 2  TL ?

Iscem tako da bo zdrzala mal vec po sredini zaradi avtoceste... mitas mi  prehitro ravna rata....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Rogerg said:

Ima kdo  SPORTMAX QUALIFIER 2  TL ?

Iscem tako da bo zdrzala mal vec po sredini zaradi avtoceste... mitas mi  prehitro ravna rata....

 

 

Dokaj stara gume, men je bla super. Mal več boka ima kot roadsmart 1 in 2. Težje greš do roba, in več km zdržijo. BTW, če si dost na AC, morde ne škodi če v zadnjo pihneš kako desetinko bara več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ce dam to qualifier spredaj... in mam zadaj mitas ker je še kot nova ... bo ok?

Pa ce bom zadovoln bi pol se zadnjo dunlop montiru ko znucam mitas ....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!