Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Končno se nama je z ženo uspelo udeležit enega izleta - Prlekija 2012. Čeprav po nočnem šihtu in malo nenaspan, je bil izlet zelo lep in družba odlična.

Lep pozdrav in vsem udeleženim hvala za družbo........se vidimo, če ne prej pa na Rabu.

Popravljeno . Popravil Milan2011
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno se nama je z ženo uspelo udeležit enega izleta - Prlekija 2012. Čeprav po nočnem šihtu in malo nenaspan, je bil izlet zelo lep in družba odlična.

Lep pozdrav in vsem udeleženim hvala za družbo........se vidimo, če ne prej pa na Rabu.

Velja!Lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay

Danes ob 13:30 grem proti Krskem , na modelarski miting ! Ce je kaksen interesent se mi lahko pridruzi ?

Po planu peljem smer - Poljcane - Podplat - Podcetrtek -Podsreda-Brestanica -Krsko nekje 70Km v eno smer , tam ostanem kasno uro-dve in nazaj po dogovoru !

Za ostalo na tel. !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JESENSKI MAXI IZLET " JELENOV GREBEN " 2012

Maxi prijatelji! Počasi sem prišel tudi jaz na vrsto da organiziram kratek enodnevni izlet kot mnogi drugi pred mano. Malo sem se posvetoval z Dariom in Vladko ter seveda z mojo sopotnico Branko in prišli smo do zaključka, da bi bila to kar primerna ruta cca 120 km. Odhod oz. zbirališče bi naj bil ob 9.30 izpred Planeta Tuš v Celju. Mahnili bi jo skozi: Štore, Šentjur, Gorica pri Slivnici, Voduce, Žegar, Prevorje, Lesično, Kozje, Podsreda, Trepče, mimo Bistrice ob Sotli, Imeno, Podčetrtek v Olimje, kjer bi se v gostišču Jelenov greben v družbi jelenov malo okrepčali. Če bi se še kje na poti radi ustavili bo stvar sprotnega dogovora. Iz Olimja bi se nato vračali proti Celju skozi Sodno vas, Pristavo, Kristan vrh, Mestinje, Šmarje, Šentjur, Štore. V pričakovanju čimvečje udeležbe prosim za prijave na forum do 07.09.2012, če bi bil pa na nedeljo dež se zadeva prestavi na soboto se pravi en dan prej 08.09.12. Z veliko dobre volje in korajže v sedla svojih maxijev! Lep maxi pozdrav! Boštjan

1. @boki2 + sopotnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JESENSKI MAXI IZLET " JELENOV GREBEN " 2012

Maxi prijatelji! Počasi sem prišel tudi jaz na vrsto da organiziram kratek enodnevni izlet kot mnogi drugi pred mano. Malo sem se posvetoval z Dariom in Vladko ter seveda z mojo sopotnico Branko in prišli smo do zaključka, da bi bila to kar primerna ruta cca 120 km. Odhod oz. zbirališče bi naj bil ob 9.30 izpred Planeta Tuš v Celju. Mahnili bi jo skozi: Štore, Šentjur, Gorica pri Slivnici, Voduce, Žegar, Prevorje, Lesično, Kozje, Podsreda, Trepče, mimo Bistrice ob Sotli, Imeno, Podčetrtek v Olimje, kjer bi se v gostišču Jelenov greben v družbi jelenov malo okrepčali. Če bi se še kje na poti radi ustavili bo stvar sprotnega dogovora. Iz Olimja bi se nato vračali proti Celju skozi Sodno vas, Pristavo, Kristan vrh, Mestinje, Šmarje, Šentjur, Štore. V pričakovanju čimvečje udeležbe prosim za prijave na forum do 07.09.2012, če bi bil pa na nedeljo dež se zadeva prestavi na soboto se pravi en dan prej 08.09.12. Z veliko dobre volje in korajže v sedla svojih maxijev! Lep maxi pozdrav! Boštjan

1. @boki2 + sopotnica

2. @pelikan + sopotnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @boki2 + sopotnica

2. @pelikan + sopotnica

3. @x raider + sopotnica

4. @sat500 + sopotnica (pogojno - 5.septembra ima sopotnica pomemben obisk pri zobozdravniku :?:cry: )

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @boki2 + sopotnica

2. @pelikan + sopotnica

3. @x raider + sopotnica

4. @sat500 + sopotnica

5. @Lupo + Lupeta

6. @GTo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @boki2 + sopotnica

2. @pelikan + sopotnica

3. @x raider + sopotnica

4. @sat500 + sopotnica (vseeno prideva :yes: + verjetno še dva prijatelja na enem motorju )

5. @Lupo + Lupeta

6. @GTo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @boki2 + sopotnica

2. @pelikan + sopotnica

3. @x raider + sopotnica

4. @sat500 + sopotnica (vseeno prideva :yes: + verjetno še dva prijatelja na enem motorju )

5. @Lupo + Lupeta

6. @GTo

7. @Milan2011+Primož

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se Korišci zjutraj kje zberemo in nato skupaj krenemo proti Celju.

Če bi bilo X raiderju prav, morda kar pri njem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @boki2 + sopotnica

2. @pelikan + sopotnica

3. @x raider + sopotnica

4. @sat500 + sopotnica (vseeno prideva :yes: + verjetno še dva prijatelja na enem motorju )

5. @Lupo + Lupeta

6. @GTo

7. @Milan2011+Primož

8. @pjer01 + sopotnica

Boris kdaj štartate iz MB ? ( se dobimo v Tepanju ?? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. @boki2 + sopotnica

2. @pelikan + sopotnica

3. @x raider + sopotnica

4. @sat500 + sopotnica (vseeno prideva :yes: + verjetno še dva prijatelja na enem motorju )

5. @Lupo + Lupeta

6. @GTo

7. @Milan2011+Primož

8. @pjer01 + sopotnica

Boris kdaj štartate iz MB ? ( se dobimo v Tepanju ?? )

Kot smo se dogovorili preko FB, nekje okoli 9.15 se dobimo v Tepanju... tako, da... ne bomo veliko zamudili.... če pa že, pa nas bodo zagotovo počakali...

Lep maxi pozdrav do kmalu... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak izlet mi je lepši in me vedno bolj navdušuje, škoda da gre že sezona proti koncu, morda še pade kakšna dnevna tura pred zaklučkom.

Včeraj je bil posebno lep dan nalašč za motor in zelo visoke temperature za ta čas, pa še posebno spremstvo smo imeli kolega @maylo in @taliban ki sta z svojimi bombniki dajala naglas karavani. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak izlet mi je lepši in me vedno bolj navdušuje, škoda da gre že sezona proti koncu, morda še pade kakšna dnevna tura pred zaklučkom.

Včeraj je bil posebno lep dan nalašč za motor in zelo visoke temperature za ta čas, pa še posebno spremstvo smo imeli kolega @maylo in @taliban ki sta z svojimi bombniki dajala naglas karavani. Lp.

Me veseli, da sta se imela lepo, zato je bil izlet, da se imamo fajn pa take pa to. Lmp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!