Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

... saj veste, da sem zmeraj za...

@Gorazd: še vedno se vozim v službo (no, ne po jutranjem dežju...) :closedeyes: Termometer pa je kar točen.

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam o smeri proti CElju

in sicer iz razlogov

@petek123 še ni pijače plačal za novi motor

@skuterist ga že en čas nisem videl

@maxislavc se je tudi nekam skril

@zvone je pa tak al tak prehiter za nas

mogoče bi jih šli pogledat, da preverimo ali so še živi ali jih ni že mraz pobil ;)

Ga žal tudi ta teden ne boš :ninja: , grem na pot vendar na 4 kolesih. Mi je kar malo žal zaradi vremenske, bi raje še moped malo "sprehodil".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na vremensko napoved bo najlepše v ponedeljek 31.10.

vremenarji napovedujejo 17C

@skuterist ... uživaj. Bomo ob drugi priliki kakšno rekli

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest se bom jutri pelov proti štajerski pa me zanima kdaj predvidevate,da boste v Celju in kje se dobite? :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem jutri s familijo k tašči v prekmurje, danes še ne morem potrdit, če bom šel z motorjem, nekje sem trenutno na 80%. Pirat, kdaj štartaš prod štajerski...jest računam okol devete ure ali kasneje...lohka del poti narediva skupaj, pa se slišva...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sory gusar...zdele me moja opozorila, da sem te v pirata prekrstu :-) in to ne prvič...

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že prvič opazu pa sem bil tiho in čakal kdaj boš pogruntu. Zdej poštej kolkrat si se zmotu tok je pirov. :kva2: Za jutri odpade,nujne zadeve družinske.Sem se pa menu z mojim kolegom za ponedeljek,da bi šla do Zadra. :yea1::drunk:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti, glede na število mojih napak, bodo tole že delnice kake pivovarne, ne sam kaka runda...hehe...Zadar...ta ti je pa huda, za kolk dni pa greš in kero ruto si si zamislil...jest jutri verjetno kar z motorjem krenem prot goričkem...družinske obveznosti in v nedeljo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čisto klasiko Postojna Rijeka in naprej glede na čas ni nujno ,da do Zadra.Kolega pelje motor do Rabca in nato naprej z motorjem.Jaz računam,da bi bil doma najpozneje do osmih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmišljam o smeri proti CElju

in sicer iz razlogov

@petek123 še ni pijače plačal za novi motor

@skuterist ga že en čas nisem videl

@maxislavc se je tudi nekam skril

@zvone je pa tak al tak prehiter za nas

mogoče bi jih šli pogledat, da preverimo ali so še živi ali jih ni že mraz pobil ;)

Blond, hvala za skrb glede mraza, ni me "potolkel". Res sem se malo "umaknil" oz. sem opazoval od daleč. Nekaj stvari sem se tudi udeležil.

Sem pa za da se srečamo in kako rečemo pa če tudi na organizacijo otvoritvene vožnje za 2012.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla zadnja letošnja fura. Iz meglene Ljubljane na sončni Kras, ki je nudil enkratno vreme za poznojesensko maxipotepanje.

Na poti sem srečal lepo število podobnih zanesenjakov na 2 kolesih. Sedaj je žal napočil čas za "zimsko spanje". Pozdrav vsem maxistom. Se vidimo prihodnjo pomlad.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čisto klasiko Postojna Rijeka in naprej glede na čas ni nujno ,da do Zadra.Kolega pelje motor do Rabca in nato naprej z motorjem.Jaz računam,da bi bil doma najpozneje do osmih.

Lep pozdrav

Še imaŠ v planu za jutri pot v smeri Zadra. Tudi sam razmiŠljam za jutri o tej turi. Morda do Maslenice in po Pagu nazaj, seveda tudi trajekt.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla zadnja letošnja fura...

Pa menda ne...zdele bo še cel teden lep...bo ja padla se kaka fura...dons sem kr neki scagu, ko je blo pr nas tko grdo vreme...sem vedel, da je okol po slo lepo, pa se nekak nisem mogel spravt na vožnjo...jutri pa krenem nekam proti morju...gusarjeva varianta, je zame kar mal dolga, bi pa šel kam bliže. Verjetno bo odločitev padla ko se vsedem na motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak, ko je drek ga je celi kup ;)

stari štajerski pregovor ;)

jutri imam napovedan obisk ob 13.00 in dva fotoshootinga

jutri jaz NIČ ... no mogoče bom pa letel v avstrijo v lekarno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest gtem na Losinj...prizgat svecko...ne bom razlagal, da ne izpadem morbiden...je pa prikladen izgovor, da se prisilim vsest se na motor in naredit eno futo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest gtem na Losinj...prizgat svecko...ne bom razlagal, da ne izpadem morbiden...je pa prikladen izgovor, da se prisilim vsest se na motor in naredit eno futo...

gdaj štartaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!