Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Jaz imam srebrnega metaliziranega na moji, na tvojo čelado pa bo absolutno bolj pasal moder metaliziran. Pa kar 99 eurov pripravi, žal, jaz ga ceneje nisem našel nikjer...

No pa ste me le prepričal sicer vidu sm na taki čeladi črn vizir, ki kar dobr zgleda jaz bom pa za spremembo dal modrega čeprav sm se ga mal naveličal k sm ga imel par let na moji stari čeladi.Drugače pa dobim za 80eur novega, kar pomeni da je potem kar dobra cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa ste me le prepričal sicer vidu sm na taki čeladi črn vizir, ki kar dobr zgleda jaz bom pa za spremembo dal modrega čeprav sm se ga mal naveličal k sm ga imel par let na moji stari čeladi.Drugače pa dobim za 80eur novega, kar pomeni da je potem kar dobra cena.

Ja to je dobra cena. Slikaj čelado, ko boš imel vizir gor in nam jo pokaži. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

... bi bilo preveč vse modro. ....... še črnga mislim da bi tudi pašal.

Kaj, a vse, kar se vidi skozi, bi bilo modro?

Črni bo pasal; seveda bo pasal, saj bo menda original za Shoei ... aja pasal bo zaradi šminkeraja! To je pa druga pesem. Na črnem piše tudi "only for race" in priznam - imam ga sam, ampak ko me ulovi mrak, iz tank torbe privlečem prozornega in izpeljem menjavo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

zanima me če je kdo "prešaltal/menjal/nadomestil" XR-1100 na X-spirit 2?? Zanima me dejanska razlika v vožnji, zračnosti, glasnosti, občutku nasploh med temi dvemi čeladami...

hvala za odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo,

Letos sem se odločil. da sam sebi privoščim nekaj za božička :) Nekako me je pripeljalo do Shoei xr 1100, trenutno sem jo našel najceneje za 390€, ampak me vseeno zanima, če kdo ve kje bi se jo dalo ceneje dobit. Velikost sem sprobal tako da lahko brez slabe vesti naročim preko spleta/dostave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno ne bi naročeval iz zgornjega linka, sem tut sam nameraval naročiti tam čelado, pol sem pa zasledil da te nategavajo da kr glava boli.

http://www.facebook.com/pages/FC-Motode/128729500493529 ... če greš gledat commente boš našu same nezadovoljne stranke, ki so oddali naročilo, plačali, artikla pa nikoli dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če so slabe izkušnje potem gotovo ni za reskirat. Itak je najbolje videt pa kupit, cena se mi pa zdi ok, toliko je bila tudi moja.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vem...jaz sem bil s fcmoto izredno zadovoljen. Naročil sem kombinezon. Prišel hitro, poceni poštnina (12€) s plačilom po povzetju. Sicer pa, če plačaš po povzetju se ni za bat, da bi ostal brez robe kljub plačilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Letos sem se odločil. da sam sebi privoščim nekaj za božička :) Nekako me je pripeljalo do Shoei xr 1100, trenutno sem jo našel najceneje za 390€, ampak me vseeno zanima, če kdo ve kje bi se jo dalo ceneje dobit. Velikost sem sprobal tako da lahko brez slabe vesti naročim preko spleta/dostave.

Jaz sem čelado kupil v Avto Triglav al pa če pogledaš tukaj. http://www.acmoto.si

Popravljeno . Popravil Sebastjan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Za Shoei XR1100 iščem nosnik in pa za pod brado tisto "mrežico", pa me zanima kje bi to lahko kej ugodno kupil?

Popravljeno . Popravil Hytech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Shoei XR1100 iščem nosnik in pa za pod brado tisto "mrežico", pa me zanima kje bi to lahko kej ugodno kupil?

 

 Pozanimaj se v AS Domžale (Honda) v Trzinu. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Shoei XR1100 iščem nosnik in pa za pod brado tisto "mrežico", pa me zanima kje bi to lahko kej ugodno kupil?

Moto center Klekl Murska Sobota =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thunderace, ja vse je blo zraven, samo kaj, ko sem škatlo vrgel stran in očitno tudi to dvoje,ker ne najdem pa sem celo stanovanje preiskal :grrr 

 

Drugače ima pa AS , pa še poštnini dragi iz uk se izognem.

 

 

 

mitjag, kaj imaš viška, oboje? Dej preveri s slik na netu če je ista kot to kar imaš pa mi na pm sporoči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se je na xr1100 precej hitro posvedrala desna licnica. drugace sm z njo zadovoljen, tece ji tretja sezona, cca 20 000 jih ma odpeljanih. razen drobnih praskic na (po moje) preobcutljivem vizirju in prej omenjene licnice ne zaznavam nobenih znakov staranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thunderace, ja vse je blo zraven, samo kaj, ko sem škatlo vrgel stran in očitno tudi to dvoje,ker ne najdem pa sem celo stanovanje preiskal :grrr

 

Drugače ima pa AS , pa še poštnini dragi iz uk se izognem.

 

 

 

mitjag, kaj imaš viška, oboje? Dej preveri s slik na netu če je ista kot to kar imaš pa mi na pm sporoči

 

 

 

 

 

Nosnika pri moji tudi v škatli ni bilo, razen če ga je kdo vzel ven. Drugače je pa poštnina iz UK za podbradno mrežico cca: 2,38€ in mrežica 17€ , ne vem kakšna je cena pri nas, verjetno ni velike razlike?

Popravljeno . Popravil thunderace
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam ene original ličnice od xr1100 za prodat so mi ostale ker sem moral debelejše naročit, uporabljene enih parkrat

Popravljeno . Popravil brancisv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!