Skoči na vsebino

PANNONIA RING - DeyZi-Days


gody01

Priporočene objave

Še kakšen mesec pa pol zatišja, potem pa nas bodo že začeli motoristični sršeni hudo priganjat, zato ... prijavite se že zdaj, potem bo guuužvaaaa!

Ne vem če ne bo treba prestavt iz 18.5 na 18.6 kolker zgleda bo maja še snegheadbang.gif

Oh, vmes bojo še ture padle :)

Kaki sneg, ta je zdaj še kak teden mogoče malo več, potem pa pomlad ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, vmes bojo še ture padle :)

Kaki sneg, ta je zdaj še kak teden mogoče malo več, potem pa pomlad ...

Pa jaaaa, seveda!

Sicer pa ... nema zime za Eskime! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaaaa, seveda!

Sicer pa ... nema zime za Eskime! :naughty:

Pol pa ima da prideta marca ali aprila na kavo ali caj k meni.

V Moskvo seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ima da prideta marca ali aprila na kavo ali caj k meni.

V Moskvo seveda.

Ni dvakrat za rect ...

Tam sredi marca bo tudi v Rusiji že lepa pomlad, mogoce pa nam bo dolgcas in kakšno popoldne skocimo do tebe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Ni dvakrat za rect ...

Tam sredi marca bo tudi v Rusiji že lepa pomlad, mogoce pa nam bo dolgcas in kakšno popoldne skocimo do tebe :)

Marca, ja... SEveda... Pa svizec je tudi čokolado zavijal.... Ker je že marca v Ruciji prava pomlad pa sta nemška pa francoska armada tudi zmrznile v Rusiji :D

Jas vsekakor pridem na Panonijo, molim boga samo da ne bo dež... Se pa moram z Mutiko strinjat da bo takrat še vedno tu sneg :D ker vsakič ko malo skopni takoj na novo zapade :( Pri nas je dans kakih 15 cm padlo.

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Marca, ja... SEveda... Pa svizec je tudi čokolado zavijal.... Ker je že marca v Ruciji prava pomlad pa sta nemška pa francoska armada tudi zmrznile v Rusiji :D

Jas vsekakor pridem na Panonijo, molim boga samo da ne bo dež... Se pa moram z Mutiko strinjat da bo takrat še vedno tu sneg :D ker vsakič ko malo skopni takoj na novo zapade :( Pri nas je dans kakih 15 cm padlo.

Pa brez zamere, gody, tisti prvi odstavek je bil samo joke. Podpiram pa tvojo zagnanost za učenje na pistah in izgradnji le-teh v SLO in sem se že prijavil na Panonijo in komaj čakam da bom lahko šel. Po mojem bi tudi morali zgradit pisto v SLO in BI BILA kredibilna in donosna, v kolikor ne bi za vodenje dali enega ki bi na njen račun kredite jemal pa si ta denar na kajmanske otoke vezal potem pa spet kandidiral za managerja ko je firmo uniču... Jaz osebno bom šau na Panonijo in bom tudi pred tem in pozneje hodu na Marof, ker se sam zavedam da je marsikaj kar bi se lahko naučil in to SAMO na pisti in s čimer bi potem bil tudi na cesti bolj varn.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa brez zamere, gody, tisti prvi odstavek je bil samo joke. Podpiram pa tvojo zagnanost za učenje na pistah in izgradnji le-teh v SLO in sem se že prijavil na Panonijo in komaj čakam da bom lahko šel. Po mojem bi tudi morali zgradit pisto v SLO in BI BILA kredibilna in donosna, v kolikor ne bi za vodenje dali enega ki bi na njen račun kredite jemal pa si ta denar na kajmanske otoke vezal potem pa spet kandidiral za managerja ko je firmo uniču... Jaz osebno bom šau na Panonijo in bom tudi pred tem in pozneje hodu na Marof, ker se sam zavedam da je marsikaj kar bi se lahko naučil in to SAMO na pisti in s čimer bi potem bil tudi na cesti bolj varn.

:OK: sva že dva O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 100 dni

Prostih še 58 mest.

Trenutna razporeditev je precej enakomerna:

Hitri (Rdeči): 12

Zmerni (Črni): 15

Vodeni(Modri): 15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni dvakrat za rect ...

Tam sredi marca bo tudi v Rusiji že lepa pomlad, mogoce pa nam bo dolgcas in kakšno popoldne skocimo do tebe :)

Tja se malo vlece...nazaj grede pa takoj prisparas dve uri :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

From and including: Sunday, 7 February 2010

To, but not including : Tuesday, 18 May 2010

It is 100 days from the start date to the end date, but not including the end date

Or 3 months, 11 days excluding the end date

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ima da prideta marca ali aprila na kavo ali caj k meni.

VMoskvo seveda.

Eeej, Vuk, ne drezaj preveč ... saj naju poznaš, ha? Da neoš v šoku, ko se ti bova res na vratih nacrtala ... :whistle:!

Še 100 dni

Prostih še 58 mest.

Trenutna razporeditev je precej enakomerna:

Hitri (Rdeči): 12

Zmerni (Črni): 15

Vodeni(Modri): 15

Yeeeee!

Upam, da si mene štel med "vodene"! :Pkure

Sicer pa, bravo, dečki!

Lepo je brati zmerne in pametne misli mladih, ki ste poštekali, kako nevarno je naše slovenske, za motoriste že itak totalno neprimerno opremljene ceste spreminjat v priložnostna dirkališča. Že brez teh dirkaških trenutkov nas avtomobilisti niso sposobni uvrščat v enakovredne udeležence prometa. Davek je grozljivo previsok, cena pa za desetine Pannonij, če govorimo le o materialni plati. Tista druga nima cene.

K sreči so med nami še taki zanesenjaki kot je Gody, ki brez misli na lastno korist delajo nekaj zelo dobrega tudi za druge!

Bravo!

:worship:

Sicer pa, kdo pravi, da je majska DeyZi-Days na Pannoniji zgolj prireditev za tiste, ki se prijavijo?

Lahko je motoristični dogodek, ki bo tudi paša za oči in informacija za naprej... tisti, ki niso prepričani, lahko na licu mesta vidijo, kako to sploh zgleda in izkoristijo priložnost za naslednje leto; sploh pa je lahko to en lep motoristični izlet do sosednje Madžarske in druženje z mnogimi znanci, ki so se že prijavili, ali pa se še bodo.

Je še čas za prijave, seveda, ampak ... mest je vedno manj. Za tiste, ki še oklevate je čas, da stopite v akcijo. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem trance_33_sleep.gif

da me bo mutika vodila

Ni problema, hilton! Ti se kar prijavi, pa bo. Te boma že dve kuri!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sreči so med nami še taki zanesenjaki kot je Gody, ki brez misli na lastno korist delajo nekaj zelo dobrega tudi za druge!

Bravo!

Gody ma moj total rispekt. Samo ne mu tega povedat, ke se bo hudobno smejal ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem spet gledal Groundhog Day. A si predstavljaš, da se ti tako zacikla na 18.5.2010? :P

To bi bila draga jeba (hmm, al bi samo enkrat moral plačat pisto ?!?) ...

Ne skrbet, nisem na tebe pozabil, bom javil kolko dni je še, samo še vedno računam.

Danes je tak težko, ko ni okrogla številka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody ma moj total rispekt. Samo ne mu tega povedat, ke se bo hudobno smejal ... :)

Hi,hi,hi, ... ne bom mu. Mu boš sam!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne skrbet, nisem na tebe pozabil, bom javil kolko dni je še, samo še vedno računam.

Bem.. mashina, cel dan sem računal in zdaj ti lahko povem da je še 99 dni.

Kolko je prijavljenih pa še kar štejem. Se je ta vikend število tak povečalo, da bom celo noč mel kaj za delat :whistle:

Javim jutri :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes posebej za mashino:

Še 96 dni

Prostih še 53 mest.

Trenutna razporeditev:

Hitri (Rdeči): 14

Zmerni (Črni): 15

Vodeni(Modri): 18

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bo kr treba podvizat pa kr kmal prijavit če ne bo zmankal mest.

:yes:

Točno.

Ampak zdaj je še čas.

Na prvem mestu je varnost in zato je število udeležencev omejeno. Glede na porast prijav v zadnjem času bo res hitro zmanjkalo mest, torej tisti, ki o udeležbi resno razmišljate, prijavite se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!