Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Jaz pa ravno včeraj dobil še eno mašino od kawsija za dele! Spet bo grmelo... Yeah!!!! :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ousova posnetka  :OK:  :OK:  hajoktejnove slike  :OK:  :OK:  jaz pa cele dneve sedim za knjigam od mehanike  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa glih glavo gor dajem... Kawsi dobil nove sesalne ventile. Zdej mora delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej bi lahko se mal kanale dal spolirat pa bat v deletljco spilt, pa noknvelo mal ošilt. K mas glih odprt. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, katera zložljiva ogledala priporočate? Iščem taka da se ne tresejo preveč in nimajo cene kot da bi bili narejeni iz zlata. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. 

Zanima me, kateri enduro motocikel bi priporočali, gledal sem Yamaho XT600, Kawasaki KLR650, Hondo XR. Gledam bolj starejše modele, okoli letnik 2000 ali manj/več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi vzel XR, ker je neunicljiva in za resne terene nima konkurence v tej klasi in cenovnem rangu. Klr je vsestranski, tud po cesti se fajn pelje. Za xt pa ne vem. Kaj pa KTM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi pa vzel NAJBOLJ OHRENJENEGA za razpoložjliv denar. ne glede na znamko!

 

raje mam dobrega twingota kot gnilega-prerjavenega BMW-ja

 

lp, andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XR je super izbira, ampak v Slo jih ni, z uvozom je pa menda malo problem. XT600 j temu še najbližje. 

KLR ima kar nekaj manj dobrih rešitev, v kolikor se boš resno po terenu vozil. Zajem zraka izpod sedeža je pa tudi engine killer, če bi šel z njim v sipine. 

Karkoli od naštetega boš težko našel v dobrem stanju, tako da bo verjetno res kar pravi Thompson.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje mam dobrega twingota kot gnilega-prerjavenega BMW-ja

 

lp, andrej

Iz magarca nikol konja naus naredu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore. KTM nevem, deli so kr dragi, če kej crkne ne. Gledal sem tut Yamaho TT. Se bom odločil, kupoval pa bom nekje v roku 14 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!