Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Počasi tut js postajam fouš... upam da v marcu pridem nazaj na tir. Oziroma na kolovoze in vlake :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je o temle: http://www.xross-team.com/xross-2015/klase-i-raspored-voznji/kdo kej razmišljal? Mal sem gledal tud cene prenočišč in so okol 20 eur za enoposteljne sobe 1/2 penzion; jst bi šel :kva2:

 

Sva že 2, jaz se dogovarjam s kolegom, ki vozi Husaberga 300, da bi šla z avtom dol. Bi šel z motorjem, ampak je kar daleč za 1 dan vožnje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm prjavljen; sobo mam rezervirano. Že zdej ne morm spat, kva šele bo :kva2:

 

Ti si pa zagret :D Kak imaš pa plan za vožnjo dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa zagret :D Kak imaš pa plan za vožnjo dol?

jah lej, otroc so mejhni, daljše odsotnosti si ne morm privoščit, takele vikende morm izkoristit; 

plan je štart čimbolj zgodaj zjutraj odrint, verjetno bom novo C02 privezal na motor in šel dol z znucano gumo pa nekje po poti premontiral, mogoče clo tam, bom vidu. Za nazaj pa odvisno od utrujenosti/stanja/želja mogoče clo v dveh etapah. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: drgač je pa bližje Tara k Albanija :P 

Še lepš je da mi bo tud @miklavc delal družbo :kva2: Dva kejto LC4 na kup :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemtis jutri grem tut js vržem kovček dol.. pa gasaaa. samo gume mam slabe za v blato. bo ze   :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

 

20150301141609.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tablico raje zakrij, da ne dobiš po pošti kakšnega računa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo vsi k se vozte.

Jaz sem danes uspel moj popolnoma razstavljen mopet vsaj mal pošrafuat.

Cele 1/2 ure sem našu cajta da sem namazal švingo in jo montiral nazaj.

 

Kamen na kamen......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablico raje zakrij, da ne dobiš po pošti kakšnega računa.

Tut na to sem pomislil, ampak saj po npr Hrvaškem, Bosni ipd pa ja ne bodo naši policaji težili? Tam nimajo đuristikcije. 

Pa naj dokažejo, da je to v Sloveniji. 

Čeprav bit pameten pri policajih, se nikdar ne splača in bi blo res bolje, da v prihodnje ne mahamo s tablcam.  

Will keep that in mind. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo vsi k se vozte.

Jaz sem danes uspel moj popolnoma razstavljen mopet vsaj mal pošrafuat.

Cele 1/2 ure sem našu cajta da sem namazal švingo in jo montiral nazaj.

 

Kamen na kamen......

Huh, js moram tut švingo namazat, mazalne niple vgradit, redni servis naredit, zamenjat vse ležaje, zamenjat eno zlomljeno špriklo, zamenjat  vse 3 zračnice (tri ja, kdor je preštel ventilčke na mojem motorju mu je jasno) ... 

Pa še kej bi se našlo... 

Verjetno bo motor na mehanični mizi prvi vikend v aprilu, poleg pa pletenka cvička in salama, tko da GES-ovci lahko uletite na obisk. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, js moram tut švingo namazat, mazalne niple vgradit, redni servis naredit, zamenjat vse ležaje, zamenjat eno zlomljeno špriklo, zamenjat  vse 3 zračnice (tri ja, kdor je preštel ventilčke na mojem motorju mu je jasno) ... 

Pa še kej bi se našlo... 

Verjetno bo motor na mehanični mizi prvi vikend v aprilu, poleg pa pletenka cvička in salama, tko da GES-ovci lahko uletite na obisk. 

/me ponižno dvigne rokico ob omembi salame in cvičkota... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, js moram tut švingo namazat, mazalne niple vgradit, redni servis naredit, zamenjat vse ležaje, zamenjat eno zlomljeno špriklo, zamenjat  vse 3 zračnice (tri ja, kdor je preštel ventilčke na mojem motorju mu je jasno) ... 

Pa še kej bi se našlo... 

Verjetno bo motor na mehanični mizi prvi vikend v aprilu, poleg pa pletenka cvička in salama, tko da GES-ovci lahko uletite na obisk. 

matr zlo mamliva ponudba.. Ob poskušanju domačih dobrot pa še svoj motor vštuliš zravno na mizo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr....!!!! Nimam GS-a, pa moped tud ni glih velik, lahko pa kak moment kljuc sabo prinesem.... A to šteje? Hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!