Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

V nestrpnem pričakovanju prvega vikenda v aprilu in vseh ostalih dogodkov ki sledijo, sem spet mal ril po blatu. A sm že napisal da sem v tem užival že kot otrok? :)

post-9206-0-01350300-1426444450_thumb.jpg

post-9206-0-89516800-1426444470_thumb.jpg

Pa enkrat je bla debata o balancah in višini in nevemčem še; 

moj setup trenutno:

post-9206-0-61651700-1426444523_thumb.jpg

za vožnjo po cesti sede, je že skoraj mal visoka, za stat pa bomba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hajoktejn, medtem k je mene poležala gripa, ti rajcaš z furami.

Mislim, da si glavni kandidat za letno priznanje najbolj aktivnega voznika GES.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, nevem koliko spremljate kaj se dogaja z enduro-cross country tekmam pri nas. Tale vikend je prva tekma v kamnolomu Griža in kolikor sem videl posnetke proge, bi bronze progo lahko prevozli tudi z našim "kravam", tisti ki pa bolj obvladate pa vrjetno tudi silver class progo.

 

A bi bil kdo za kak krog v tem kamnolomu? Kak vikend v aprilu, v stilu mini GES srečanja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit preveč nadebudni. Težko da krava prevozi celo progo. Sicer je vse v glavi, samo kolikor vem, so tam tudi eni fejst klančki. No, lahko probate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičulem. Kjer vozi ta štirikolesnik, bi šlo. Vidim, da so za 4kolesnike vse klance spustili, dvomim pa, da bodo spustili tudi za dvokolesnike.

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičulem. Kjer vozi ta štirikolesnik, bi šlo. Vidim, da so za 4kolesnike vse klance spustili, dvomim pa, da bodo spustili tudi za dvokolesnike.

 

Vem kaj misliš, ampak jaz nisem mislil da bi se tega udeležili tekmovalno ampak tako družabno, saj celoten poligon je zelo velik in bi se vrjetno našlo kaj za naše potrebe. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bil včeraj, čisti začetnik v hard enduru-prijavil se bom na bronze, in tudi včeraj vozil po tej progi. Razne varadere in gs-e raje doma pustite če hočete imeti neopraskane ;-)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, nevem koliko spremljate kaj se dogaja z enduro-cross country tekmam pri nas. Tale vikend je prva tekma v kamnolomu Griža in kolikor sem videl posnetke proge, bi bronze progo lahko prevozli tudi z našim "kravam", tisti ki pa bolj obvladate pa vrjetno tudi silver class progo.

 

A bi bil kdo za kak krog v tem kamnolomu? Kak vikend v aprilu, v stilu mini GES srečanja? 

A drgač je ta proga vedno odprta? Luštn krogec je, jst sm za.

dons, po nočni :)

post-9206-0-18322500-1426505324_thumb.jpg

post-9206-0-34382600-1426505370_thumb.jpg

post-9206-0-65399800-1426505412_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A drgač je ta proga vedno odprta? Luštn krogec je, jst sm za.

dons, po nočni :)

 

Kolikor je meni znano se je potrebno za termin dogovorit pri Enduro Klubu Koper, ker imajo tale kamnolom v najemu in ga uporabljajo kot prvi uradni enduro poligon v Sloveniji. Kakšna je pa dnevna karta za poligon pa nevem. Se pa lahko pozanimam če bi bil kdo zainterisiran, da bi se šlo odpeljat kak krog. Tole je novice iz motosveta: http://www.motosvet.com/enduro-poligon-pri-nas.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 eur/dan je, menda. Po glavi. Po poligonu se voziš kjer češ, magari po trial preprekah, bognedaj iz poligona v hosto. Takoj prijavimo polciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 eur/dan je, menda. Po glavi. Po poligonu se voziš kjer češ, magari po trial preprekah, bognedaj iz poligona v hosto. Takoj prijavimo polciji.

 

Hvala za info  :OK:  Zaradi tega kar si napisal nakoncu me vleče da bi prišel probat na poligon (čeprav imam 4h vožnje do tja), in se vozit brez skrbi kje boš naletel na kakega pacienta s puško ali na napeto jeklenico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole... Za Benduro fantje že zbirajo prijave. Gre še kdo?

 

Prijavljen :kva2: , grem :OK: , če le nebo višja sila vmes posegla :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem, lani je blo super!

Ja... Niti metra nisem odpeljal, pa lahko rečem, da se komaj spomnim, kdaj bi se še tako dobro zabaval... Jest že prijavljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje. Še sem limam; ima kdo kak predlog dobre začetniške offroad ture po Sloveniji? Območje je nepomembno, je pa pomembno, da je dokaj varno in da jo lahko tudi začetnik normalno zvozi.. :) Hvala!

Popravljeno . Popravil bregar07
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi na obisk na dolenjsko, pa te peljem en dober krog. 

Ne pretežko, pa tut ne prelahko, ker če ne, se nič ne naučiš. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa pridi na Goričko

Najdeva vse

Pa se prespat ugodno gre, če boš Mel voljo 2 dni

 

Na Goričkem se je kar lepo vozit :OK:  edino če je mokro zna ilovica delati probleme :blush:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi na obisk na dolenjsko, pa te peljem en dober krog.

Ne pretežko, pa tut ne prelahko, ker če ne, se nič ne naučiš.

Pridem :P, al mi diši tista zemlca :) Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prideš s podmornico ? :P

Bom vas res povabil vse skup spet po dolgem času. Se zmenimo za en datum v aprilu.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Goričko se sliši mamljivo, a nevem če bom v tistih nekaj dneh v Sloveniji uspel laziti tako daleč na mađarland. :D Midva Ni3ous sva pa že zmenjena.

 

V Ace Caffe pa nisem uspel prejšnji teden, sem delal cel teden popoldanske šihte. Se pa nonstop nekaj dogaja, tako da najbrž nisem zamudil preveč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!