Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Me veseli da je seznam vedno daljši :yea1:

Mislim da pogrešam še enim 4-5 z menoj vred, tako da bo zgleda veselo ko bo prišlo do realizacije z čim manjšim osipom.

Mislim da na listi manjkamo za offroad:

- Temty z Dominatorko

- Leteči z njegovo teto z afriko

- moja malenkost.

Grem kidat sneg, pa se malo na moped, žal samo v garaži.

Uživajte in naj vam motoristična "zima" čim prej mine :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Electric koliko časa pa boš v Tujini, ker lahko eno rundo naredimo v marcu, aprilu, eno pa konec maja.

Kar se mene tiče, sam da je vsaj +5 in se akcija lahko začne. V pravem terenu nam bo itak vroče, zvečer nas bo pa ogenj in promili pogrel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Electric koliko časa pa boš v Tujini, ker lahko eno rundo naredimo v marcu, aprilu, eno pa konec maja.

Kar se mene tiče, sam da je vsaj +5 in se akcija lahko začne. V pravem terenu nam bo itak vroče, zvečer nas bo pa ogenj in promili pogrel :whistle:

Jaz bom tu preverjal datume, ne grem nikamor samo zaradi grande enduro fure :ninja:

Leteči vidiš, da se bosta vseeno lahko 2x udeležila, bo po moje dober trening :drunk: (kaki forum je to, da ni motorističnih smajlijev, haha)

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če potrebujete kakšno pomoč?? :whistle:

Septembra sem pomagal, da se je izvedla ena taka ideja kakor vaša...okol triglavskega narodnega parka...32 endurc, skoraj vse velike krave :worship: , moja malenkost je bila najmanjša O:-) ....

tko to zgledalo:

tko pa s helmet camere:

Vsi zadovoljni :yea1:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če potrebujete kakšno pomoč?? :whistle:

Septembra sem pomagal, da se je izvedla ena taka ideja kakor vaša...okol triglavskega narodnega parka...32 endurc, skoraj vse velike krave :worship: , moja malenkost je bila najmanjša O:-) ....

tko to zgledalo:

tko pa s helmet camere:

Vsi zadovoljni :yea1:

lp

Zanimivo verzijo endura imajo italijani, samo žal nimam več linka oz se ne spomnim več kdo je prilimal link vem samo da je bilo na foromu, si bil mogoče ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo verzijo endura imajo italijani, samo žal nimam več linka oz se ne spomnim več kdo je prilimal link vem samo da je bilo na foromu, si bil mogoče ti?

Mogoče je to ta: njim sem pomagala pri izvedbi vožnje in večerne pogostitve, spanja, video ogledov,....

http://www.endurostradali.it/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je to ta: njim sem pomagala pri izvedbi vožnje in večerne pogostitve, spanja, video ogledov,....

http://www.endurostradali.it/

Mislim da ni to ta stran, je pa bil enduro dogodek, kjer so bili hard enduroti in pa velike endure ločene v 2 skupini, trasa pa je bila mislim pa da samo po italiji oz mogoče en del po sloveniji, se ne spomnim več točno, samo po slikah sodeč je moralo biti zelo zanimivo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če potrebujete kakšno pomoč?? :whistle:

Septembra sem pomagal, da se je izvedla ena taka ideja kakor vaša...okol triglavskega narodnega parka...32 endurc, skoraj vse velike krave :worship: , moja malenkost je bila najmanjša O:-) ....

tko to zgledalo:

http://www.vimeo.com/6759500

tko pa s helmet camere:

http://www.vimeo.com/6667397

Vsi zadovoljni :yea1:

lp

Jazbec ti kar določi traso, javi kako bo potekalo, kje se bo dalo prenočiti in termin ter pridemo.:OK:Če je le možno naj bo vikend varianta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazbec ti kar določi traso, javi kako bo potekalo, kje se bo dalo prenočiti in termin ter pridemo.:OK:Če je le možno naj bo vikend varianta.

Uhhhh, zdaj si me pa dobil :hmm:

Koliko sem sledil, naj bi bilo takole:

Start (vsaj ene izmed skupine): Ljubljana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alora tkole:

Start v petek popoldne v Ljubljani ali pa nekje na točki, ki bi se zmenili

Vožnja do mene ( Kobarid )

Zvečer lahko kdo kaj poje in popije - po želji :yes:

Sobota zjutraj odhod na turo - pripravim dve ture in se že prej dogovorimo kam bi se šlo - primerne za težke krave, ma tud tamali bi uživali :OK:

Kdor ne bi uspel priti v petek, se pridruži v soboto zjutraj

celodnevna tura

zvečer prihod nazaj, nato sledi debatni večer, ogled slik in pa še kaj.... :kva2:

v nedeljo odhod proti domu

1. Izbere se turo

2. Približno število krav s spremljevalci

3. Vam povem kolko dnarja bi dal posameznik za 2 x spanje z zajtrkom( večerjo se lahko naredi za vse enako ( menu ) ali pa naj si vsak naroči kar želi - ali pa panin s seboj - ni panike..) :whistle:

4. Vsak se vozi na lastno odgovornost ( jst ne prevzamem nobene odgovornosti - ne organiziram jaz ture, samo pomagam prijateljem ) :krneki:

to je to za enkrat z moje strani....sem pripravljen pomagati, svetovati - izrazite želje....je pa tko - če se zmenimo, za varianto pri meni, potem naj kdo ne pričakuje,da se bomo furali po koroškem ali pa beli krajini :wacko: ....

Na grobo napisane ture ( ustavili bi se na točkah, ki so zanimive za ogled in foto)...podrobnejše bi predstavil v petek zvečer ali v soboto zjutraj :rolleyes:

Tura 1:

Lahko se naredi krog okoli triglavskega narodnega parka ( Kobarid - Bovec - Vršič - Kr.gora - Bled - Bohinj - Železniki - Sp. idrija - Most na Soči - Kobarid

Tura 2:

Kobarid - Tolmin - Dobrovo - Solkan - Lokve - Čepovan - Most na Soči - Kobarid

na dan z mnenji in..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U-tale druga fura je vredu. Mimo zajetja ČHE Avče in od Čepovana do Mosta na Soči!! Lepo, da se ti zrola worship.gif

@Python: Kilometrine ni kaj veliko. Na hitor če rečem je precej manj kot 200km (govorim za turo 2)

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U-tale druga fura je vredu. Mimo zajetja ČHE Avče in od Čepovana do Mosta na Soči!! Lepo, da se ti zrola worship.gif

@Python: Kilometrine ni kaj veliko. Na hitor če rečem je precej manj kot 200km (govorim za turo 2)

Makadama - neasfaltirane poti bi bilo okol 40-50%, lahko bi ga bilo več, pa potem je že težko za težke krave! :rolleyes:

Take lepe poti kokr na sliki :worship:

post-2263-126449227671_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale druga je res mikavna, raje bolj lokalno, pa tisto dobro obdelat, si ogledat kake za nas še neraziskane dele, tako bo upam tut čimveč makadama, pa tut kak challenge odsek je lahko vključen. Kateri termin pa bi tole kaj bil? Zaradi mene je lahko tut tole glavna fura konec maja. Tisto kot smo govorili pri vsakemu enkrat pa še vsedno lahko speljemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo verzijo endura imajo italijani, samo žal nimam več linka oz se ne spomnim več kdo je prilimal link vem samo da je bilo na foromu, si bil mogoče ti?

Cavalcata karnica?

(malo fonetično napisano)

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa ma če so taki makadami ku ta na sliki bi se tudi jst s sopotnico prdružu bol na offroad. Ker sm najprej mislu da mislste vi offroad tako varjanto bol razorane ceste in poune kamnja. Že bol hribouske varjante. Ta pesek pa je kr fajn zame k sm šele začentnik tega motorja.

Če bi pa pršli do kake take sipine, kot je tm u prvem filmčku, pa se mi zdi da bi me mogli pobira (upam da ne v dolini) rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa ma če so taki makadami ku ta na sliki bi se tudi jst s sopotnico prdružu bol na offroad. Ker sm najprej mislu da mislste vi offroad tako varjanto bol razorane ceste in poune kamnja. Že bol hribouske varjante. Ta pesek pa je kr fajn zame k sm šele začentnik tega motorja.

Če bi pa pršli do kake take sipine, kot je tm u prvem filmčku, pa se mi zdi da bi me mogli pobira (upam da ne v dolini) rolleyes.gif

Ne se sekirat glede pobiranja saj nas bo dovolj, jaz že treniram :D

Poglej si kaj dela ktm advenčer sovoznicam, obvezno jo vzami zraven :OK:

No vsaj po sliki sodeč :P

post-15287-126466808544_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cavalcata karnica?

(malo fonetično napisano)

lp

Franc

V italiji je Cavalcata delle Alpi Carniche, to je narejeno kjer je smučišče Zoncolan.

Bil v 2009 in še bom šel. V prijavnini so boni za hrano, družba prava in odseki glede na želje. Bil z Exc-jem in niso ble lahke na Hard odcepih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V italiji je Cavalcata delle Alpi Carniche, to je narejeno kjer je smučišče Zoncolan.

Bil v 2009 in še bom šel. V prijavnini so boni za hrano, družba prava in odseki glede na želje. Bil z Exc-jem in niso ble lahke na Hard odcepih.

Mislim da si celo ti objavil linke oz posnetke.

Je to ta opcija kjer imajo hard verzijo za mopede v stilu exc-ja in pa opcijo za kravice oz velike endure?

Meni se tud zdi da če ne bi imela čelade da bi se ji glava odprla od nasmeška, je pa lepo videt da so ene celo po terenu nasmejane, pa da ne pizdijo kako se jih vozi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa ma če so taki makadami ku ta na sliki bi se tudi jst s sopotnico prdružu bol na offroad. Ker sm najprej mislu da mislste vi offroad tako varjanto bol razorane ceste in poune kamnja. Že bol hribouske varjante. Ta pesek pa je kr fajn zame k sm šele začentnik tega motorja.

Če bi pa pršli do kake take sipine, kot je tm u prvem filmčku, pa se mi zdi da bi me mogli pobira (upam da ne v dolini) rolleyes.gif

Turco bi speljali po normalno prevoznih poteh - to pomeni, da ni noben problem imeti sopotnico, ki bo nasmejana celo pot :naughty:

Kar se tiče tiste "sipine", moraš upoštevati, da se na poti lahko dogodi ali te pričaka marsikaj - pri nas v Sloveniji se to dogaja tudi na asfaltiranih poteh :whistle:

in upoštevati moraš, da smo slovencli malo bolj kolegialni kakor italijani, ki niso bili sposobni premakniti kamenčka, da bi se naredila majhna stezica-potka

Sam sem napisal samo okvirne točke turce - kilometrov bi bilo več in videli bi še marsikaj. Možnosti je veliko, vse je odvisno od vremena, časa in želja udeležencev. Natančno turo bi predstavil dan prej ( petek), ko bi tudi vsakemu dal roadbook, v primeru, da se izgubi. Če kdo želi pa že prej izvedeti, naj pa prileti do mene, ko bodo pogoji :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok. to, da te use lahko doleti na naših cestah je res. Glede na to kako jih vzdržujejo :/

npr. zdej en par vikendou nazaj, sm se šou malo zapelat po dougem času. Blo je glih po snegu. Sej je biu že stopljen. In jst se vozim po cesti in kar na enkrat sm mislu da sm na makadamu. Tolko nasutga peska in soli, da groza!!! Pa glih nasredi ovinka. Joj tej cestarji. Vsaj na našem koncu je bolj obup. Ne znajo posipat, ker mamo bolj malo snega in niso navajeni.

Čene pa s sovoznico kar pridno vadiva makadamčke :) tako da upam da bova že dobro pripravljena na turci :)

Kar se tiče kolegijalnosti, u to pa ne dvomim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Turco bi speljali po normalno prevoznih poteh - to pomeni, da ni noben problem imeti sopotnico, ki bo nasmejana celo pot trance_25_naughty.gif

Kar se tiče tiste "sipine", moraš upoštevati, da se na poti lahko dogodi ali te pričaka marsikaj - pri nas v Sloveniji se to dogaja tudi na asfaltiranih poteh whistle.gif

in upoštevati moraš, da smo slovencli malo bolj kolegialni kakor italijani, ki niso bili sposobni premakniti kamenčka, da bi se naredila majhna stezica-potka

Sam sem napisal samo okvirne točke turce - kilometrov bi bilo več in videli bi še marsikaj. Možnosti je veliko, vse je odvisno od vremena, časa in želja udeležencev. Natančno turo bi predstavil dan prej ( petek), ko bi tudi vsakemu dal roadbook, v primeru, da se izgubi. Če kdo želi pa že prej izvedeti, naj pa prileti do mene, ko bodo pogoji trance_43_wavetowel2.gif

A so že pogoji???trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!