Skoči na vsebino

Grand enduro Slovenija


Ni3ous

Priporočene objave

Še malo pa se dobimo.

Za par folka je še placa, kdor želi se še vedno lahko prijavi.

Jaz pridno treniram, da ne bom skos zadnji :P

post-9811-127400643393_thumb.jpg

post-9811-127400645852_thumb.jpg

post-9811-127400645395_thumb.jpg

post-9811-127400644965_thumb.jpg

post-9811-127400644511_thumb.jpg

post-9811-127400644101_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Ni3ous user_popup.png

Štej me zraven samo za soboto, čeprav moram reč, da sem kar se ofroadinga tiče čisti lulek. Pa tudi motor je opremljen z bolj cestnimi čevlji, tako da me v slabem vremenu ne bo. Predvidevam, da si se zmenil za soplo in suho vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Ni3ous user_popup.png

Štej me zraven samo za soboto, čeprav moram reč, da sem kar se ofroadinga tiče čisti lulek. Pa tudi motor je opremljen z bolj cestnimi čevlji, tako da me v slabem vremenu ne bo. Predvidevam, da si se zmenil za soplo in suho vreme.

Nič bat, saj mi ne bomo vozili enduro pokala ali pa relija, tako da ne glede na luleka pridi, probaj, verjamem da boš navdušen, jaz sem že lep čas odkar smo se začeli pogovarjati o tem :boobies:

Edino ne boš smel voziti za ženskami, da ne boš kakega kompleksa fasal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Nič bat, saj mi ne bomo vozili enduro pokala ali pa relija, tako da ne glede na luleka pridi, probaj, verjamem da boš navdušen, jaz sem že lep čas odkar smo se začeli pogovarjati o tem :boobies:

Edino ne boš smel voziti za ženskami, da ne boš kakega kompleksa fasal :naughty:

Ta je pa dobra :lol1:

Glede gum ni panike, tut js bom kar z originalnimi, tko da ni straha, če bo kdo želel bo pa marsikje kak "special stage", drugi pa odspod počakamo in se režimo kako se drug matra, pa če mu bo ratalo splezat :P

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa dobra :lol1:

Glede gum ni panike, tut js bom kar z originalnimi, tko da ni straha, če bo kdo želel bo pa marsikje kak "special stage", drugi pa odspod počakamo in se režimo kako se drug matra, pa če mu bo ratalo splezat :P

No no ne bit tak, bomo že pomagali moped dvignit če bo dal za pijačo :beer1:

Sem mislil , da boš ti demonstriral kak je 10-ka okretna na žlakih :010

Samo ti pridi, ne se bat, je že mene več kot dovolj strah, sicer če bo vse po planu bom moral prvo domov prit, ampak upajmo na najbolje, če se je nitro potrudil se še dajmo mi pa mu pomagajmo pojesti in spiti kar bo pripravil :OK:

Malo se moram šalit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pa ko že odštevamo dneve :naughty:

Še samo maaaaaloooooo pa :boobies:

Nitro ti greš z anakiji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js očitno ne bom imel dobavljenih C02 do takrat, tko da bom šel kar z original Michelin Sirac. Pa še mal so obnucane, če ne bo blata bo vseeno ok.

Očitno nas bo kar precej če bo vreme ok, udeležba na različnih motorinih in z različnimi izkušnjami, tko da v kake ekstreme ne bomo šli.

Tisti, ki ste se prijavli in imate namen pridet, si pozorno preberite še enkrat kako in kaj bo potekala zadeva, da ne bo presenečenj.

Shranite si mojo cifro zaradi bogsigavedi kakih primerov. Pa bodite TOČNI, ker se ne bomo čakali in iskali.

Dobimo se v Šentjanžu, na avtobusni postaji, 50 m stran je kafič Medvedov Brlog, (majo popust za motoriste) za tiste, ki boste prišli malo prej, da boste lažje počakali.

040 304 180- Roman

Js že odštevam, trasa je perajt, sem našel še en "ekstreme challenge" če bo ekipa uigrana, potem bomo stopnjevali traso v zanimive spektre. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem z kombinacijo spredaj karooT zadaj skorpion, če bo suho bo vredu, bolje da gre dazaj po svoje kot pa spredaj :naughty:

Z moje strani velja, edino upam da me alergija malo spusti.

Z našega konca bi naj prišel tudi Matej z Domino ups Dominatorko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Kako pa to da z Dominatorko? Sej bo KTM tut zdržal napore. :D

Proti alergiji imam jaz Clarinase, vzemem enega in je za tekočo sezono mir.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dominatorka = Violeta :boobies: hahahah, in Dominator je njen motorček...

LP

Popravljeno . Popravil Temty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se vsi z nicky kličete, te pa sem si moral nekaj zmislit, saj leteči je pa meu teto Afriko če se ne motim :)

Gledam napoved vikend bi naj bul uporaben za ekšn, pa me zanima kako bo zgledal teren če bo cel teden deževalo? Bo karooT zadaj skoraj priporočljiva po moje?

Praviš da je štart v šentjanžu

Kateri Šentjanž?

hahahahaha, mislim da bi skoraj že bilo poembno katerem :naughty:

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, mam kar tremo, ker Dominatorka zna marsikoga v prahu pustit.

Še dobr bo sveže, da se ne bo tolk prašilo. :P

Vreme za vikend bo sončno in sveže med 22 in 26 stopinj, ravno prav za enduro furo, da ne bo prevroče.

Če nas slučajno kaka ploha preseneti pa enduraše tko al tko ne zmoti kaj dost.

Teren bo očitno res malo mehkejši, zaradi dežja med tednom, vednar se bomo že prilagodili razmeram.

Js sem v soboto s frendom ob 4 ih ponoči namontiral na Tenerejko Mitas E09, tko da sem prpravjen na vse, edino prva guma me zna mal presenetit, ker bo zarad obrabljenosti šla kar po svoje. Bo že v redu. Kdor ima možnost naj si natakne dobre gume gor.

Aja:wallbash:

v profilu piše Šentjanž na dolenjskem poštna cifra pa je 8297.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, mam kar tremo, ker Dominatorka zna marsikoga v prahu pustit.

Še dobr bo sveže, da se ne bo tolk prašilo. :P

Vreme za vikend bo sončno in sveže med 22 in 26 stopinj, ravno prav za enduro furo, da ne bo prevroče.

Če nas slučajno kaka ploha preseneti pa enduraše tko al tko ne zmoti kaj dost.

Teren bo očitno res malo mehkejši, zaradi dežja med tednom, vednar se bomo že prilagodili razmeram.

Js sem v soboto s frendom ob 4 ih ponoči namontiral na Tenerejko Mitas E09, tko da sem prpravjen na vse, edino prva guma me zna mal presenetit, ker bo zarad obrabljenosti šla kar po svoje. Bo že v redu. Kdor ima možnost naj si natakne dobre gume gor.

Aja:wallbash:

v profilu piše Šentjanž na dolenjskem poštna cifra pa je 8297.

SAj vem malo sem se moral pošalit, mogoče pa bo komu še prav prišlo, drugače pa sem našel kar lokacijo medvedovega brloga, bo še najlažje ;)

Kakšno je stanje glede prijav oz potencialnih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stanje?

Malo odvisno od vremena, v najboljšem primeru pa...

če se poigramo s statistiko bo morda udeležba po motorjih približno takole:

-Africa Twin

-KTM 690E

-KTM 950

-Yamaha 750 Super Tenere 6x

-KTM 620

-Varadero

-KTM LC 4 Adventure

-Honda Dominator

-Honda Transalp

-BMW 1100 GS

-Yamaha Tenere 660XTZ

Verjetno sem še koga spustil... kar pisana primerjava mašinc bo na kupu in glede na motorje, mislim, da se bomo lahko kar dinamično peljali.

Upam, da vsi prfočkani tut pridete.

Vreme bo ravno v soboto in nedeljo sončno in tja do 25 stopinj. Edino zvečer bo morda mal hladno, tko da kak debel flis in mal nazdravimo in bo toplo. :P

To, da bo kak dan prej še kaka ploha, pa štejem v plus, da ne bo presuho, ker je resen problem se vozit po zaprašeni cesti v koloni saj že trugi ali tretji v vrsti vozi v oblaku prahu, kaj šele oni bolj zadaj, ko samo požira prah in ne vidi ceste.

Tko da zaenkrat gredo zadeve v pravo smer. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda. Če imaš primerne gume in motor, pa vsaj mal prakse, potem se boš vklopil.

Placa za šotor okol zidance je pa za ene 15-20 šotorov, tko, da ne bi smel bit problem.

Seveda. Če imaš primerne gume in motor, pa vsaj mal prakse, potem se boš vklopil.

Placa za šotor okol zidance je pa za ene 15-20 šotorov, tko, da ne bi smel bit problem.

Teren pa rahlo visi, tko da vzglavnikov ne boste rabli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prlimam še mapo okoliških bencinskih črpalk, odvisno s katerega konca prihajate.

Za občutek povem še razdalje do Šentjanža:

Iz

-Celja- 40 minut

-Novo mesto 40 minut

-Trebnje 25 minut

-Ljubljana 55 minut

Bencinske.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prlimam še mapo okoliških bencinskih črpalk, odvisno s katerega konca prihajate.

Za občutek povem še razdalje do Šentjanža:

Iz

-Celja- 40 minut

-Novo mesto 40 minut

-Trebnje 25 minut

-Ljubljana 55 minut

Bencinske.bmp

Torej mariborčani in ostali ki prihajamo preko celja tankamo v Radečah, kaj pa vmes bomo imeli dovolj bencina, ker nekateri so suhi po 200km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se ti smej, bom odklopil eno svečko pa sva na istem , no skoraj, ga en bom do konca odpiral pa je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojo željo po karooT zadnji gumi vedno bolj spira dež, uapm da do se vmes malo ustavilo, če ne pa bo treba it v dežnem mantlu ko poštar ;)

Upajmo da bo jutri lepo vreme, pa da bomo spali v suhih šotorih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti s KTM-i raje kar kantice vzemte s sabo :P

Zakaj :whistle:

Moj do kantice naredi 300km :naughty: (o prekmurju ni bilo govora :eek: )

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!