Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Ni3ous

Grand enduro Slovenija

Recommended Posts

Electric

Če si ti vmes tipkal pa mi je same errorje ven pometalo :wallbash:

Škoda da tako hitro poteče možnost urejenja postov, ta da ponavljam vajo, upam da se tokrat vidi kaj, če pa ne pa bote dali pir pa prinesem zraven.

Imam še nekaj slikic in vidojef, ampak jih še nisem uspel uploadat.

post-15287-127599368952_thumb.jpg

post-15287-127599370119_thumb.jpg

post-15287-127599371248_thumb.jpg

post-15287-127599372159_thumb.jpg

post-15287-127599373528_thumb.jpg

post-15287-127599375172_thumb.jpg

post-15287-127599376375_thumb.jpg

post-15287-127599378595_thumb.jpg

post-15287-127599379899_thumb.jpg

Ni3ous

Whoa, a na tazadnji je bomba padla ? :D

KAj smo kar dva soda spraznil?

Keep it coming !

Edited by Ni3ous

Electric

Se pozna da je blo vroče, je blo treba hitro na hladen pir, zato smo se pa slekli kot kače.

Cviček pa je super, nekaj smo spraznili, bo treba še kdaj prit :alko:

se opravičujem sem prilepil slike s tablicami, če koga moti jih umaknem?

Stelvijo z valar škorpijonko in pa lajft šovom je pa zakon :yea2:

Edited by Electric

rokrs8

Ob cvičku so se odpirale zanimive teme. :)

post-19616-127600740485_thumb.jpg

Za tiste ki ste odšli domov, da boste morda drugič ostali.

post-19616-127600744249_thumb.jpg

Skupinska na najvišjem vrhu krajevne skupnosti. Katere že?

post-19616-127600749755_thumb.jpg

Mud, mud, mud.

post-19616-127600756661_thumb.jpg

Robster

Hehe, ste mel prov, sem pršu do tam ko Franc :) pol sem se pa spomnu, da bi z razbitim karterjem malo težje domov pršu :P

Je blo treba priznat premoč!

Movie.wmv

Ni3ous

Thats SICK!!!

MAter ti si pa divji. :eek:

Nisem si mislil, da se da s takim motorjem niti do tam pridet.

Vidim, da te je kr fajn premetovalo.

container

Po soboti sm se mal zamislu in sm mal brskal po internetu in gledu kako se kao fura offroad. Predvsem mi ni blo jasno stoje in pa kdaj maš noge dol.

Offroad načeloma stojiš, ker maš nižje težišče na stopalkah. Razen kadar greš dovolj počas, da ti noge na tleh kej pomagajo: v ovinkih, kjer loviš z notranjo nogo ravnotežje, se še dodatno nalimaš z jajci čimvišje na tank, da je teža nasprednjem kolesu in driftaš z zadnijm ... in po res globokem blatu, kjer ne morš it hitro.

So me prov naučil?

Lowrenc

Jaoooo prašički... Pa vi ste čisto zažagani... Še ''dobro'', da sem se jaz polomil, ker vas vidim, kako ste veseli v blatu-v mojih koncih takega blata ni ravno na pretek in bi bili vsi skupaj veliko manj srečni! Roman-čestitam ti za dobro organizacijo :trance_27_notworthy:

Ni3ous

Robster če boš šel probat, obvezno snemaj, ker če ne ti žal ne bomo mogli verjet :grim da si prilezel tja gor. Naklon je ubitačn, stopničaste skale, korenine...

Sej ne vem ko je jači, ti al tvoj Stelvio, s tvojimi cestnimi gumami si bil strašno suveren po makadamu in mehkem.

Ima kdo kak predlog s čim tole zaščitno ploščico pritrdit da bo zihr držalo, tale vikend je bil prestresen zanjo in se je podala...

post-9811-127591927593_thumb.jpg

Verjetno ste mislili da se hecam in sam mal kažemkaj je odpadlo...

Dejansko me zanima s čim naj tole kovinsko plošćico pritrdim na blok.

Original je med ploščico in blokom neka guma, kije očitno lepljiva z obeh strani in to drži ploščico na deklcu.

Če se dobro pogleda se vidi gumo na ploščici. Verjetno bi bilo najbolje da jo odstranim, kar je je še gor.

Vendar ne vem s čim naj jo pritrdim, ker ne bi rad da mi spet odpade. Tokrat sem imal srečo, k sem videl da je odstopila, dvomim da jo bom imel še 1x.

Ima kdo kaj izkušenj z epoksijem?

Če ima kdo kako zanesljivo rešitev....

rokrs8

Ni3ous mislim da bi silikonski kit držal tole. Drugače pa imaš v obijih, baumaxih... na izbiro 100 različnih lepil za te namene. Izberi nekaj kar se ti vidi najboljše, mislim da nimaš kaj dosti zgrešit. Staro lepilo bi pa jaz dol sčistil ja.

Ps.: Imam namen namestiti nekaj podobnega, ker praksa je pokazala da to ni samo modna muha.

Edited by rokrs8

Robster

Roman, dva 100 žebla pa skos :evilgrin: hec hec

Hvalijo dvokomponenten lim za kovine(avtomobile limajo skupi z njim), mogoče celo kej podobnega kot je mel Rok?

franc

Da še jaz pohvalim organizacijo (še vreme je bilo tako kot naročeno) :worship:

Imam nekaj fotk, ampak nobena ni "akcijska", sem imel preveč dela sam s sabo, da bi lahko vlekel fotoaparat iz žepa.

Najlažji motor (pri 150 kg poln) se sliši zanimivo, očitno je to moj hendikep (ker če mi lahko Stelvio z 250 kilami na cestnih gumah, sledi brez problemov, potem rabim 50-100kg dodatne teže :naughty: ).

Da bi lahko sledil Triofantasticus-u (no ja, štirim najbolj zagnanih) bi rabil kakšno bolj hard zadevo na kakšnih ultra enduro comp. gumah, ali pa rabim še kakšno sezono (dve, tri) treninga.

V glavnem bilo je lepo, se veselim ponovitve. Slike in filmček, ko bom imel dovolj časa.

lp

Franc

zupi

Verjetno ste mislili da se hecam in sam mal kažemkaj je odpadlo...

Dejansko me zanima s čim naj tole kovinsko plošćico pritrdim na blok.

Original je med ploščico in blokom neka guma, kije očitno lepljiva z obeh strani in to drži ploščico na deklcu.

Če se dobro pogleda se vidi gumo na ploščici. Verjetno bi bilo najbolje da jo odstranim, kar je je še gor.

Vendar ne vem s čim naj jo pritrdim, ker ne bi rad da mi spet odpade. Tokrat sem imal srečo, k sem videl da je odstopila, dvomim da jo bom imel še 1x.

Ima kdo kaj izkušenj z epoksijem?

Če ima kdo kako zanesljivo rešitev....

Poskusi zalepit z SIKA maso izgleda kot silikonski kit ampak je dosti boljša ali pa pojdi do kakega avtokleparja in ti naj da malo mase s katero lepi stekla v avtomobile.(sika je sive barve masa za stekla pa je črna is se ti bo manj videlo)OBVEZNO SČISTI STARO MASO PREDEN LEPIŠ Z NOVO!!! L.P ZUPI

GUMY

Na žalost se vam tokrat nisem mogel pridružiti, ker sem fural drugje:

post-99-127671683301_thumb.jpg

No pa naslednjič.

GUMY

Po soboti sm se mal zamislu in sm mal brskal po internetu in gledu kako se kao fura offroad. Predvsem mi ni blo jasno stoje in pa kdaj maš noge dol.

Offroad načeloma stojiš, ker maš nižje težišče na stopalkah. Razen kadar greš dovolj počas, da ti noge na tleh kej pomagajo: v ovinkih, kjer loviš z notranjo nogo ravnotežje, se še dodatno nalimaš z jajci čimvišje na tank, da je teža nasprednjem kolesu in driftaš z zadnijm ... in po res globokem blatu, kjer ne morš it hitro.

So me prov naučil?

Ja res je, na terenu je treba stati, stati in še enkrat stati, razen v redkih primerih, kot si že sam napisal. Bingljajoče noge te takoj spravijo iz ravnotežja. Je pa res da si je to v praksi malo težje vbiti v glavo.