Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

zej če to blokado izničim pol bi blo tut pametno da mal powečam razmerje med bencinom pa mešanco :? kje pa to nardim pa v kiro smet morm "vrtet" da povečam dotok olja

Med bencinom pa mešanco?

Lahko spremeniš razmerje mešanice, al pa razmerje bencin-zrak, ne pa bencin-mešanica.

Aja, edino če si mislu za mešanico, olje? to razmerje? tuki ni nobenega razmerja :rolleyes:

Poglej kje maš pumpo za olje, vrjetno je tako, da gre iz zajle za gas, zajla na dva konca, ena do frgazrja, druga pa do te pumpe za olje. Pa samo bolj našponej to, drugo zajlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jest vem ti ni treba nič spreminjat pri olju... En liter gre na okrog 700-800km. Imajo pa nemške različice spredaj en zob manj. Ampak jaz bi tako pustil, ker mam rad pospeške... Če že pa se ti verjetno bolj spala da zamenjaš verižnike ko bo komplet za zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en zob majo manj. sam to ne bom spreminju ko mam rad da ma mopi pospeške ;)

pol praviš da ni nujno nič povečat dotok olja. no sj bom vidu kaka bo svečka ko se bom šou mal pelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en zob majo manj. sam to ne bom spreminju ko mam rad da ma mopi pospeške ;)

pol praviš da ni nujno nič povečat dotok olja. no sj bom vidu kaka bo svečka ko se bom šou mal pelat

Barva svečke je odvisna samo od razmerja bencin-zrak, če je črna pomeni da je preveč bencina, če je bela je pa preveč zraka. Idealna barva je kavno rjava.

Lahko se pa pozna prevelika količina olja za mešanico v tem, da je svečka močno zamaščena... tist pa tud ni potem uredu. Najlaži pa je, če pogledaš kolk km narediš z 1im litrom olja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam zdaj 13/35 razmerje zobov...to je 1 majn od originala...in vam povem da je to kurac...šaltaš na vsaki 2 sekundi skor pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo js sm zrihtu to motor se vrti tak ko je treba :D vozit se nism mogu kej dost sam je pa velik večji filing ;)

hvala za pomoč ob prvi priliki pade runda hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav !!

no danes sem si kupil hondo nsr 125r...okol 30 konjev in moram rečt da je bomba...res vredn svojega denarja...nimaš kaj to je pač honda...zvok tak da kr hudo pospeški še bol...koncna pa se nevem najvec sem se do zdaj peljal 100kmh z to nsrko....in komaj v 4 brzini

in ta moja honda že ima "rave" ventil not...nek kolut pod tankom okoli pa gre zajla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav !!

no danes sem si kupil hondo nsr 125r...okol 30 konjev in moram rečt da je bomba...res vredn svojega denarja...nimaš kaj to je pač honda...zvok tak da kr hudo pospeški še bol...koncna pa se nevem najvec sem se do zdaj peljal 100kmh z to nsrko....in komaj v 4 brzini

in ta moja honda že ima "rave" ventil not...nek kolut pod tankom okoli pa gre zajla

Lepo da si zadovoljen.. pač, dvotaktnik, leti k raketa (za 125cc) in dokler gre, je res supr. Samo glej da boš točil kakovostno olje, pa ne pozabi na pravočasno menjavo bata...

Honda pa nima rave ventila temveč RC ventil če me spomin ne vara. Je pa enak princip delovanja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RC ventil ma ja

sicer niam števca ker mi je zajlo utrgal sam men se zdi da gre skor mal več kot pa 100 km/h v 4. prestavi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RC ventil ma ja

sicer niam števca ker mi je zajlo utrgal sam men se zdi da gre skor mal več kot pa 100 km/h v 4. prestavi :unsure:

mogl bi it več ja.

Btw, kaznovah, a imaš že odblokirano al še zablokiran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogl bi it več ja.

Btw, kaznovah, a imaš že odblokirano al še zablokiran?

najbrž je odprta če ma RC ventil kaj pravš?... pa če je reku da ma okol 30 kojnev (kar jih nima) pol more bit... pa itak veste kak je to kok leti... tud men je bla štok aprilia k sm jo dobu projektil... :whistle: zdej je pa odprta tok hitra da kr znoriš :glare:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž je odprta če ma RC ventil kaj pravš?... pa če je reku da ma okol 30 kojnev (kar jih nima) pol more bit... pa itak veste kak je to kok leti... tud men je bla štok aprilia k sm jo dobu projektil... :whistle: zdej je pa odprta tok hitra da kr znoriš :glare:

dragi đeri... hondice majo rc venitl že serijsko.. tko k cagiva cts... ni to neki jajc k aprilia k morš še use zravn dokupt če se hočeš normalno vozt.

(maloza hec, malo za res :whistle: )

Prov vedu sm da se bo en zapiču v to, če je zaprta al ne. A boš rekel da ni možno, da je pogledal na recimo bikez.com, koliko konjev ima, pa je ves vesel ker misli da jih ima res toliko, ali še bolje, je od nekoga slišal da jih ima res toliko, v resnici ima pa zablokirano(je možnost :rolleyes: ). Vsakemu začetniku se zdi da letik spizde , čeprav je še zablokiran. Zato sem vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi đeri... hondice majo rc venitl že serijsko.. tko k cagiva cts... ni to neki jajc k aprilia k morš še use zravn dokupt če se hočeš normalno vozt.

(maloza hec, malo za res :whistle: )

Prov vedu sm da se bo en zapiču v to, če je zaprta al ne. A boš rekel da ni možno, da je pogledal na recimo bikez.com, koliko konjev ima, pa je ves vesel ker misli da jih ima res toliko, ali še bolje, je od nekoga slišal da jih ima res toliko, v resnici ima pa zablokirano(je možnost :rolleyes: ). Vsakemu začetniku se zdi da letik spizde , čeprav je še zablokiran. Zato sem vprašal.

no glede da leti ko iz pizde sm tud jst opisov :whistle: drgač pa najbrž je odprt jajc ane... drgač mi pa povej a majo tanovi mitoti tud cts ventil? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede da leti ko iz pizde sm tud jst opisov :whistle: drgač pa najbrž je odprt jajc ane... drgač mi pa povej a majo tanovi mitoti tud cts ventil? :whistle:

nism še slišov da ga nebi imel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš reku da ga nimajo ? :eek:

kva pa jst vem... sam predstavljam si da je to podobno sranje kot RAVE ventil... in maš notr al blokado al rave ventil al pa nč... torej... če maš rava al pa nč maš odblokiran drgač je zablokiran... isto mislm da je tle... če je cts ventil pol je motor odprt če ga pa ni je pa zaprt (razn če ma am lukno pa nima nč)... lohk se pa motm :whistle:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa jst vem... sam predstavljam si da je to podobno sranje kot RAVE ventil... in maš notr al blokado al rave ventil al pa nč... torej... če maš rava al pa nč maš odblokiran drgač je zablokiran... isto mislm da je tle... če je cts ventil pol je motor odprt če ga pa ni je pa zaprt (razn če ma am lukno pa nima nč)... lohk se pa motm :whistle:

če pr cagivi nebi imel cts ventila, bi imel lukno tako skoz da bi pomoje komej delal :D :D

Tmle na sliki poglej kolk je velika :D

A veš da o tem , kako je pa cagiva blokirana pa res še nisem razmišljal :hmm: :hmm: Samo sem 100% prepričan da CTS ima.

Zanimivo... pomoje tud kkšne cevi v airbox, tako kot aprilie nima. Res ne vem kje bi ble lahko vse blokade, da bi ble samo v auspuhu pa močno dvomim.

post-11961-1191756147_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst ne vem kak je novi mito blokiran tko da ne vem (zato me zanima če ima mito še vedno serijsko cts (blokirane verzije))... sicer pa sej aprilia ma isto podobno velko lukno kot ta tvoja cagiva bivša... pa jst nimam nč (lukna ) pa čist lepo dela... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž je odprta če ma RC ventil kaj pravš?... pa če je reku da ma okol 30 kojnev (kar jih nima) pol more bit... pa itak veste kak je to kok leti... tud men je bla štok aprilia k sm jo dobu projektil... :whistle: zdej je pa odprta tok hitra da kr znoriš :glare:

honda doseže z lahkoto prek 30KM...

če maš verzijo ko ma že originalna 23kw pa iz nje lahk iztisneš še dosti več kot 30KM...

drgač pa ko sm js še mel razmerje zobnikov 14/35 mi je šla v 4. brzini okrog 120km/h sam je pa pri meni biu blem ker mi ni v 5-6 nič vlekla več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

honda doseže z lahkoto prek 30KM...

če maš verzijo ko ma že originalna 23kw pa iz nje lahk iztisneš še dosti več kot 30KM...

drgač pa ko sm js še mel razmerje zobnikov 14/35 mi je šla v 4. brzini okrog 120km/h sam je pa pri meni biu blem ker mi ni v 5-6 nič vlekla več :D

hja to je pa ful mal... rs ka gre skor 120 v tretji... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja to je pa ful mal... rs ka gre skor 120 v tretji... :whistle:

ja ampak rs-ke in nsr-ke nea morš ravno dosti primerjat :) to je glih tak ko sta zaj ducati pa yamaha :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!