Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

dej vn pa me zanima če ti bo mofa užgala :D :evilgrin:

če je to lamelni ventil pol 100% nebi vžgal , ker bi ga 10000000% zalivalo skozi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kire zavorne ploščice naj dam na nsr ? mi brusi po obeh diskih pa kulk bo kej pršl cenovno :?

racuni okol 30-50 eur

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj obistwo sm mal butast uprašu cena pr zavorah ni pomembna povejte mi vaše izkušenja kire ploščice so dobre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj obistwo sm mal butast uprašu cena pr zavorah ni pomembna povejte mi vaše izkušenja kire ploščice so dobre

odvisno od celjusti .. mas brembo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to lamelni ventil pol 100% nebi vžgal , ker bi ga 10000000% zalivalo skozi :)

A ni lamelni ventil zato da ne uhaja mešanica nazaj :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, my bad .. ktere pa majo NSR ?

one question, off topic:

ce je masina hitrejsa kadar je fergazr na CHOKE ko drugac, to pomen da je slabo razmerje nastimano ne ?

z nakupom novga karburatorja se to lahko resi ?

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je čist vredu da je tako, ker malo zapre zrak, pa pol nabije bencin notri, tko da se lepo zalavfa dok je mrzu. Sej če ga prtisneš pri dost ogretem motorju ga more pa zamorit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene po dougem cajt

jst bi nucou prvo LUČ če ma kdo za nsr 125 (95-99)

pa če ma kdo kej delou naj sporoči ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jo doug cajta iskal pol sm se pa odloču za novo pa sm dal 150€ tak da se mi zdi da je najboljš da greš kr po mojih stopinjah ker verjetno rabljene ne boš našu ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm jo doug cajta iskal pol sm se pa odloču za novo pa sm dal 150€ tak da se mi zdi da je najboljš da greš kr po mojih stopinjah ker verjetno rabljene ne boš našu ;) :D

ja mogoče maš prou...

no en cajta boš še mau iskou pa če bo kej, če ba ne pa novo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni lamelni ventil zato da ne uhaja mešanica nazaj :hmm: :hmm:

ja ma dve funkciji da mešanica ne uhaja nazaj v frgazer in da spušča mešanico v blok....pol se pa tudi po trdoti lamel uravnavo odzivnost motorja itd... :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaka me servis na 42k km...kaj je vse treba dat zrihtat???? a pustim airbox odprt al dam pokrov gor ko grem na servis???

pa še to, ketna mi že kr fajn dol visi :) španat pa se je več nea da...to pomeni da bo treba dat ven dinarčke za novo ketno & zobnike??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi powejte na hiter kire pakne naj kupim za hondo :) kire priporočate

pakne ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaka me servis na 42k km...kaj je vse treba dat zrihtat???? a pustim airbox odprt al dam pokrov gor ko grem na servis???

pa še to, ketna mi že kr fajn dol visi :) španat pa se je več nea da...to pomeni da bo treba dat ven dinarčke za novo ketno & zobnike??

torej bo kdo svetoval al ja ? :D pustim airbox odprt al dam pokrov gor ko grem na servis????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaka me servis na 42k km...kaj je vse treba dat zrihtat???? a pustim airbox odprt al dam pokrov gor ko grem na servis???

pa še to, ketna mi že kr fajn dol visi :) španat pa se je več nea da...to pomeni da bo treba dat ven dinarčke za novo ketno & zobnike??

pa dajo no, kaj ti hočeš rekord postavit s toto nsr-ko, fukni bek to pa kupi neki pošteni motor, al pa prodaj za 1000 evrov, pa maš pol še za kombinezon... res škoda dnarja ti je neke prevč vlagat v to prdalo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dajo no, kaj ti hočeš rekord postavit s toto nsr-ko, fukni bek to pa kupi neki pošteni motor, al pa prodaj za 1000 evrov, pa maš pol še za kombinezon... res škoda dnarja ti je neke prevč vlagat v to prdalo.... :D

haha :D ne ne :D emmm ma ja sj za 3 mesece še podalšam registracijo pol pa gre pomojem :) sj na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) je že oglas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problem: prejle se peljem in opazim da kljub temu da se premikam števc stoji na nulo -----> ne dela

sumim na polž ker druga že skor ne more bit al pač :? ostalo dela normalno vse

ve kdo kje se da to kupt če je to to seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problem: prejle se peljem in opazim da kljub temu da se premikam števc stoji na nulo -----> ne dela

sumim na polž ker druga že skor ne more bit al pač :? ostalo dela normalno vse

ve kdo kje se da to kupt če je to to seveda

Polž ali pa zajla, sej ni težko podret to. Pač tm k pride una zajla do osi(polža) se odšraufa pa poglej. Jest sm meu tko strgano zajlo pa je blo to to. Kupš pa na vsakmu servisu lohka, sej paše tud od drugih motorjev vrjetno, samo da je dolžina ta prava. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!