Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

mam en problem: prejle se peljem in opazim da kljub temu da se premikam števc stoji na nulo -----> ne dela

sumim na polž ker druga že skor ne more bit al pač :? ostalo dela normalno vse

ve kdo kje se da to kupt če je to to seveda

zajla je šla 100% :)

se je to meni lano zgodlo

dal sm mislim da okrog 5 jurjev za zajlo pa novo cevko pa vse :)

sam na polša natakneš, zašraufaš v števec pa s5 dela normalno :) js sm na AC domžale naročo :) sm dobo v 3-4 dneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajla je šla sm pogledu . pa dol sm jo dal tak da zej morm sam najdit ta komad če ga bo mel v celju ta serviser al pa bom naroču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajla je šla sm pogledu . pa dol sm jo dal tak da zej morm sam najdit ta komad če ga bo mel v celju ta serviser al pa bom naroču

če nebo mel ta serviser pol direkt prek AC domžal naroči :) vrjemi boš prej dobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi neki powedat : sprednjo gumo morem menjat in sicer dimenzije so 110/70/R17? to je taka redka dimenzija pri vseh jo moreš naročit edino savina se da dobit tuki v moji okolici zej pa ne wem ka pravte kak je zej s to savo , sj sam tak informativno sprašujem sj verjetn bom naročil. Čudi me da je tak ugodna majster sicer pravi da je vredu sam ne wem ...

če bi dal pa 120/70/R17 pa tut ne wem če bi blo ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi neki powedat : sprednjo gumo morem menjat in sicer dimenzije so 110/70/R17? ...

110 dobiš qualifier... zlo dobra guma :worship:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi neki powedat : sprednjo gumo morem menjat in sicer dimenzije so 110/70/R17? to je taka redka dimenzija pri vseh jo moreš naročit edino savina se da dobit tuki v moji okolici zej pa ne wem ka pravte kak je zej s to savo , sj sam tak informativno sprašujem sj verjetn bom naročil. Čudi me da je tak ugodna majster sicer pravi da je vredu sam ne wem ...

če bi dal pa 120/70/R17 pa tut ne wem če bi blo ....

120 spredaj ? :D ti se hecaš ? :D še 110 je preveč :) original je 100...

drgač pa qualifier so ql ja :) drgač pa sportmax dobiš tako dimenzijo tut :) pa arrowmax pa še kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

110/70-17 je spredaj na skoraj vseh 125 SS motorjih, in ni tako redka kot si rekel dobiš kar dosti različnih gum te dimenzije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne tlačit preširokih gum na feltne predpisane za ožje gume...

Guma se "zvije" in se nardi rob. Posledično zdrži MANJŠE nagibe kot pa original širina.

Dunlop Sportmax v original NSR dimenzijah je na moji NSR držala do roba. Enkrat sem šel čez rob in mal zadriftal, hvala bogu nisem padel... Tako da komot date te gume gor in ste zmagali...

Kje ima guma rob boste pa sami mogli zmozgat(koleno, tačke oz. distančniki na tačkah. Jaz bi si naredu distančnike in na gumo s kredo narisal črto, ko bi popraskal bi ustavil in pogledal kolk je še črte...)

Tudi zadej sem že vidu 150gume, samo so potem lastniki jamrali da ni OK... Tudi starejši, izkušenejši vam bojo isto rekli... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne tlačit preširokih gum na feltne predpisane za ožje gume...

Guma se "zvije" in se nardi rob. Posledično zdrži MANJŠE nagibe kot pa original širina.

Dunlop Sportmax v original NSR dimenzijah je na moji NSR držala do roba. Enkrat sem šel čez rob in mal zadriftal, hvala bogu nisem padel... Tako da komot date te gume gor in ste zmagali...

Kje ima guma rob boste pa sami mogli zmozgat(koleno, tačke oz. distančniki na tačkah. Jaz bi si naredu distančnike in na gumo s kredo narisal črto, ko bi popraskal bi ustavil in pogledal kolk je še črte...)

Tudi zadej sem že vidu 150gume, samo so potem lastniki jamrali da ni OK... Tudi starejši, izkušenejši vam bojo isto rekli... :photo:

dunlopke sportmax za spredi več ni v meri 100/70/17 :) vsaj v sloveniji ne...sm glavnega uvoznika za dunlop skor bek spravo pm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa čist odvisn, maš napisan nek kolk more bit.

Ponavad piše na zadnji nihajki :whistle: :whistle: aja no, pa še v user-manualu

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredaj 2, vzadi 2,25 :) al je obratno sj nevem več :D

js mam spredno na 2,1

zadno pa na 2,2 pa je ql :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kaj piše na zadnji nihajki... Jaz imam na Gixxerju 2.4/2.6-2.9 predpisano pa je 2.5/2.9

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

najprej v motorju najdi tisto zadevo ko ti je en dal slikco (black box)

potem pa najdeš moder in črn kabel ki gresta iz boxa v motor in ju precvikaš, olupiš malo žice in ju povežeš skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto škatlo ko jo ma un pod sedežom je pr men ni. mislim ni je tam . edino če je možno če je kje drugje . neki so napisal da pod keslom(petroltank) zej če je to kej v zvezi s tem

ne najdem te blax box

edin je pol neki omenju da z neko iglo da tut neki čarajo sam js ne štekam kaj :S

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja al je pod keslom al pa pod zicom...............ma mal poglej jo boš že našu sej ni tok majhna pa potem cvikaj in poveži, to je to

ja nekaj s šivanko......pomoje tako samo povežejo modro in črno žico, pač prepičjo obedve pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja al je pod keslom al pa pod zicom...............ma mal poglej jo boš že našu sej ni tok majhna pa potem cvikaj in poveži, to je to

ja nekaj s šivanko......pomoje tako samo povežejo modro in črno žico, pač prepičjo obedve pa je

:lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

KUPIM:

-prvo luč

-prvo masko

za Honda NSR 125 (95-99)

težk boš to najdu da kdo prodaja ;) luč kup novo masko dej za varit če ni preveč sesuta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!