Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

js sm to mal posliku zej mi pa powejte ka morm nardit :D

tole je pod sedežom : post-7434-1188555978_thumb.jpg

tole je pri celindru : post-7434-1188556105_thumb.jpg

tole je pa čist uzad za filtrom : post-7434-1188556224_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej kaj točno rabiš, mogoče ti znam pomagat

malo nazaj poglej pa boš videl da hoče odblokirat CDI ker ima nemško verzijo motorja

se podpišem

a ne veš kam benz natočt, al špegla naštelat, al gume napumpat ;)

zate velja isto kot za bureka

zdravo

ke se bi dal dubit plastike za hondo nsr, pa kulk pridejo,

al pa karbonske se bi dal dubit?? :? :D

a si ogrenu al kaj :? al hočeš met poliestre za na mobikrog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ogrenu al kaj :? al hočeš met poliestre za na mobikrog :OK:

ma ja fuknu sm na mobikrogu ja :( tačko mi je zagrabl pa me je sm odnesl...

nwm razmišlu sm o poliestru sm nwm kuk bi me to pršl če se mi splača.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja fuknu sm na mobikrogu ja :( tačko mi je zagrabl pa me je sm odnesl...

nwm razmišlu sm o poliestru sm nwm kuk bi me to pršl če se mi splača.. :?

pa kdaj je blo to ker v nedeljo smo se mi vozil pa te ni blo :?

djte mi še povedat če se bi lohk dal na hondo nsr gumjaste čepe al kuk se reče ko padeš da sm po unem drsi??

tisto ni guma ampak plastika, se da sam vprašanje je cena

drgač pa ti čim prej kup kombinezon, ker kakor si ti vozu bi šel že komot po kolenu, ker pa nimaš kombija si še dlje nagibal in tako prišel do tačke, končalo pa se je kakor se je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdaj je blo to ker v nedeljo smo se mi vozil pa te ni blo :?

tisto ni guma ampak plastika, se da sam vprašanje je cena

drgač pa ti čim prej kup kombinezon, ker kakor si ti vozu bi šel že komot po kolenu, ker pa nimaš kombija si še dlje nagibal in tako prišel do tačke, končalo pa se je kakor se je

ja v nedelo sm bil, sm sm bil že dopovdne pol sm pa fuknu sm pa šov domu.

ja sj vem da bi blo treba kombinezon ja sj ga bom nabavu. ročko mi je pa itak skus grabl, sm problem je bil v tem da je bil en mali hribček in mi je z ročko zapel in me sm odnesl :(

no zj tapru morm motor zrihtat:D pol pa kombinezon pa to ;)

dj če se bote še kj pelal tam na drugem ovinku, ko sm pov, sm zgubu uno oranžno šipco od žmiguca, če ker najde dj mi pove:D

ke bi se pa dol pol dubit te čepe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v nedelo sm bil, sm sm bil že dopovdne pol sm pa fuknu sm pa šov domu.

ja sj vem da bi blo treba kombinezon ja sj ga bom nabavu. ročko mi je pa itak skus grabl, sm problem je bil v tem da je bil en mali hribček in mi je z ročko zapel in me sm odnesl :(

no zj tapru morm motor zrihtat:D pol pa kombinezon pa to ;)

dj če se bote še kj pelal tam na drugem ovinku, ko sm pov, sm zgubu uno oranžno šipco od žmiguca, če ker najde dj mi pove:D

ke bi se pa dol pol dubit te čepe

preden kupiš čepe preštudiraj kam bi jih našraufal :) ker dvomim da se da kam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tist tadrug ovink je najbol gadn kar jih je na mobiju

je pa na prvem ovinku bol na sredini ena luknja, in zarad te luknje se je v nedeljo popoldne zgodila nesreča, en z ktm duke je padu ker mu je zadnje kolo šlo po luft.........je bla pa še ena hujša nesreča potem proti koncu dne, en model z cbr 600f je pelu pred mano in na začetku ciljne ga je ornk spigalo, jaz pa sem videl samo dim(prah) in sem takoj ustavil..... motor je drsal kakih 30m po tleh, on pa brez rokavic in v kavbojkah, mu je roke čist olupilo in so mu potem tisto povijal ene 15minut ziher

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nsr boy: To si fuknu tist drug ovink ko je prehod iz asvalta na beton, al nekaj podobnega?

ja mnde tam ja nwm točn blo treba še enkrt pogledat sj se vid ko je tačka zapela:D glih v neki jamci :S

ja tist tadrug ovink je najbol gadn kar jih je na mobiju

je pa na prvem ovinku bol na sredini ena luknja, in zarad te luknje se je v nedeljo popoldne zgodila nesreča, en z ktm duke je padu ker mu je zadnje kolo šlo po luft.........je bla pa še ena hujša nesreča potem proti koncu dne, en model z cbr 600f je pelu pred mano in na začetku ciljne ga je ornk spigalo, jaz pa sem videl samo dim(prah) in sem takoj ustavil..... motor je drsal kakih 30m po tleh, on pa brez rokavic in v kavbojkah, mu je roke čist olupilo in so mu potem tisto povijal ene 15minut ziher

hja ko bi vsaj prej vedu :D , no dobr da je cel un je kr nevern ja , proga ni tko fajn dobra so kr jamce pa to .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
dejte mi powedat kje je CDI enota pr nsr-ki :? pa če ma kdo kako sliko al pa če mi razloži ka morm podret da priem do nje :D

pri meni je pod zicom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda pridobiš 10 kojnov.

A mogoče veš za koga k ma avtomat za štarter?

10KM zarad CDI enote??? ne vrjamem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preveč se sliši ja :D

ej duhec maš kako slikco kak maš ti s to cdi enoto narjen ker js niam pod sedežem nič razn akumulatorja pa en mali mali predal za drobnarije :(

iščem pa tole škatlo to naj bi bil blax box :

sam to ni slikana moja ampak od enga iz nemčije ko je mel ta black box ;)

post-7434-1190061148_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal preveč se sliši ja :D

ej duhec maš kako slikco kak maš ti s to cdi enoto narjen ker js niam pod sedežem nič razn akumulatorja pa en mali mali predal za drobnarije :(

iščem pa tole škatlo to naj bi bil blax box :

sam to ni slikana moja ampak od enga iz nemčije ko je mel ta black box ;)

omfg :D kaj te maš tolk kablov :D

emmmm tota črna škatlca ko je obkrožena...obrni jo pa poglej kake kontakte ma...če ma en konektor ko je več kablov povezanih gor na škatlco, pa da je en kablček posebaj not povezan pol le to CDI :) iz te slike se pa slabo vidi

ti lahk poslikam ja ko dobim motor nazaj :) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora tv78 je sam to da RC valve odpira do konca, kar ga tv124 ne. To je u bistvu elektronska blokada na tistih "nesrečnih" 99' letnikih. Moja je mela še tisto zajebano blokado nekje 15cm v notranjosti izpuha(blo treba odrezat ror, speštat tisto debelo podložko ven in nazaj zašvasat...)

Ostali, AFAIK, imate vsi navadne CDIje in vam usem odpira do konca. In na ta način ne boste nič nardili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

glih vidm da se mente tlele o blokadah pa me neki zanima: kje majo nsr-ke kej blokade (fergazor,CDI enota, auzpuh) pa kako naj bi to vedu kej po letnikih al kko?

pa zanima me kuk mate kej kilovatov (kW) oz. konjev (KM) pri zablokirani in potlej pri odblokirani ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!