Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

emmm sm ču par stvari glede verdineka...

naj bi ga vrglo ven iz ovinka, in bi naj z hrbtom priletel v robnik od pločnika...baje ma polamano hrbtenico :S

baje bo lahko ful srečen če nebo ki hrom :/... je pa še v kritičnem stanju baje

mel je že eno 8 urno operacijo, baje pa jih bo še par mel

upam da se hitro porihta...

Js sm ču prajt, da sploh ni mel vlke hitrosti in ga je v ovinko spodneslo in ga je s hrbtenico priletel v ograjo ali drevo ...

Pa sej ni važno..

Važno je da se Matej čimprej poštima in da bo vse vredu z njim!

Držimo pesti zate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ušeč ta motor pa me zanima če se ga splača kupt aja walda 2t mašina ne te tanove cbrjke k ne grejo nikamor lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz želim čimprejšnje okrevanje!

Fantje, nam pa naj bo v poduk da vedno nosite opremo(VSAJ hrbteničnik in čelado...). Odrgnine se zaceljo, hrbtenica bolj težko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po besedah z njegovim sošolcem je na stvari tako da noge čuti samo ima 2 vretenci skupaj zlomljeni zato je pod vprašajemče se bota vredu zacelili ter če bo lahko normalno hodo oz. če bo sploh lahko. vglavnem giblje jih lahko tak da 100% nebo 100% invalid

aja bil je v ful opremi

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po besedah z njegovim sošolcem je na stvari tako da noge čuti samo ima 2 vretenci skupaj zlomljeni zato je pod vprašajemče se bota vredu zacelili ter če bo lahko normalno hodo oz. če bo sploh lahko. vglavnem giblje jih lahko tak da 100% nebo 100% invalid

aja bil je v ful opremi

Kako je sploh pršlo do nesreče? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je sploh pršlo do nesreče? :unsure:

fural se je na golico...so baje ful dobri ovinki...in je na enem levem ovinku biu pesek pa ga je spodneslo...in ga je vrglo na desno stran ceste ter si pri tem zlamal hrbtenico,...

če nebi mel kombinizona gor bi blo vrjetno še bolj hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp !!

imam vprasanje in sicer kje bi dobo rave ventil (po možnosti nov) za hondo nsr 125 2t...letnik 1998

ventil je lahk kje iz okolice slovenije..nemcija,avstrija,italija....najboljš pa da se da dobit v sloveniji...

Hvala za odgovore !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp !!

imam vprasanje in sicer kje bi dobo rave ventil (po možnosti nov) za hondo nsr 125 2t...letnik 1998

ventil je lahk kje iz okolice slovenije..nemcija,avstrija,italija....najboljš pa da se da dobit v sloveniji...

Hvala za odgovore !

rave ventil majo sam aprilije :) honda ma nek drug ventil, kateri pa je ponavadi že vgrajen v motor :)

če pogledaš pod kesl na desni strani pa da vidiš en kolut ko je na ploščico pritrjen, skozi kolut pa gre zajla pol maš ta ventil že gor :)

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda ma RC ventil in je že v motorju... Malo se prej pozanimaj na forumih ko začneš kupovat buče od drugih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda ma RC ventil in je že v motorju... Malo se prej pozanimaj na forumih ko začneš kupovat buče od drugih..

ja hvala za nasvete...in še nekaj...nek tip ko je imel nsrko mi je povedal naj dobro poslušam mašino če kaj ropota po njej...a je to res ?? pa kaj bi to naj ropotalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje dejte mi powedat neki : na nemškem forumu o nsr-k so mi rekl da je moja blokada za zadnjo lučjo. zej sm pa razdru vse skup pa sm res najdu eno štaklo črno ko nič ne piše gor pa grjeo not rjava črna rdeča pa modra žica . je možno da je to regler al je regler ena škatla naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveri kam gredo kabli.. črna je masa, kai pa so ostale barve pa ti nebi vedo povedat..

je pa zelo velika verjetnost da je to black box ja, ker kolko vem majo vsi regleri pa to vsaj nekaj napisano, to pa je popolnoma golo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini regler k sm ga vidu je biu an mitotu...uglavnm je taka rebrasta škatla tud mal ni podobna tej...tko da če so reglerji isti pol to ni regler :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn je masa to sm ugotovil ker je na rušt prvezan :) za drugo so mi pa na švabskem forumu odgovoril kaj morem precvikat .

hvala za pomoč ;) dobite za en drink ko se vidmo kje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črn je masa to sm ugotovil ker je na rušt prvezan :) za drugo so mi pa na švabskem forumu odgovoril kaj morem precvikat .

hvala za pomoč ;) dobite za en drink ko se vidmo kje ;)

Odklopi in boš vidu kaj se zgodi. Moja tega ni imela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej če to blokado izničim pol bi blo tut pametno da mal powečam razmerje med bencinom pa mešanco :? kje pa to nardim pa v kiro smet morm "vrtet" da povečam dotok olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!