Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

nsrka je največja jajca od vseh 125k ;) pa tudi od hond :)

pravilno čamac :worship: iz tega lahko naprej sklepaš da je cbr največji jajc med 600cc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilno čamac :worship: iz tega lahko naprej sklepaš da je cbr največji jajc med 600cc :naughty:

uhuhu dobra fora :P ampak pri 125 se te jajce tut končajo ja... cbr 600 pa je najjača med 600cc :D ne ampak res vozo sem že kar nekaj 125k ampak ta nsrka pa je res pri dnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhuhu dobra fora :P ampak pri 125 se te jajce tut končajo ja... cbr 600 pa je najjača med 600cc :D ne ampak res vozo sem že kar nekaj 125k ampak ta nsrka pa je res pri dnu...

Pri dnu je ker je počasnejša od Mitota in Rske? In zato ker maš ti preveč dnarja za ga dajat v bate in cilindre ker zaribajo?

Dej ne bluzi mi tle... NSR je pošten motor. Za svojo vzdržljivost da še preveč moči. Ne dajejo vsi na neko hitrost pa pospeške, lohk bi se kdo tega kdaj že spomnu matr.

Krneki ej... CBR je najboljša, ne Ninja je... Na pisti gre pa verjetno fazerca mimo vaju obeh... Ni vse v motorju dejte ga srat no...

BTW, NSR ima RC ventil že serijsko. Blokada, razen pri 99' UK importih, nima veze s tem ventilom. Pri 99' UK pa je elektronika tako prirejena da ventila ne odpre do konca. Če gre 0-100km/h v 4-5sekundah in doseže 160km/h je popolnoma odprta, če gre več je verjetno kak ror menjan. Zobniško razmerje je pa pač po želji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri dnu je ker je počasnejša od Mitota in Rske? In zato ker maš ti preveč dnarja za ga dajat v bate in cilindre ker zaribajo?

Dej ne bluzi mi tle... NSR je pošten motor. Za svojo vzdržljivost da še preveč moči. Ne dajejo vsi na neko hitrost pa pospeške, lohk bi se kdo tega kdaj že spomnu matr.

Krneki ej... CBR je najboljša, ne Ninja je... Na pisti gre pa verjetno fazerca mimo vaju obeh... Ni vse v motorju dejte ga srat no...

ne ampak zato, ker je podhranjena, suha in s čudnimi voznimi lastnostmi :) pravzaprav je ko bicikl... rs in mito pa sta proti njej motorja :) cbr vs. ninja in podobno pa je vse samo hec, ker nima noben od naju nič proti motorju druge znamke, ti pač ne razumeš heca in potem tukaj moraliziraš :) če nimaš kaj delat si ostriži čop o katerem sem zadnjič ravno nekaj prebral pa menjaj allstarke za neke teniske ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravilno čamac :worship: iz tega lahko naprej sklepaš da je cbr največji jajc med 600cc :naughty:

hahahahaha, sedi 5, oz. zdaj 10 :worship:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri dnu je ker je počasnejša od Mitota in Rske? In zato ker maš ti preveč dnarja za ga dajat v bate in cilindre ker zaribajo?

Dej ne bluzi mi tle... NSR je pošten motor. Za svojo vzdržljivost da še preveč moči. Ne dajejo vsi na neko hitrost pa pospeške, lohk bi se kdo tega kdaj že spomnu matr.

Krneki ej... CBR je najboljša, ne Ninja je... Na pisti gre pa verjetno fazerca mimo vaju obeh... Ni vse v motorju dejte ga srat no...

BTW, NSR ima RC ventil že serijsko. Blokada, razen pri 99' UK importih, nima veze s tem ventilom. Pri 99' UK pa je elektronika tako prirejena da ventila ne odpre do konca. Če gre 0-100km/h v 4-5sekundah in doseže 160km/h je popolnoma odprta, če gre več je verjetno kak ror menjan. Zobniško razmerje je pa pač po želji.

kaj za vaju kaj to neke vijim, mogoče to mene not mešaš al kaj, če si burek (btw nick ti pristoji) pa ne razumeš heca ko se malo zajebavamo idi raje v metelkovo ga bluzit neke, tam ste taki bluzatori brez življenjskega cilja doma... :D

ne ampak zato, ker je podhranjena, suha in s čudnimi voznimi lastnostmi :) pravzaprav je ko bicikl... rs in mito pa sta proti njej motorja :) cbr vs. ninja in podobno pa je vse samo hec, ker nima noben od naju nič proti motorju druge znamke, ti pač ne razumeš heca in potem tukaj moraliziraš :) če nimaš kaj delat si ostriži čop o katerem sem zadnjič ravno nekaj prebral pa menjaj allstarke za neke teniske ;)

hahaha, no o tem sem govoril....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za vaju kaj to neke vijim, mogoče to mene not mešaš al kaj, če si burek (btw nick ti pristoji) pa ne razumeš heca ko se malo zajebavamo idi raje v metelkovo ga bluzit neke, tam ste taki bluzatori brez življenjskega cilja doma... :D

hahaha, no o tem sem govoril....

Vidm da še nikoli nisi bil na Metelkovi, poleg tega tja ne zahajam, mogoče parkrat na leto.

Kaj mata glede CBR in Ninje, me boli kita, ampak bedno se mi zdi da se gre zmer neki kritizirat cenejše in posledično tudi počasnejše motorje. Zakaj si ne kupite pol vsi Desmosedicija RR, sej je pa ja en izmed boljših motorjev. Verjetno ni dost dnarja...

Kar bi pr NSR pokritiziral je edino ko ma preozke feltne. Drgač pa motor zakon. In pelje se ga lih tolk po kolenu kot se Ninjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da še nikoli nisi bil na Metelkovi, poleg tega tja ne zahajam, mogoče parkrat na leto.

Kaj mata glede CBR in Ninje, me boli kita, ampak bedno se mi zdi da se gre zmer neki kritizirat cenejše in posledično tudi počasnejše motorje. Zakaj si ne kupite pol vsi Desmosedicija RR, sej je pa ja en izmed boljših motorjev. Verjetno ni dost dnarja...

Kar bi pr NSR pokritiziral je edino ko ma preozke feltne. Drgač pa motor zakon. In pelje se ga lih tolk po kolenu kot se Ninjo.

sem bil, pa sn vido kao one "umetnike", zafiksane pa zapite ko stare kante, izrodke največje v glavnem...na za povrh vsega pa je še na koncu bil tam neki gay klub haha....pa midva ne kritizirama zaraji tega ker je manj vredn ampak pač....eh pa nea se mi da vedno razlagat ker pač eni nea razumete kaj hočema s čamacem povedat, pa me tud bk....v glavnem sploh se ne gre za dnar pa finančne zmožnosti ostalih, ampak pač za razmišljanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil, pa sn vido kao one "umetnike", zafiksane pa zapite ko stare kante, izrodke največje v glavnem...na za povrh vsega pa je še na koncu bil tam neki gay klub haha....pa midva ne kritizirama zaraji tega ker je manj vredn ampak pač....eh pa nea se mi da vedno razlagat ker pač eni nea razumete kaj hočema s čamacem povedat, pa me tud bk....v glavnem sploh se ne gre za dnar pa finančne zmožnosti ostalih, ampak pač za razmišljanje....

Glede metelkove bi se dal razglabljat. A ti pa nikol ne piješ, pa si čist pjen? No sej nima veze, hotu sm sam povedat da poznam dost fejst folka, pa dost pametnih in izobraženih ljudi, ki vseeno tja hodjo. Pač so pa tudi taki ko nimajo za burek ;)

Aam, mene zanima kako je to razmišljanje glede počasnejšega motorja, in zakaj bi moral nekdo raje kupit RS ali Mito ali nevem kaj. Resno me zanima.

Pač ponavadi je tko da tisti ki ima dost dnarja za vzdrževanje, višjo porabo benzina kupi močnejši motor, tisti ki pa nima alpa ne rabi kupi počasnejši in cenejši motor... Nevem no, bedno se mi zdi neki kritizirat, če pač ni neke potrebe... Ker motor dejansko je dober. Morda ne tolk dobr v hitrosti in legi, ampak ma druge prednosti, ki jih mogoče Mito nima... alpa nevem keri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zminirat metelkovo.... podret do temeljev :)

pa nej kaka igrišča pa parke nardijo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede metelkove bi se dal razglabljat. A ti pa nikol ne piješ, pa si čist pjen? No sej nima veze, hotu sm sam povedat da poznam dost fejst folka, pa dost pametnih in izobraženih ljudi, ki vseeno tja hodjo. Pač so pa tudi taki ko nimajo za burek ;)

Aam, mene zanima kako je to razmišljanje glede počasnejšega motorja, in zakaj bi moral nekdo raje kupit RS ali Mito ali nevem kaj. Resno me zanima.

Pač ponavadi je tko da tisti ki ima dost dnarja za vzdrževanje, višjo porabo benzina kupi močnejši motor, tisti ki pa nima alpa ne rabi kupi počasnejši in cenejši motor... Nevem no, bedno se mi zdi neki kritizirat, če pač ni neke potrebe... Ker motor dejansko je dober. Morda ne tolk dobr v hitrosti in legi, ampak ma druge prednosti, ki jih mogoče Mito nima... alpa nevem keri

se nikakor ne strinjam....no kaj pa če ti jaz povem svojo štorijo, kupil sem si namreč motor---ninjo, v celoti s svojim denarjem, delal sem praktično pol leta nonstop, sedaj čez zimo pa upam da bom porihtal vse ostalo (oprema, registracija, gume,...).... in za ta denar, ki sem ga odštel za motor, bi že dobil soliden avto in tudi soliden motor, zraven pa bi še mi dosti ostalo za opremo in druge zadeve, zraven pa ves čas poslušam očitanja raznih pametnjakovičev, kak sn nor pa da bi si za ta denar lahko dosti drugega privoščo pa blabla.... vendar ne, pač sem se odločil meti motor, in to pošten motor, o katerem sem sanjal že od otroštva, ne pa neka jajca škrtava da bi si pač lahko pol ostalega še kaj privoščil....vsa razlika med mano in ostalimi je ta, da jaz dam vse za užitek (se pravi za motor), pa če pol nimam več niti za burek....zato, tudi včasih razumete kot da nevemkak poveličujem ta svoj motor, kar je večino v hecu, malo pa tudi res (ker sem si motor sam zaslužil in sem na to ponosen)....me zanima kolko jih je takih na forumu, ki si je pri 18-letih kuplo s svojim denarjem (pa mislim zasluženim, ne takim ko ti babica pa dedek data)....no in zato včasih šimfam razne korejce in ostale škrt motorje, ker si ljudje samo za to da bi PRIHRANILI kupijo raje neka jajca, samo za to da še pol lahko grejo na pag z prikolico za en teden....samo to jaz kritiziram in nič druga...no sej sicer pa naj bodo tudi taki, ne morjo vsi met top motorjev, pa še kdaj se lahko malo pohecam iz njih (btw- tudi iz mojga prejšnega motorja so norce brili, pa se nisem sekiral, kvečjemu sem stresel še kakšno na svoj račun) :D ....

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RC ventil ma ja

sicer niam števca ker mi je zajlo utrgal sam men se zdi da gre skor mal več kot pa 100 km/h v 4. prestavi :unsure:

ja a je kdo rekel kje je bil pa obratomer...vrti se do 12k meni nsrka...in verjetno ne bom kr prvi dan kr v rdeči coni menjaval...je odprta in ima stoposta nekje 25-30 konjev....največ se je prejšni lastnik peljaj 160 in tud ne do 12k tak da... ne nekaj na pamet govorit

u jaa.. aprilia je zakon hahahah ....pošteno se mi nasmejal.....večja vrjetnost da bo pri aprili bat prej zaribal ali bilo kaksna druga okvara prej kot pa na hondi...mito 125 pa tak razred za sebe

Popravljeno . Popravil kznovah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a je kdo rekel kje je bil pa obratomer...vrti se do 12k meni nsrka...in verjetno ne bom kr prvi dan kr v rdeči coni menjaval...je odprta in ima stoposta nekje 25-30 konjev....največ se je prejšni lastnik peljaj 160 in tud ne do 12k tak da... ne nekaj na pamet govorit

ja hudo...pol gre če res use iz nje iztisneš vsaj 170 :)

dober nakup ;) ne pa teli kurci k usi kupujejo zjajcane stvari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hudo...pol gre če res use iz nje iztisneš vsaj 170 :)

dober nakup ;) ne pa teli kurci k usi kupujejo zjajcane stvari :D

ja a misliš da sem jaz kr en in bom kupil yamaho tzr 125...kaksna oblika....uu srat me prtisne...in pol govorijo nekaj da je nsrka preozka in nevem kaj še vse....rji eni

nsrka je 89 letnik in ima 14k prevoženih...sej se vidi da ni bil nic stevec vrtan da bi moral zbijat km

Popravljeno . Popravil kznovah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a misliš da sem jaz kr en in bom kupil yamaho tzr 125...kaksna oblika....uu srat me prtisne...in pol govorijo nekaj da je nsrka preozka in nevem kaj še vse....rji eni

nsrka je 89 letnik in ima 14k prevoženih...sej se vidi da ni bil nic stevec vrtan da bi moral zbijat km

ne mislm...vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a misliš da sem jaz kr en in bom kupil yamaho tzr 125...kaksna oblika....uu srat me prtisne...in pol govorijo nekaj da je nsrka preozka in nevem kaj še vse....rji eni

nsrka je 89 letnik in ima 14k prevoženih...sej se vidi da ni bil nic stevec vrtan da bi moral zbijat km

hahahahaha :worship: :worship: :worship:

ne mi strelat da ma skor 10 let star motor 14k km.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ti pa si optimist ja.... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha :worship: :worship: :worship:

ne mi strelat da ma skor 10 let star motor 14k km.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ti pa si optimist ja.... :lol1: :lol1: :lol1:

Se drži načela bolje izpasti glup nego is aviona? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahaha :worship: :worship: :worship:

ne mi strelat da ma skor 10 let star motor 14k km.... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: ti pa si optimist ja.... :lol1: :lol1: :lol1:

4 leta je stal u trgovini ... tud ko je bil kupljen se z njemo ni doben vozil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 leta je stal u trgovini ... tud ko je bil kupljen se z njemo ni doben vozil..

sam v premislek... letos sem naredil 13k km, pa se nisem ne vem kako veliko vozil... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi se neki kregate js sm mel pa vse tri 125-sport

pa mi je bla aprilia najbolj neogodna,drugače so mi pa vsi vredu šli z dobenim nisem mel težav!!!!! :evilgrin:

drugače se mi je pa mito najbolše vozu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede metelkove bi se dal razglabljat. A ti pa nikol ne piješ, pa si čist pjen? No sej nima veze, hotu sm sam povedat da poznam dost fejst folka, pa dost pametnih in izobraženih ljudi, ki vseeno tja hodjo. Pač so pa tudi taki ko nimajo za burek ;)

Aam, mene zanima kako je to razmišljanje glede počasnejšega motorja, in zakaj bi moral nekdo raje kupit RS ali Mito ali nevem kaj. Resno me zanima.

Pač ponavadi je tko da tisti ki ima dost dnarja za vzdrževanje, višjo porabo benzina kupi močnejši motor, tisti ki pa nima alpa ne rabi kupi počasnejši in cenejši motor... Nevem no, bedno se mi zdi neki kritizirat, če pač ni neke potrebe... Ker motor dejansko je dober. Morda ne tolk dobr v hitrosti in legi, ampak ma druge prednosti, ki jih mogoče Mito nima... alpa nevem keri

se strinjam---->nsr-ka je luškan motor....

jst sm jo kupu k mi je bla lepša kt pa mito in rs-ka skp...

moje mnenje...mito je jajc..men se ni zdel da bi šou kej dost več kt nsr-ka..pa še trese pa trd je kt da bi meu vibro u rit :rolleyes:

...z rs-ko se pa še nism pelu tko da nevem...

najbl ušeč mi pa je k ponavadi komentirate in obsojate motorje tisti...kateri na njih še sedel niste in mate še najmanj pojma... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!