Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

da še js povem svoje: peljal sm vse motorja zahvala za pridobljene izkušnje gre brzi-ju :) ampak stvar je taka: mito je pač zelo športna zadeva in se kr prbliža večjim motorjim tak je , do aprilie ne gojim čustev čeprau se mi je zdela raketa ker sm prvič vozu 125ccm motor. HOndo mam pa zej in sm super zadovoljen z vsem tut ni taka ogromna razlika v hitrosti

pa še neki: vsak motor al je mito al pa honda al pa tut aprilia lahk je**e lastnika v živ mozak. če kupiš rablen motor ne veš ka se je prej delal z njim in je to loterija slovenija ;) motor bo vredu delal če si boš ti vzel čas za njega ;) to je pač hišni loveR :P :D

vsi trije se pa razlikujejo po svojih lastnostih zej je pa sam odvisn kaj komu paše ;=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam---->nsr-ka je luškan motor....

jst sm jo kupu k mi je bla lepša kt pa mito in rs-ka skp...

moje mnenje...mito je jajc..men se ni zdel da bi šou kej dost več kt nsr-ka..pa še trese pa trd je kt da bi meu vibro u rit :rolleyes:

...z rs-ko se pa še nism pelu tko da nevem...

najbl ušeč mi pa je k ponavadi komentirate in obsojate motorje tisti...kateri na njih še sedel niste in mate še najmanj pojma... :trance_33_sleep:

hahahah...se vid da si se z mojim vozu :P hahahahhahaha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah...se vid da si se z mojim vozu :P hahahahhahaha :D

true :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
tui ti zapuščaš 125 ke duhec.... lepo :D

hehe :) sam pomojem bo tak trajalo preden bom prodal :) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje.

Kako nastavit izpušni ventil pr NSR-ki ?

tko da dobr dela :whistle: :whistle:

Ne... vrjetno maš tako narjen k večina, da maš servomotorček, pa zajle napeljane do izpušnega venitla? no, tm, pri ventilu maš potem vrjetn dve matice, pa sam določš do kje se spusti pa do kje se dvigne... mal se morš igrt, da dosežeš da je tko k hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
ja a je kdo rekel kje je bil pa obratomer...vrti se do 12k meni nsrka...in verjetno ne bom kr prvi dan kr v rdeči coni menjaval...je odprta in ima stoposta nekje 25-30 konjev....največ se je prejšni lastnik peljaj 160 in tud ne do 12k tak da... ne nekaj na pamet govorit

u jaa.. aprilia je zakon hahahah ....pošteno se mi nasmejal.....večja vrjetnost da bo pri aprili bat prej zaribal ali bilo kaksna druga okvara prej kot pa na hondi...mito 125 pa tak razred za sebe

Od koga si jo pa kupil?

Daj povej še letnik pa barvo, če je mogoče moja bivša.

n848624110_282470_655.jpg

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti kznovah ne govor sej je res da je manjsa moznost da zariba nsra ampak tut zato ker je mn nabrit motor... to na pamet u konjih je pa res bedarija... u resnic gre pa ene 145 realnih pa surla do tal...

itak pa vemo da je pac nsr nsr 2takt uzdrzliv pac kokr je lahk... da bi pa kksni limiti padal s tem motorjem pa ne...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

a ma kdo kaj delov za NSR?

-luč

-balanca-desna

-prva maska...

al pa če kdo ve za kako trgovino z novi ali rabljenimi deli slovenija, austrija...

za uno nemško že vem tako da nerabte pisat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo kaj delov za NSR?

-luč

-balanca-desna

-prva maska...

al pa če kdo ve za kako trgovino z novi ali rabljenimi deli slovenija, austrija...

za uno nemško že vem tako da nerabte pisat!

sam tole pa že te doug iščeš ej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od koga si jo pa kupil?

Daj povej še letnik pa barvo, če je mogoče moja bivša.

n848624110_282470_655.jpg

hahaha kaki carrr jaz si bom tudi dal v dnevno sobo motor ker prav dobro zgleda :) Pa še prašen ne bo tak kot v garaži :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tole pa že te doug iščeš ej :whistle:

ja že kr doug, sej zdej je blo zrihtano saj tok da je blo za zapelat, zdej se je pa balanca odlomila pa stoji u garaž

a ma kdo kaj, al pa kaka trgovina z novi, rabljenimi deli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, zdej se je pa balanca odlomila pa stoji u garaž

in kaj si delou da se ti je kr balanca zlomila? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!