Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Lej, sm ti že 2× povedu pa še ti bom, če zamenjaš samo ketno pol ni fore, ker se ti bo obrabla veliko prej, ker so tudi verižniki slabi, vprašaj v temi pod Verige in nevem kaj vse...., Je brezveze ker tistih par 10k k boš pršparou boš pol porabu za vse komplet novo...

Daš 24k enkrat in maš mir, sej boš valda kmalu prodal...

Vzami pa DID komplet v louis-u so za 95€

A pol pravš, da se nikol ne mena sam ketne. A pol če menaš ketno, moraš nujno tut zobnike? Fora je v tem, da če menaš ketno ta pravi čas, ti še ne sfuka zobnikov. Jst sm jo menu pr 18.00 km, pa je tomaž reku da so zobniki še kul.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha ha....brihta a mal zezaš?

NE!!!!!! Zakaj mate eni vedno tak filing. Sam sm menu ketno prejšn tedn. Pa to sam ketno, brez zobnikov, k mi je serviser tko reku. Mi je že en mesc nazaj reku, da moram menat ketno, k če je ne bom, se bodo začel tud zobniki obrabljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Regina, veriga+verižnik za hondo nsr 125 pride 17k, pa še nek popust majo do 25% tko da pride slabih 16k, what more could you ask for. Prečekirej TU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, jest se vdam!

Sm zdej šravfu pa nič zmozgu, prejle sm se pelu iz dela domov-okol 20km, motor normalno delal, vžgal in vse, vozu sm povprečno 90-100-110 tudi, in ko se ustavm pr nončki mi motor kr sam umre in poči iz avspuha...

OK, pač, pol jest pojem in noče vžgat neki vergla in poka iz avspuha ko nor... Pol vžge končno sam ne dela prav, nima normalnega teka, neki "skače"

Mal nabijem gas, vmes ene dvakrat mooooooooooooo, spustim na minimum in dela solidno, pol se peljem 50m in crkne...

Znamem rezervar, neki motam in gledam, nato mučno vpali, pridem do doma-500m spet isto, razstavim fergazer, ga temeljito opucam, spiham dize, speštam nazaj gor-isti K!

Motor sam neki trokira če sploh vžge, muka, in nevem kaj, pa neki poka iz avspuha...

Kaj nej nardim? Kaj mislte da je šlo v 3 P.M.???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej svečko (iste probleme sm mel jaz ko so prišle saje vmes med elektrode)

in jo po potrebi zamenjaj, če ma honda kj podobnega rave ventilu poglej še tisto, še enkrat preglej carb, mal kable poglej... No zdaj ko maš motor boš videl, da je najmanj toliko kot vožnje tudi šravfanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečko sm pogledu in mal pošmirglu sam čudi me to da je svečka Bosna Super?!?

Original pa bi mogla bit NGK, jutri grem novo kupt, san nevem če je to to, ker motor kr naenkrat zajebava, ni šlo kej postopoma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečko sm pogledu in mal pošmirglu sam čudi me to da je svečka Bosna Super?!?

Original pa bi mogla bit NGK, jutri grem novo kupt, san nevem če je to to, ker motor kr naenkrat zajebava, ni šlo kej postopoma

100% je svečka, to je men pr cagivi delal.k si užigov pa si gas dav je počl iz avspuha.ti sam svečko dej not novo pa bo!pa ne BOSNA!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super bosna sploh niso tako slabe kot bi si kdo mislil.

Vem za Cagivo Planet ki je bila skoz na teh svečkah pa ni bilo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm u sterki zamenu super BOSCH, za super BOSNO pa je pol leps delala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečko sm pogledu in mal pošmirglu sam čudi me to da je svečka Bosna Super?!?

Original pa bi mogla bit NGK, jutri grem novo kupt, san nevem če je to to, ker motor kr naenkrat zajebava, ni šlo kej postopoma

tole je men podobno delal pa mam zdej na rednem servisu motor tko da povem k zvem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sveča ali fergi. pa bosna je čist kul. Sem jo skoz v gileri kuril in na par kkm menjal pa je laufal ko strela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferg sm spucu znel dol opucu vse dize spihal, pucal sem pa s ebnzom in čopičem...

Jutri pa novo svečko NGK, ne pa Super Bosna :slap:

Ne morš dat Super bosna v HONDO :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eko, jest se vdam!

Sm zdej šravfu pa nič zmozgu, prejle sm se pelu iz dela domov-okol 20km, motor normalno delal, vžgal in vse, vozu sm povprečno 90-100-110 tudi, in ko se ustavm pr nončki mi motor kr sam umre in poči iz avspuha...

OK, pač, pol jest pojem in noče vžgat neki vergla in poka iz avspuha ko nor... Pol vžge končno sam ne dela prav, nima normalnega teka, neki "skače"

Mal nabijem gas, vmes ene dvakrat mooooooooooooo, spustim na minimum in dela solidno, pol se peljem 50m in crkne...

Znamem rezervar, neki motam in gledam, nato mučno vpali, pridem do doma-500m spet isto, razstavim fergazer, ga temeljito opucam, spiham dize, speštam nazaj gor-isti K!

Motor sam neki trokira če sploh vžge, muka, in nevem kaj, pa neki poka iz avspuha...

Kaj nej nardim? Kaj mislte da je šlo v 3 P.M.???

Men se je enako zacel. Razen pokanja. Sam od sebe je crkavu, ni hotu vzgat....Sam k jst budala nism sel takoj na servis, je zadeva ribnla. Tko da ce po menjavi sveck ne bo kul, ti predlagam takojsen obisk servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene pa zanima recimo če je dost narobe če pelem motor na redni servis pri 25kkm ali 26kkm in ne pri 24kkm kot je v servisni knjižici napisano? :?

k zdej grem na morje in mislm motor sabo met tm dol bom naredu pa tut recimo največ 1000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mene pa zanima recimo če je dost narobe če pelem motor na redni servis pri 25kkm ali 26kkm in ne pri 24kkm kot  je v servisni knjižici napisano?  :?

k zdej grem na morje in mislm motor sabo met tm dol bom naredu pa tut recimo največ 1000km.

Ce je ven iz garancije, pol je valda vsen. Sam olje valda precekiri, pa zavorne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce je pa v garanciji je pa treba pa točno na 24kkm pelat al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne morš dat Super bosna v HONDO :worship:

in kaj ma to veze da je honda? če je že tolk superiorna ti sploh nebi smela crkavat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ej...

sam pomoje je mislu kao razlika med hondo pa eno 4-rko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a bi bla tud tale ketna pa zobniki dobra za na nsr-ko? Aja pa kako nj vem kašn rezmerje za zobnike nj vzamem pa kakšno ketno? A ti to gor u luisu kj povedo?

http://www.louis.de/_10cf76082e5b7d637b2c0...PG&TITLE=100411

KETTENSATZ DID

Kette+Ritzel+Kettenrad

bei uns das Original-Kit

Weltweiter Erstausrüster

statt: € 39.95

ab € 29.95

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!