Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

A to si kupil tako kt sm jo dal jest tukej gor? A pa to so zobniki zraven? Pa glede velikosti zobnikov a ti to oni naštimajo za hondo al morš sam povedat kolk velke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa to so zobniki zraven? Pa glede velikosti zobnikov a ti to oni naštimajo za hondo al morš sam povedat kolk velke?

Jao, če je komlet je vse zraven, oba verižnika in veriga

Razmerje si sam zberi, oriđinal pa je 14-36, čr vzameš tisto 12-36 ti bo šla 140km/h namesto 160km/h s seveda boljšimi pospeški

a to uno k je dal dimi neko reklamo gor?

A ste res nepismeni Dimmni , D i m m n i

Ja tisto kupiu in ne šparaj pri takih stvareh, kupi O-Ring

Poglej še temo verige in verižniki pod opremo-ti vse piše glede keten in razmerj glih za NSRo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej DimmniBurek oprosti mi,prosim! :unsure: Pa kva morš skos pizditt nad folkam po forumu, itak tle usak piše tko mal po sveje, sploh je pa poletje tko da sm dal jes možgane na pašo! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej DimmniBurek oprosti mi,prosim! :unsure:  Pa kva morš skos pizditt nad folkam po forumu, itak tle usak piše tko mal po sveje, sploh je pa poletje tko da sm dal jes možgane na pašo! :kva2:

Model je mal rahlih živcev. Sm že občutu na lasni koži. Kar kol napišem se pol zdere name :huh:

BTW, poglej njegovo sliko na profilu, pa boš vidu kok je jezn model. :glare:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Bluzelj sorry, sam pač me moti če kdo narobe piše moj nick :P

Brihta: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm menu, sam ni blo br9-k sm dal br8, je pa naročena taprava svečka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ti bedasti italjani..... na šipico ko je na maski čakam že več kot 2 mesca :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater ti bedasti italjani..... na šipico ko je na maski čakam že več kot 2 mesca :BUA:  :BUA:

aja kje sui jo pa narocu?Jaz use dele dobim ce sm kar kol narocila v roku 1ga tedna. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

punce majo prednsot  :whistle:

al pa deluje na lepoto...ne joke...ma ne vem dej to je cudno da tolk dolg cakas na dele :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v kopru ma moj kolega strica pa je tist šou v italijo v eno trgovino pa niso meli na zalogi pa pač morm čakat kr so naročl.... ta del pa baje iz francije pride. a ve kdo če v franciji delajo dele za nsrko :D tejcy vem za drugič na koga se morm ubrnt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v kopru ma moj kolega strica pa je tist šou v italijo  v eno trgovino pa niso meli na zalogi pa pač morm čakat kr so naročl.... ta del pa baje iz francije pride. a ve kdo če v franciji  delajo dele za nsrko :D tejcy vem za drugič na koga se morm ubrnt :D

v franciji???buaa prvic slism...kva si pa to narocu? k prvic slism da delajo v franciji dele, k drgac jih v italiji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vetrobransko steklo sm naročo :D ova šipica ko je na maski da ti nea veter tak piha :) kr moja je zlamana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vetrobransko steklo sm naročo :D ova šipica ko je na maski da ti nea veter tak piha :) kr moja je zlamana

ja pa upam da nisi tok naumen da bos dal 45 jurjev za vetrobransko steklo...Jao jao dej bi men reku klele en dela za 5 kosov, prekopira origiginal pa je 5 jurjev...

Jao jao dej sam ne jet iskat :( razn ce mas dnar no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa upam da nisi tok naumen da bos dal 45 jurjev za vetrobransko steklo...Jao jao dej bi men reku klele en dela za 5 kosov, prekopira origiginal pa je 5 jurjev...

Jao jao dej sam ne jet iskat :( razn ce mas dnar no :D

ja lahk bi povedla prej :D kr sm že 1x spraševal če ma kdo kako poznanstvo al pa kaj ko majo to :D mah itq da neom dal 45k sam 10k pa bom res dal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz kje pa je ta k to dela, k sm glih dans sanjov da mam novo šipco :D

heh :D :D aja tejcy kake barve pa so ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh :D :D aja tejcy kake barve pa so ?:D

jah najbrz kakrsne hocs ane, jaz grem zdej v pondelk poklicem pa grem tja... je pa bliz horjula iz vrzdenca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, jaz grem zdej v pondelk poklicem pa grem tja... je pa bliz horjula iz vrzdenca...

hej hej tle pa jst živim, kdo pa dela to? jst za nobenga ne vem

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!