Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

mi, zakva morte met med poletnimi počitncami zaprt diskač u vrzdencu  .)

ker je vs folk na morju, in pol delajo samo kak global, tramontana,bakus, pa emonska pol se pa konca sokr od kao diskacev .) ti priporcam kak pag pa aquarius :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je vs folk na morju, in pol delajo samo kak global, tramontana,bakus, pa emonska pol se pa konca sokr od kao diskacev  .) ti priporcam kak pag pa aquarius :P

sem bil že u zrčah .) pa u novigradu na karmi pa eneparkat sm biv u lipi v pirničah.......

letos so kr ql počitnce, da veselic sploh ne naštevam :) .)

sicer je pa tole :topic: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh :) ma ne res no :D kaj se da po zadni pelat??? men se zdi spredaj malo težek in ga čist malo na zadno spravim pa ne za dolgo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je uspel nemogoče :D :D :D ha ha da nou kej res

no k smo bli u novigradu pr cagivimito pa probikerju smo šli tm po enm makedamu in smo se mal zajebaval!! jst sm mel cagivomitota gor in sm dodal gas k sm sklopko držu pa spustu sklopko kao da bi mal kopal.....sam presenetljivo je šou motor na zadnga...neb si mislu da na makedamu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je uspel nemogoče :D  :D  :D ha ha da nou kej res

no k smo bli u novigradu pr cagivimito pa probikerju smo šli tm po enm makedamu in smo se mal zajebaval!! jst sm mel cagivomitota gor in sm dodal gas k sm sklopko držu pa spustu sklopko kao da bi mal kopal.....sam presenetljivo je šou motor na zadnga...neb si mislu da na makedamu

hmmmm ql ql :D z nsrko to ? :D pa si se dolgo po zadni pelal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z nsr-ko ja ne ne sm raj spustu gas k ni blo glih ravn pa to, pa še unga sm mel na zadnm sedežu pa ga nism hotu dol vržt pa še presenetl me je da je šou motor na zadnga k sm mislu da bo kopal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja z nsr-ko ja ne ne sm raj spustu gas k ni blo glih ravn pa to, pa še unga sm mel na zadnm sedežu pa ga nism hotu dol vržt pa še presenetl me je da je šou motor na zadnga k sm mislu da bo kopal

če bi rad da ti kople morš sklopko počasi spustit pa pune gasa dodajaš.... pa v visoki brzini nea smeš met

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej sej sam na makedamu? tle naj guma ne bi prjela čist nč sam k sm mel unga uzad pa je! za na spredno pa še nism sprobavu sam kukr mam izkušnje bi prej gumo odnesl....no vrjetn bi se mogu fejst naprej nagnt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma če hitro sklopko spustiš ti bo tut na makedamu ga dvignlo kr takrat cukne :) mene mika po predni se pelat sam tut vem kake so lahk posledice če ne rata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padec?

hmmmmm če preveč bremzo stisneš si na glavi :) če nimaš ravnotežja padeš na bok...... torej padec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste misll da mam zdj jst 150kg da je guma prjela :DNo uglavnm pelal smo se po makedamu k smo šli iz kopanja probiker je oral po makadema mal za foro pol je pa še mi probavu nakar naju je na zadn kolo dignl pa sva šla ene 2m sigurn po zadnjem. Noro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste misll da mam zdj jst 150kg da je guma prjela :DNo uglavnm pelal smo se po makedamu k smo šli iz kopanja probiker je oral po makadema mal za foro pol je pa še mi probavu nakar naju je na zadn kolo dignl pa sva šla ene 2m sigurn po zadnjem. Noro :D

heh :D a te je blo kaj strah da dol padeš ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in končno sm dočakal vetrobransko steklo iz italije :D po 2 mescih in nekaj so mi italjančki le poslali :D zaj pa še sam na nsrko zmontiram pa bo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne boste misll da mam zdj jst 150kg da je guma prjela :DNo uglavnm pelal smo se po makedamu k smo šli iz kopanja probiker je oral po makadema mal za foro pol je pa še mi probavu nakar naju je na zadn kolo dignl pa sva šla ene 2m sigurn po zadnjem. Noro :D

a jih nimaš? :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pomojem je šou na zadnga zato k smo bli še mal težki od piva zdj ti nikol več ne bo ratal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo kero olje vi za mešanco uporablate ??

mi uporabla MOTUL 600 (sm namest njega napisu, k je na morju) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!