Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

od gianellija auspuh mam gore. zaj pa nevem kr mam tehničnega pa ni dolgo kaj sm motor kupo pa še nimam registriranega pa morm tehničnega nareit pa bi rat v prometni mel 11kw. a se da kaj nareit da bi blo 11 kw tut z gianelijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težja varjanta: Daš original blokade noter in pelješ homologirat v koper.

Lažja varjanta: Najdeš svoj motor v kakem katalogu, kjer pišejo specifikacije in to da ima 11kw, ter ob registraciji to pokažeš in se zjokaš če ti lahko napišejo 11kw v prometno, ker ti povzroča probleme. Če boš naletel na pravo osebo boš imel 11kw v prometni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm niste me prav razumeli :) js sm kupo motor pred nekaj časa zaj pa ga bom dal registrirat. v stari prometni piše 11kw in me zanima če auspuh od gianellija kaj spremeni pri meritvah ko merijo. al sam kw prepišejo iz stare prometne? drgač pa so še vse blokade notre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zdej sem pa razumu. Lej kolko KW ima tvoj motor lahko zmerijo samo v kopru, tko da na nobenem tehničnem nimajo za mert. Se samo prepiše iz prometne. Torej si brez problema :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je tezil na tehnicnmu zarad akrapo nalepke na auspuhu, poleg tega da je na loncu serijska stevilka + napis CAGIVA....mi ni verjel. na koncu sem pa mogu vzgat motor pa je reku:"aha sm mislu da je cist odprt." (ps. bil je odprt :>) tko da, cez nalimej ksno tako nalepko k ni lih od izdelovalca izpuhov pa bo pomoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma upam da neojo nič jebali. če pa bo kdo kaj pa mu bom svoje povedal pa se odpelal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povedal mu bom svoje pa se odpelal do druge avtohiše :D dosego pa neom nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa beseda vedno dobro mesto najde.

Al pa neki podobnga no, upam da veš kaj sem mislil povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut z lepo besedo bom probal če neo šlo :D če pa neo popusto pa nevem neom mel glih več lepih besed :) vem kaj si mislo ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŽIVJO!!Nabavu sm hondo nsr :OK: pa ko se pelm sm zaslišal eno žveketanje... Ko sm mal bol pogledu sm vidu da ketna tolče ker je ohlapna... Sm pa probal našponat pa ne gre ker je zadn kolo že čist nazaj :? Kako se tle zdj ketna našpona??? Motor ma 15k prevoženih pa menda je še prva ketna gor...

NO kva pravte?? Nova ketna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To da je kolo že do konca nazaj kar pošteno dvomim, ker ponavadi maš še malo morje do konca. Če pa je, pa ti ni druge kot da kupiš novo verigo z manj členi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novo ketno mi je ona dala zravn k sm motor kupu...

Kje bi pa dubu zobnike pa kuk dnara so kj?? Pa kakšn morjo bit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Garfild a si ti kupu to hondo od Tejcy za 600k SIT?

Ne ne... Je predraga :BUA:

Od ene punce iz mozirja (tm bliz celja) sm kupu motor letnik 99 ohranjen u piko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne... Je predraga :BUA:

Od ene punce iz mozirja (tm bliz celja) sm kupu motor letnik 99 ohranjen u piko  :OK:

Slike dej gor, pa povej kolk km ma pa kolk si dal če ni skrivnost :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ketne- na zadnji nihajki je taka nalepka- zelena, pol pa rdeča, tam ti piše replace chain ker ti maš že na rdečem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!