Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Slike dej gor, pa povej kolk km ma pa kolk si dal če ni skrivnost :grrr

Malenkost manj kot 15k, letnik 99 dal sm pa 550k, s tem da so nove gume gor - stare en mesc, nove plošcičice spredi in zadi, pa novo še zapakirano ketno mi je dala zravn...

sliko bom pa zvečer dal gor k dobim digitalca u roke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, jest tudi nove gume dobim! :OK: Pol pa roll the tačka on the floor :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm za sm da u tork izpitno nardim :D

Jst sm iz dolenske tko d je to mal delč zame :blush:

Ma sj se bomo že kj zmenil motor dela pa k urca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, jest tudi nove gume dobim!  :OK: Pol pa roll the tačka on the floor :lol1:  :lol:

Pa roll the balanca, pa ramena, pa mal tanka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ej kir letnik je najbolj mlada nsr-ka ? kr matr mi postaja zmirej bolj vsec :P mmm njami :P

2001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ej kir letnik je najbolj mlada nsr-ka ? kr matr mi postaja zmirej bolj vsec :P mmm njami :P

Moja je bila tazadnja nova prodana v Sloveniji :D .(2001)

Zdej se vozi po Ptuju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bila tazadnja nova prodana v Sloveniji :D .(2001)

Zdej se vozi po Ptuju.

nisi edini k ma 2001 believe me jo ma tud moj bivsi k je iz krasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima, ampak moja je bila zadnja ki je še ostala.

Kupljena nekje konec septembra začetek oktobra.

He, he, puste mi vsaj mal užitka no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

weeeeeeeeeeeeeeeee :(((( smrk smrk ..... kdo bo prodaju ?? :P sam drgac pa tko ko berem mal stare poste ne potegne glih kej tko najbolj al kaj ? kok gre taka stvarca original ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z originalnim auspuhom pa z vsemi blokadami gre okrog 130. če menjaš auspuh ti gre že blizu 150. če odstraniš blokade al pa menjaš zobnike pa gre še več. ma ne potegne kot mito drgač pa še kr zadovoljivo potegne. drgač pa je na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) kr dosti zaj takih ko jo prodajajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma fuck mito mi ni vsec, kr je ful neki bolj majhna, saj kokr jst vem no .. :P kok pa bi jo spravu najvec tole hondico ? ;) in kok bi me stalo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spravu bi jo pomoje tud na 200 sam boš mogu dat notr kit 180ccm pa še ne par stvari zamenjat! To te pa pol pride okol 200k sit k sm jest že neki spraševal pa sm si pol raj premislu, bolš da tist denar prihraniš za močnejši motor pol! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc mito je mal tanši od nsrke pa mybe mal dalši :D drgač pa se ne splača kita kupovat pa nič. maš 160km/h čist zadosti. rajš šparaj pol za močnejši motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

160 gre brez blokad, z drugim auspuhom je bolj ali manj isti K*, verjetno pa dobiš drugačno krivuljo navora in moči.

Nisi preveč pozorno bral starih postov ane?

Velki so vsi glih, samo položaj sedenja je drugačen, sem že enkrat limal vse dimenzije 125k pa se mi ne da iskat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsemi blokadami pa z original zobniki + gianelli auspuh mi leti realnik 145-150 s tem da ga še nism nikol čist do konca navil kr še nism biu na ac z nsrko k bom šele ju3 registriral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NSRka ni nikol večja od mitota je mitota velik več skupi.

mah no neom se kregal kr nism še nobenga nikol mero kok je keri širok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsemi blokadami pa z original zobniki + gianelli auspuh mi leti realnik 145-150 s tem da ga še nism nikol čist do konca navil kr še nism biu na ac z nsrko k bom šele ju3 registriral

Z odblokiranim izpuhom se mašina precej lepše vrti in zmogljivosti so enake kot pri Jolly Moto, torej okoli 10 sek do 100 (od oka, oziroma cliota 1.2 sem pihnil za šalo pa smo ga izmerili cca 14 sek) in končna okoli 150. moja je prišla do 145 samo sem se vozil brez spodnjega oklepa tako, da je bila aerodinamika pač malo slabša.

Tale citat spodaj je moj post izpred dveh let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale citat spodaj je moj post izpred dveh let.

lol :D no upam da ne misliš ki da sm kopiral in ti s tem kršil avtorske pravice :D pač js sm povedal tak kot je pr moji nsrki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!