Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Moja jih je nardila čez 10k s TTSom pa je avspuh kr sajast... Tko da nevem, Jest točim motula, razen če niu druzga pol TTS, je pa baje motorex tudi dober, sam ga nism še nikjer dobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeb**** sm že nsrko počohal :cry: :cry: a ma kdo sprednji levi žmigavec pa levo ogledalo?? pa če ve kdo ki bi dobo modro barvo ko je čimbol podobna ovi barvi ko je nsrka z modro barvo ob straneh poštrihana?? plz čimprej povejte če ve kdo kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ti si pa ko jest

Lev žmigavc mam jest še dokaj cel, ogledala nimam, barvo pa pejdi zmešat k enem kleparju, a upaš da fotr ne bo vidu?

Kaj si pa delu, kaj je tebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah foter je že vidu sam je vajen tega kr je on tut te pa te kaj zlamal :) mah pu***** pesek je biu na cesti in pol veš posledice. ma levo nogo mam po celem tak eno črto dol vrezano na easy ma to bo 1-2 tedna pa bo celo :) sam motora mi je škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah undan sm šel jest čez gorjance kjer je GHD in grem čez un dvojni ovink v eni vasi in peska ogromno, sm skor prletu u ograjo sam na sosednjem pasu, k sreči ni blo avta in sm zvozu čez sosednji pas, če bi bil pa bi verjetno bil lep crash :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm zaj sm se spomno še to. ammmm pol ko sm pobral motor pa ga probal vžgat mi kakih 5 min ni htel zalaufat pa še pol ko je se je tak kadilo iz njega kako minuto da joj. a ve kaj bi lahk blo narobe kr se mi zdi ko sm se pol pelal po enem bregu v prvi mi je neke cukalo pa iz brzine mi je vrglo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm zaj sm se spomno še to. ammmm pol ko sm pobral motor pa ga probal vžgat mi kakih 5 min ni htel zalaufat pa še pol ko je se je tak kadilo iz njega kako minuto da joj. a ve kaj bi lahk blo narobe kr se mi zdi ko sm se pol pelal po enem bregu v prvi mi je neke cukalo pa iz brzine mi je vrglo?

pomoje da ti je mal forgazr zalil, cukov ti je pa zato ker ni dobil dovol zraka (zarad preveč bencina). vrjetn je to to, sam nism 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje tudi da ti ga je mal zalilo, nič hudga če zdej dela BP, a si kej razlil tam, kako olje je kej steklo ven, počekirej mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tam nism nobenga olja opazo. sm pa pol vido tam ko sm ga pakiral ko sm se nehal furat da je par kaplc olja ven steklo sam zaj nea več kapla :) če bo vse po sreči bo drug tedn že vse poflikano tak ko more bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ma do levi žmigavec spredni pa levo ogledalo (sam steklo) al pa če ve kdo ki bi se dalo naročit pa da nei čakal več kot kak tedn??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ma do levi žmigavec spredni pa levo ogledalo (sam steklo) al pa če ve kdo ki bi se dalo naročit pa da nei čakal več kot kak tedn??

ogledalo (steklo) boš vrjetn najcenej dubu pr kkšnem steklarju, kjer ti bo sam odrezu tak kos kot ga rabš. za žmigovce je pa najbol reskerat ene 3000 sit pa nabavš ene karbonske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če bi že dal karbonske gor bi mogo vse 4 kupit al ne? kr da bi sam spredaj bli karbonski bi čudno zgledlo. aja ve kdo kak se reče ovi plavi barvi na nsrki ob straneh da povem enemu avtokleparu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žmigavc mam jest ta lev...

sam je bolše pomoje da greš do Louisa pa nabaviš te:KLIK

zravn boš rabu še to: KLIK2

So majhni lepi in ne preveč dragi, ni ti nujno kupt vseh 4

Rabiš pol 2 žmigovca in 2 tista upora na spodnjem linku...

Pa ko kupuješ kupi long varjanto, k jest sm short nabavu pa mal prekratki pridejo in se dotikajo oklepa, uni bi bli lih prou, zadej pa bojo short dobr pršli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to pol je treba za vsak žmigavec met nov rele? kr če so 12v pol nei delalo po moje. kaj gre kdo zaj v kratkem kaj v louisa da bi mi to dol prneso :) kr js neznam gor prit pa niti mi zaj nei z motorom pustli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cjooooo to ni vse kaj je narobe.dans sm ga vžgal spet in v prostem teku mi od začetka pune kadi ko gas privijem pol ko pa gas spustim pa mi vgasne. pa še duši ga ko je hladn ko gas dodajam. kaj je možno da sam zarad filtra to dela al je kaj narobe? ma kdo še nosilec za zračnik (taka črna cev ko je pod masko) kr je zlaman :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dejte mi povedat kako je kej s servisi v sloveniji

kajti moja hondica je odpeljala 24.000km in jo je treba pelat nekam

kje priporočate, kok kej stane servis na tok km, kaj menajo....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takole izgledajo blokade v NSR l.01

Cev je na začetku izpuha, tista ploščica pa je pred fergazerjem.

SLIKA

Kako si spravu to cev vn iz avspuha? K pr men je to vse neki čudno, nimam niti blokade v fergazerju, niti v avspuhu menda, gre mi pa komej 130km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma yamaha, honda in suza?!? nevem, nism prepričan za suzo, mogoče kawa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!