Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

jest pa ne! se posebi je zajebana na bencinski, k so tla cela mastna... u drugi kr u prazn vrti :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa ne! se posebi je zajebana na bencinski, k so tla cela mastna... u drugi kr u prazn vrti  :kva2:

Pa ti znas sklopko uporabljat???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol JA! spelem, presaltam v drugo, ze spustim sklopko, se pele, pol pa mal dvignem obrate (do 3k) pa kr v prazn obrne... :blink: sam pomoje je biu kriu tist mastn beton na bencinski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja edinkrat k sm sou tankat se je to zgodl! to je blo pa 3 dan k sm jo meu :P drgac pa :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu danes probal NSRjko od DimmnegaBureka lepo motorček hiter ampak sem se navadu na mojo mašinco ki dosti večja in mi jebil motor še kr majhen...drugače lep ropota za popizdit mogoče ker sem navajen ma mojo 4 taktno bejbo! :D

DimmniBurek se vidmo še kaj, npr. za Grobnik če bo kaj :D :topic:

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte, če se ne motem maš ti še zablokerano, tko da ne vem kako lahko mašina z 11kw asvalt trga :D

Zdej pa al je kriva podlaga al pa spelat ne znaš, al je pa oboje ;)

Sej se boš navadu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men vrti v Ilirski ko greš vn iz petrola k maš tisti polkrog za nardit da prideš do glavne ceste, mal gasa, spustiš na hitro sklopko in vrti ko na makadamu, tm sm tudi prvič padel s ŠTIRKO- ko sm menu iz prve v drugo me je obrnilo in na tla usedlo, matr sm se narežu ej :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ka se da kak špegl narazn vzet?? kr morm steklo menjat pa nevem kak bi plastiko narazn dobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ka se da kak špegl narazn vzet?? kr morm steklo menjat  pa nevem kak bi plastiko narazn dobo

cez speghle mas eno plastiko k jo dol potegnes in tm notr so srauffi k jih odsraufas pol pa sam narazn das pa poglej uspodi bi mogl bit se neti. To je pa to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zablokirana okrog 6 odvisno tut od voznika kak fura.za odblokirano pa nevem vglavnem se vrjetno poveča za kak liter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo goniš non-stop 6litru, če voziš kulturno tudi 3litre, jest ponavad nardim kej čez 230km s kakimi 10-11litri, se tem da mam dolge fure lagane, sam tudi prtisnem čez kake ovinke tle okol...

Največ je blo narjenih 300km s 10litri

Pa je zablokirana ja

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja tut tle nek pije... Z 10l sm naredu okol 200km sm je pa bil oratomer zmer bliz rdečga polja :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm včeraj sm se fural po AC pa mi motor nikol ni prišo prek 10k obratov :BUA: :BUA: a je možno da je mašina še mal ''zaspana'' kr eno leto je biu ful malo vožen pa je blo v letu pa pol sam 3k km narjenih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm včeraj sm se fural po AC pa mi motor nikol ni prišo prek 10k obratov  :BUA:  :BUA: a je možno da je mašina še mal ''zaspana'' kr eno leto je biu ful malo vožen pa je blo v letu pa pol sam 3k km narjenih

Pr men jih je blo v 6letih 9300km, in še baba je vozila, je bla ful ulenjena, po 1-2 tednih se je že čutlo razliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a je to res mogoce da se tko hitr pozna k jaz k sm se ucer pelala z nsrjko gre kr naenkrat 10km hitrej...Zdj pa ne vem :hmm: Mozno zato k je bla tud na servisu pa so mal menjal stvari...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a je to res mogoce da se tko hitr pozna k jaz k sm se ucer pelala z nsrjko gre kr naenkrat 10km hitrej...Zdj pa ne vem  :hmm: Mozno zato k je bla tud na servisu pa so mal menjal stvari...

drugac se pozna ja ... mtka je zamorila avto je su 160max ... pol sm ga pa jest dubu gre pa kuj 190 :>>>

Mozno zato k je bla tud na servisu pa so mal menjal stvari...

a se hecas ;>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se spet hecam :D cssss :blush: wa kok se mi ne da ucit..Ma ne mozno da gre hitrej ja hmm ne vem se zakj bom pa kmal ugotovila ma zarad servisa bl tezko k so menjal sam olje na zavorah pa take zadevce razn ce so kej notr dal kar jaz ne vem :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a je to res mogoce da se tko hitr pozna k jaz k sm se ucer pelala z nsrjko gre kr naenkrat 10km hitrej...Zdj pa ne vem  :hmm: Mozno zato k je bla tud na servisu pa so mal menjal stvari...

ali je bil motor dobro segret ali pa se je mašina obdelala kot pri mojem motorju zdej gre za 15km/h več ...servis nima nič s tem ker tam ti samo menjajo olje pa zavorno tekočino in malo poštimajo vijake in to je to ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jax, tuki sm najdu sliko in vse potrebne informacije za izdelavo tistega vezja...

Tisti ki rabi naj si zname, je pa to vezje narejeno za zablokirane NSRe, torej tiste na CDI enoti, RC ventil (na aprili/rotax mašinah RAVE) se ne odpre do kraja, za to se težje/počasneje motor zvrti do visokih obratov, ali pa se sploh ne(v 6. brzini že težko), to vezje pa omogoča odpiraje ventila do konca Če vam še kaj ni jasno napište pa bom jest vprašal tega k mi je to poslal

fittings.doc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!