Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

hmmmmm malo bol pregledno vezje bi lahk blo( razpored elementov posebaj pa vezava posebaj) drgač pa je kr nekam dosti elementov gore. pa dela pol to tak kot more? mislim če je vezje že preizkušeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm a ve kdo kolk pride zadna guma za nsrko dunlop 130ka?? pa kaj to majo pr vseh serviserjih na zalogi al je treba čakat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič. ne rabiš nove gume, sam injekcijo, mal povprašej prej ko daš 17k brezveze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dobu idejo da bi zamenjal žarnice s halogenskimi, pa me zanima če bo kej bolj svetlo al je vse skp prešvoh?

Pa če se lohk kej stopi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce koga zanima jaz prodajam aupsuh JJS za NSR, naj me kontaktira na pm...

LP tejcy :004

oz. več informaciji na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :P

:oops: , a sm preveč povedu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voltov Tejcy voltov!

25Wattov na 12 voltih...

ja če je to res je bogo use skp, bom močnejše nabavu...

Tejcy, dej povej mi kako jih zamenjaš, pa kako naštimaš višino snopa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voltov Tejcy voltov!

25Wattov na 12 voltih...

ja če je to res je bogo use skp, bom močnejše nabavu...

Tejcy, dej povej mi kako jih zamenjaš, pa kako naštimaš višino snopa?

ja no ej mesam to :D emmm sorry

ej ne dt mocnej jaz sm mela mocnej pa je kr zakuril notr :( tko da ni priporocljivo jaz sm mela 35w pa je bil tud kurc :) tko da mej kr navadne :D pa bo ql...

A res nuben ne rab auspuha :D ? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga pa sploh prodajaš, a teb ni good al kaj ?

Ja cel motor prodajam pa auspuh posebi k je ta glih full gut ja zato ga pa prodajam ja...d00h

Ce bi mela original bi ga podarila k uno so itak jajca...Ta je bil pa mal mnogo prevec... :blush: :D

Pa tud tko financno sm se odlocila da bom motor raj nabavla cez kak let tko da grem mal delat pa to k za 600ccm mors piza met kr na mesc dost kesa ce se dost furas glih kolega je racunu zaprav 115kosov na mesc za cbr 900 :( .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn benz(verjetn nardi puno km), servisi, dodatki, registracija, oprema,... vse skup seštet vrjetn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej model je naredu ne vem v 2 mescih pa se to ne vem ene 10.000km ce ne vec al mn ne vem to ne bom trdila...POl pa racuni stroski za benz, pa kak servis pa uno pa tretje se hitr nabere,sploh pa zdj k uni kitajcki so zacel benz uporablat in cene kr rasejo :(.Pol recimo gume za take motorje so tud drage :( ej hitr so stroski tuki gor, pa ce racunas na takm motorju ce se resno vozs mas gumo za eno sezono,mogoce dve pa ze to je zlooooo tezko... .) hitr se kesh nabere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gizmo ja zamenjal 4. komplet gum zdej ;)

Jest sm naredu 5000km v mescu pa enem tednu in sm porabu okol 40k sit za benz in olje, tko da se mi zdi še zmer 115k na mesec velik, servisi so okol 30k sit, benza je porabu, če mu kuri 8l/100km, 80litru kar znese 20k sit, tko da nevem kaj je on s tem mislu! Mogoče če je še opremo računal, pol mogoče... :?

No ja sicer smo pa mal :topic: , upsi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ma do na nsrko vzadi gumo 150? js grem ju3 po novo če pa je nimajo pa jo bom naročo pa nevem če bi dal gor 130 al 150. če jo ma kdo kak se obnese? to vem da iz ovinka ga mal težje dobiš. a drgač se vozne lastnosti precej spremenijo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oi sm nov na forumu in me zanima koliko ima porabe nsrka pa kako je kaj z rezervni deli in pokvarljivost itd... hvalaa lep dan naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse že piše sam prebrat še morš :) če smo vsi šli skozi celo temo boš tut ti :) no sam ko sm jo js bral je blo 30 strani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo ma do na nsrko vzadi gumo 150? js grem ju3 po novo če pa je nimajo pa jo bom naročo pa nevem če bi dal gor 130 al 150. če jo ma kdo kak se obnese? to vem da iz ovinka ga mal težje dobiš. a drgač se vozne lastnosti precej spremenijo??

vse že piše sam prebrat še morš :) če smo vsi šli skozi celo temo boš tut ti :) no sam ko sm jo js bral je blo 30 strani :D

:topic: a veš, da je blo o gumi dimenzije 150 že bilo kar nekaj napisanega, zato boš moral tudi ti vseh 64 strani prebrati :lol: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: a veš, da je blo o gumi dimenzije 150 že bilo kar nekaj napisanega, zato boš moral tudi ti vseh 64 strani prebrati  :lol:  :yes:

ej a si mogoče že zasledil kje da ma kdo gumo 150 vzadaj??? js nisem zato pa sm vprašal kr tisto ko eni kr govorijo kak se jim zdi da je je ku*** kr bo sam tisti vedo res kake so lastnosti 150ke. pa tut tisti najbol ve kak se spremenijo vožne lastnosti motora.če pa je kje že do napisal da ma gumo 150 pa te lastnosti pa se opravičujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jest sm spraševal v temi od pnevmatik na splošno in so mi vsi odsvetovali!

Kupi Sportmax, mam jest in sm zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah jest sm spraševal v temi od pnevmatik na splošno in so mi vsi odsvetovali!

Kupi Sportmax, mam jest in sm zadovoljen

a mi lahk poveš dimenzije pa to?? pa kolk pride?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!