Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

a rečem sam ''Sportmax'' al so še kake oznake poleg ki jih morem vedet?? jao upam da jih majo v bistrci na zalogi da se om ju3 že lahk fural

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točna oznaka: Dunlop D208 Sportmax - grip je za cestno rabo odličen, obraba pa dokaj majhna (zdrži cca. 7kkm .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa se pol kaj pozna če menjam sam zadno gumo kr predna pa je arrowmax. kr profil bo popolnoma drugačen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točna oznaka: Dunlop D208 Sportmax - grip je za cestno rabo odličen, obraba pa dokaj majhna (zdrži cca. 7kkm .)  :OK:

Kaj bluziš če nimaš pojma??? Fakin šit kje si vidu D208 v dimenziji 130???, nikjer, zto ne zavajat folka!

Sportmax je sam sportmax, maš pa pol še D207, D 207 RR, D 208 pa D208RR, sam te so v dimenzijah 150+....

ne kupavat arrowmax, ker jo ma mi na hondi in je reku da je kot kamen....

če lohk kupi obe nove

če dost polagaš jih boš rabu...

Kolk ma sprednja km? in kolk je stara?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bluziš če nimaš pojma??? Fakin šit kje si vidu D208 v dimenziji 130???, nikjer, zto ne zavajat folka!

Sportmax je sam sportmax, maš pa pol še D207, D 207 RR, D 208 pa D208RR, sam te so v dimenzijah 150+....

ne kupavat arrowmax, ker jo ma mi na hondi in je reku da je kot kamen....

če lohk kupi obe nove

če dost polagaš jih boš rabu...

Kolk ma sprednja km? in kolk je stara?

aha dimmni tnx za točne podatke :) ma js mam obe arrowmax zaj menjal pa bi sam zadno kr prednja ma okrog 3,5k km pa še ni nič načeta tak da nei rad dnara že bek metal še za predno drgač pa so pune trde te gume ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja trde so k kamen in tut drsijo kt kamen po asfaltu...

moje bojo šle v menjavo!

aja burek kako si pa ti kej zadovoln s svojimi gumami?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebentiš eni bluzite. Sportmax je serija šortnih gum za motocikle od Dunlopa. Prva sportmax je bla 205(i think), tko da eni še zdej razumejo to kot samo sportmax. Potem so te gumi sledili nasledniki 207,208...

O ja tud jst sem mel brošurco od Dunlopa doma ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja trde so k kamen in tut drsijo kt kamen po asfaltu...

moje bojo šle v menjavo!

aja burek kako si pa ti kej zadovoln s svojimi gumami?

Odlično zaenkrat, prvih nekaj km je blo res kot po jajima, spredno sm pa mal pošmirglu k se nism upu ravno peljat je bla gladka ko putr :rolleyes:

Jebentiš eni bluzite. Sportmax je serija šortnih gum za motocikle od Dunlopa. Prva sportmax je bla 205(i think), tko da eni še zdej razumejo to kot samo sportmax. Potem so te gumi sledili nasledniki 207,208...

O ja tud jst sem mel brošurco od Dunlopa doma ;)

Še edn :slap: , Lej, tle ti prilagam slikco OK, morda boste vsi skup razumeli

Več gum je Sportmax XXXX, več gum je Arrowmax XXXX

Ampak sam Sportmax je pa sam ena, prav tako Arrowmax, torej brez oznak...

post-5962-1125306705_thumb.jpg

post-5962-1125306803_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je guma zadej na moji NSRi!

Torej tako je treba kupt, tak profil če hočeš Sportmax, upam da vam je zdej jasn :OK:

post-5962-1125307126_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tis pa tud en ;)

Bo kr držalo kar sem prej napisov :)

PA da napišem še enkrat, d205 je kokr sem razumel iz moje brošurce :), bila prva sportmax guma, predvidevam (vem ne), da najprej ni imela oznake 205, sam ko so serijo rezširel so ji dodelil oznako.

Zdej pa nehi(va) smetit po temi, če se češ kregat kdo ma prov mi kr PM pošel :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam gor arowmax pa je kr ql :OK: Gume so stare dobr mesec pa mi je do zdj zdrsnla sam takrat ko je blo mokr po suhm je kr držala!! Je pa res da rab mal dle da se dobr ogreje... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, sam da ne bo kakih problemov pri nabavi nove gume, verjetno sportmax mal mehkejša kot arrowmax B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrowmax se mi nea dopadejo kr ko je blo mal mokro pa sm šo v ovinek me je kr vn neslo. aja alo ka je jemal do že zadno kolo dol. pm js sm zaj vse pošraufal sam kak se pa os vn vzame?? sm vleko ko fukjen pa nism osi vn dobo. no če ve do dajte plz čimprej napisat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja znameš matico dol, odšravfaš čeljust- zavorno, ketno znameš iz zobnika, najdeš eno cevčico al palco in jo daš na osovino in zbiješ ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vse to sm nareo pa sm tut probal ven zvit pa nekako ni šlo bom probal še pol 1x aja pm mislim da sm šrauf povozo zato pa je guma hin kr ko zadno kolo sučem pune neke v njej ruži. pa še to dans sm novo gumo naročo in pride 24k kar je to mucho :SS :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm dobo kolo dol in ko sm vido na svetlobi kaj je pravzaprav z gumo sm mislo da me bo pobralo. v gumi sm najdo take čist male iglice železja tak da sumim da mi je kdo v moji vasi na cesto nastavo kaj kr jih mogoče moti ruženje motorja kr guma mi je spustla 5 metrov pred hišo. jeb** jim maj** vsem po vrsti pm :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dajat 24k sit!!!

Tolk je po tistem katalogu, men jo je pa dal za 18k!

Pejdi drugam, dajajo popuste tudi po 20%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kam naj grem??? pri tem sm dobo še najbol poceni pa dobavni rok je najkrajši. če v bistrci je povsod vse drago za motorje. a ve do za kakega poceni v celju al pa v rogaški??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že garfield napisal gre tudi arrowmax do roba, samo ne poskušat s hladnimi.

se podpisem. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo pri tem tudi moja guma zdrži heheh sam mora bit res dober asfalt pa seveda dobro segreta guma......sem skoraj pršo do roba pa ni nič jebalo ......sicer useno kupim druge ker nekej dobro drži nekje sploh ne prime......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!