Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

če smo pri tem tudi moja guma zdrži heheh sam mora bit res dober asfalt pa seveda dobro segreta guma......sem skoraj pršo do roba pa ni nič jebalo ......sicer useno kupim druge ker nekej dobro drži nekje sploh ne prime......

jst sm šou do tačke se prav pred robom gume pa mi je spodrsnla sm skor fuknu, pa je bla takrat kr dobr ogreta k smo se že dolg vozil temperatura asfalta je bla tut kul, tko da zdej gumi ne zaupam kej preveč, da o vožnji po mokrem sploh ne govorimo....tak da zdej komi čakam na $$$ da si omislm ene druge :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš nou nick....no sej pazm sej zdej me je enkrat spet...sam tm je biu asfalt kriu k je biu čist spoleran...pa še brata sm meu gor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji nsr-ki sm opazu da mam zobnike 13-35 :hmm: Kukr jst vem so orginal 14-36... Zdj pa ne vem katere bi nabavu :? Ma kdo kakšn predlog??

Pa še to... Kero ketno nj gor dam da ne bo predolga al pa prekratka? Pa se da ketne kako krajšat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ketne ne krajšaj ampak kupi original vlko. js mislim da mam tut tak zobnike kr mam končno okrog 145km/h... ej do kolk vam pride v prvi brzini, pa v 2?? do kolk km/h mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moji nsr-ki sm opazu da mam zobnike 13-35  :hmm:  Kukr jst vem so orginal 14-36... Zdj pa ne vem katere bi nabavu :?  Ma kdo kakšn predlog??

Pa še to... Kero ketno nj gor dam da ne bo predolga al pa prekratka? Pa se da ketne kako krajšat??

če bi rad mel večjo končno vzemi 14/36 drgač pa take ko maš zaj pa boš mel bolšepospeške

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ketne ne krajšaj ampak kupi original vlko. js mislim da mam tut tak zobnike kr mam končno okrog 145km/h... ej do kolk vam pride v prvi brzini, pa v 2?? do kolk km/h mislim

prva mislm da je pr men okol 40 druga 70 al kako že ,tretja 100, četrta 120, peta 135, šesta 155(mal več če ma dobr dan :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva mislm da je pr men okol 40 druga 70 al kako že ,tretja 100, četrta 120, peta 135, šesta 155(mal več če ma dobr dan :D )

aha pol pa mam js 13/35. v prvi mi gre 55. druga 80 pa tak dalje ostavi pa se mal pod 150

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne :( prek 10k obratov mi noče it. kaj če bi airbox dol vzel pa dize menjal bi šlo do kakihg 160km/h al bi blo treba ele.blokado odstranit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma si ti sigurn da maš EL. blokado? Ker letnik je, pa skje je uvožena? Italija al Francija?

Poglej v fergazer in v avspuh če maš blokado, če ju tam ni, pol imaš elektronsko, čeprou dvomim, ker jest jo mam, pa mi 6. sploh ne vleče, dol po klancu sm šu po avtocesti 140km/h v 5. brzini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg kaj vma ni dovol 140 - 150km/h ? sej so 125tke velike hitrosti ne bote dobili nikoli 125tke ostanje švoh kot vedno...........edino kak mito 25kw bi znal 200 ali več it sam za druge heh so tam tam........zakaj si ne kupiš kit pol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg kaj vma ni dovol 140 - 150km/h ? sej so 125tke velike hitrosti ne bote dobili nikoli 125tke ostanje švoh kot vedno...........edino kak mito 25kw bi znal 200 ali več it sam za druge heh so tam tam........zakaj si ne kupiš kit pol :D

S kitom zjebeš mašino. Lej nobenemu ni dovolj hitrost 125, ker tistemu, ki gre 140 goče 150, tistemu ki gre 160 hoče 17o itd. Najboljše za mašino je čin manj rpm, ker pol ful več zdrži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg kaj vma ni dovol 140 - 150km/h ? sej so 125tke velike hitrosti ne bote dobili nikoli 125tke ostanje švoh kot vedno...........edino kak mito 25kw bi znal 200 ali več it sam za druge heh so tam tam........zakaj si ne kupiš kit pol :D

ok, tule si povedu vse. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pizda ti si čuden, če nočeš da ti gre si kupi 4T če hočeš da trže si kupi 2T, in zakaj nebi odblokiru če lohk?!? Ti nimaš kej pridobit, mi pa mamo, zto ne drugih kritizirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaooo sej več kot 160 ne boš pridobiv!!!! kaj ma ti bo za unih 10km/h več porabit 100k ali več.........pa kako je to razmišljanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr 125ccm je vsak km/h važn. Men recimo že neki pomen če mi gre 10km/h več. R1 pa to pa pust na mir zjd je za nas obdobje 125ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi ste čundi omg  :krneki:

...drugače počakajte 2 - 3 leta in boste imeli stroje!

sej eni jih mamo že zdej :OK: :D

jok3....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma si ti sigurn da maš EL. blokado? Ker letnik je, pa skje je uvožena? Italija al Francija?

Poglej v fergazer in v avspuh če maš blokado, če ju tam ni, pol imaš elektronsko, čeprou dvomim, ker jest jo mam, pa mi 6. sploh ne vleče, dol po klancu sm šu po avtocesti 140km/h v 5. brzini

ej js mam letnik 99 tak kot ti. auspuh je celoten menjan tak da tam blokade ni. meni v 6 tut ne vleče nič v 5 morm hitrost do 130 nabrat al pa mal več pol mi pa v 6 fuul počasi pride mal prek 145. tak da mislim da mam el.blokado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pr moji recimo pride pr 11k rpm v 5. prestavi do 135km/h in pol v šesti zlo počas vse skp gre pač motor nima moči....pa mam vse blokade vn

sam se mi zdi da ma pol boljše pospeške od 140-150, mislm tm od 135 do 140 ga mal zmanka in morm počakat da do mal vrtlajov pride v 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri tistih ko majo original zobnike od 140 naprej zopet dobro vleče. js mam pa majnši zobnik in se dejansko okrog 145-150 že vse skup ustavi :) sicer pa sj recimo da je še kr vredu kak gre nsrka. mal več konjev bi ji prav prišlo pa par km/h več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!