Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Airoh s tem je mislu stroj od 125ccm ker vsak razumn človk k ma kej pojma o motorjih ve da se 125 ne more primerjat z večjimi motocikli tko da ne še ti takoj neki vsega uzemat resno pa se delat pametnga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10km/h je ogromno pri 125ki!

Kake zobnike pa maš?

Ker se ti dobro zvrti, meni ne gre niti tolk, v 5. 130km/h po ravnini s tem da more bit ravnina dost dolga..., navzdol po klancu pa več kot 140km/h ne gre-niti v 5. niti v 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10km/h je ogromno pri 125ki!

Kake zobnike pa maš?

Ker se ti dobro zvrti, meni ne gre niti tolk, v 5. 130km/h po ravnini s tem da more bit ravnina dost dolga..., navzdol po klancu pa več kot 140km/h ne gre-niti v 5. niti v 6.

13/35 al kak je že vglavnem je majnši kot pa original. v 5 meni še pride prek 130 v 6 pa pride pol malo čez sredino med 140 in 150km/h sam js mam gianellija gor pa se zato mal pozna. aja sam pol v 6 ful počasi pridobiva na hitrosti. ej dimmni kolk tebi gre v prvi prbližno pa v drugi pa tak naprej??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRSrke vam ne grejo vec kot 150?Cudno,da sem se jaz vceraj z njo gnal enih 170 se mogoce vec  :hmm:  Pa vlece tud v vsaki prestavi konstantno  :)

hmmmmmm kaj pa je na njej sploh še originalno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.... pozdrav!

yas mam nsrko eno leto( l.2001) pa je odblokirana, in gre po ac 160( če v zaveterju 165) :OK: . pa poraba je nekje 5.5 do 6 pod polnimi rpmi.

sem bil letos 2x na morju in sem porabu 3 tanke na 1k km. pa naložen za dve osebi. :OK: :OK:

bom pa probu od prjatla giannelia gor dat pa bom poročal če bo kaj razlike :OK:

aiiit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em.... pozdrav!

yas mam nsrko eno leto( l.2001) pa je odblokirana, in gre po ac 160( če v zaveterju 165) :OK: . pa poraba je nekje 5.5 do 6 pod polnimi rpmi.

sem bil letos 2x na morju in sem porabu 3 tanke na 1k km. pa naložen za dve osebi. :OK:  :OK:

bom pa probu od prjatla giannelia gor dat pa bom poročal če bo kaj razlike :OK:

aiiit :)

če maš seriski auspuh gore pa da je odblokiran pol neoš vrjetno nič pridobo edino zvok bo mal drgačn vrjetno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš seriski auspuh gore pa da je odblokiran pol neoš vrjetno nič pridobo edino zvok bo mal drgačn vrjetno

ya samo frend ga je dal gor, pa mu je prej šla 120-130. zaj pa sma se zadnič pelala skup 150. tak da bomo vidli. mogoče ja mogoče ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ya samo frend ga je dal gor, pa mu je prej šla 120-130. zaj pa sma se zadnič pelala skup 150. tak da bomo vidli. mogoče ja mogoče ne.

ja ampak očitno tvoj frend ni mel odprtega auspuha kr če vse vn pobereš je isto sranje kot pa gianelli. pozna se mybe čist malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak očitno tvoj frend ni mel odprtega auspuha kr če vse vn pobereš je isto sranje kot pa gianelli. pozna se mybe čist  malo

ja je mel, ker sma ga skup odprla. pa ni nikam šlo oz je ful malo pridobo. zaj ko pa je menjo pa kar gre. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem ko sta odblokirala origi izpuh bi moral iti nekako 145-150, z gianellijem ne boš pridobil na končni, ker že tako pri 160 pside do rdečega polja, za večjo končno je potrebno zamenjati prenose.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sey yas tak al tak nebi menjo auspuha ker mam 160 čist zadosti. samo mislo sem poglejat če je kaj razlike. sicer pa on ma letnik 99 pa je samo auspuh menjal pa mu je končno kar dvignlo občutno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hello!

dans mi je nsr-ka zaribala!!! se pelem po avtocesti ko naenkrat zadnja guma zablokera, vrtlaji padejo na nulo,....

ko se ustavim dam v ler in probam in motor se še vrti...torej ni zaribala...

no pol sm pa doma še pogledu in vidm da svečka še ma iskro, bat se tut premika,...ampak motor pa samo vergla užge pa ne....

tukaj pa zdej prosem men pomagejte z nasveti kaj bi lahko blo narobe.....

že v naprej hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BT-ji so zagrabli če so se pregreli, ko pa se je mašina ohladila pa je delal normalno naprej.

Ko imaš v leru se bo motor vedno premikal, ker takrat ni v povezavi z mašino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne sej vem da se bo premiku sam recimo bat se goni dol pa gor ker če nimaš svečke notr se vid.

sam dal pa prst tm k pride svečka not sm dal gor prst pa ni nobene kompresije... tko da je vrjetn obročke dol pobral zato se pa bat še premika vrjetn...

zdej mi lahk pa pomagate tko da mi en dobr servis priporočite, enga k se na honde spoznajo, sam v as domžale ne mislm pelat k je preveč drago...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em poznam en poceni servis samo nikol tja it:) , zelo težko boš našel kak dober servis pa da bo še poceni :BUA:

pr klko km ti je ribnla? ker jas sem zaj na 25k km pa še nisem menjal. <_< in ne mislim dokler nebo prijelo. mi je pa en serviser reko da za nsrko ni predvidena menjava bata in cilindra :OK: ( to bomo še vidli)

a ti ni prej čudnih zvokov spuščal preden ti je prijelo? ker kolko vem začne ful čudno ružit.

fajn reši te <_<

aiit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

servis je drgač na 24kkm, jst mam pa 24500 pa ga nism pelu....zgleda je bla to velka napaka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razn Jolly Moto izpuha je vse orginal..Je pa seveda italo verzija  :)

kolk pa ma ta italjanska verzija konjev???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bike rider menji bat če še ni biu ker drugač boš vidu kako je ko ti brez vsakega ružlanja padejo obrati na nulo zadnje kolo ti zagrabi bog ne daj na ovinku in ne vžge več. Sm doživu to in verjem da je to velk razočaranje men je šlo mal na jok. Za Nsro je predvideno 24k km in to je hudičev dobr zračunan mi je naredu 600km več pa je riknla. Pol žigc je meu 1000km čez 15k pa je biu bt že tok zdelan da mu je servise reku da je čudež da se še voz. Nevem kje si pa slišu da ti bo skos bt delu ker to je nemogoče nimaš 4takt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bike rider menji bat če še ni biu ker drugač boš vidu kako je ko ti brez vsakega ružlanja padejo obrati na nulo zadnje kolo ti zagrabi bog ne daj na ovinku in ne vžge več. Sm doživu to in verjem da je to velk razočaranje men je šlo mal na jok. Za Nsro je predvideno 24k km in to je hudičev dobr zračunan mi je naredu 600km več pa je riknla. Pol žigc je meu 1000km čez 15k pa je biu bt že tok zdelan da mu je servise reku da je čudež da se še voz. Nevem kje si pa slišu da ti bo skos bt delu ker to je nemogoče nimaš 4takt.

tut na 4 T je treba zamenata bat, vendar mal kasnej kot pa na 2T. pri mojm daelimu je predvidena menjava bata pri 40.000 km. folk dejte zamenat bate (če je to potrebno) ker drugač so lahko kkšne pizdarije na cest, če vm zariba!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bike rider menji bat če še ni biu ker drugač boš vidu kako je ko ti brez vsakega ružlanja padejo obrati na nulo zadnje kolo ti zagrabi bog ne daj na ovinku in ne vžge več. Sm doživu to in verjem da je to velk razočaranje men je šlo mal na jok. Za Nsro je predvideno 24k km in to je hudičev dobr zračunan mi je naredu 600km več pa je riknla. Pol žigc je meu 1000km čez 15k pa je biu bt že tok zdelan da mu je servise reku da je čudež da se še voz. Nevem kje si pa slišu da ti bo skos bt delu ker to je nemogoče nimaš 4takt.

ja sam res najprej je blokerana zadna guma pol pa pogled na prikazovalnik obratov k prec pade na nulo...

jst ti priporočam da menjaš ker te bo cenej pršlo pa še boljš je kukr pa da ti nek v ovinku zablokera kolo k vrjem ne stisneš sklopke tok hitr da bi rešu situacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!