Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Sam do zdj na srečo ponavad prime pr recimo ene 10s ali več držanju motorja na 10k obratov al pa več to se zgodi na avtocestah al pa dolgih ravninah. Bike rider jst bi menju na tvojem mestu k ni se za igrat z tem pa ne da te kej silmo sam dobr ti hočmo k vemo kako je z tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja bom vido kaj boma nerdo, ker prjatl ma že 32k brez menjave bata pa še gre. samo či pravite da bo knap nwm. se bom še odloču. blo bi res škoda zaj past, ker še ni bla nikol na tleh.

ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst jo dons pelem na servis....k mi ga je RSManiac priporoču....tko da bomo vidl kakšn bat bo vn povleku! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... blo bi res škoda zaj past, ker še ni bla nikol na tleh.

A se ti mal hecaš? Dej mal počaki, mogoče ti bo bat ravno tam prijel, da boš zletel pod avto ali v ograjo.

Dej zameni že ta bat, dokler si ti še cel. Sej ti vsi tuki gor isto svetujejo.

Srečno vožnjo!... pa najprej bat zameni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si šou 160...ulala! sam nevem kje sm slišu da ti je zaribala pr 40km/h

ja i hope so da bo vse kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm letu za mihom k je prej spelu od enga bifeja kokr jst. Pa je blo pol sam tko začeu zgublat moč pa čudn zvok skoz auspuh pol je pa požlajfu jst pa v :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men se je podobno zgodel, bata ni zagrablo. Menat boš mogu, bat, ležaja, cilinder se pa malenkost pobrusi, samo tiste praskice, pa nova tesnila. Tko da novega cilindra ne boš rabil, je pa mal za obdelat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stroški popravila?

sam jst mam pa pol še ketno pa zobnike, ploščice pa še redn servis tko da bo kr draga tale...sam pol bo pa motorč že skor k nov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ležaja 2X 5k, bat se mi zdi da je bil okol 23-25k. Mehanik je za delo računal 10k. Zamenjal je še svečko, cilinder mal pošmerglov :), nov filter za bencin dal, tesnila, namazov ketno pa ne vem več točno kaj še :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi ste čundi omg   :krneki:

...drugače počakajte 2 - 3 leta in boste imeli stroje!

hja, ce vozis 125 4T itak ne mors mislit drugega, kot da 125ke ne grejo nikamor... :) ko bos pa enkrat do konca zmogljivosti prtegnu dvotaktno 125ko k spici od mesta do stotke v 5,9 sekunde, in ki se ji ustavi nad 180 km/h, bos pa malo spremenil mnenje. .)

tut na 4 T je treba zamenata bat, vendar mal kasnej kot pa na 2T. pri mojm daelimu je predvidena menjava bata pri 40.000 km. folk dejte zamenat bate (če je to potrebno) ker drugač so lahko kkšne pizdarije na cest, če vm zariba!!!

na uni 4T gajbi ko sm izpit delu se je stevc ze okol obrnu (pa vrjetn ne sam enkrat), pa je baje se vedno bil prvi bat not... ...gre pa za yamaho SR 125. ribnala ni, je pa delala glih tak ko da je... ....80 km/h ce si jo fejst gnal... ...men je aprilia zaribana se vlekla 140 on flat... :P :devil:

aja, lagrov pa ne originalnih kupvat - se enake (ista znamka, isti model) dobi v ne-hondini embalazi dost cenej! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi a že maš popravljeno hondico?

mimogrede včeraj sem bil pri mehaniku in se je pelo z mojo nsrko pa je reko da ni potrebna menjava vsaj 5k km in sem se pdločil da bom generalko delal pozmi oz. zgodaj spomladi. ker takrat dobim popust na delo( izven sezonski popust :OK: ). samo še nwm če bi menjal samo bat in batne obročke :? . komplet pride okrog 50k sit original deli. samo bat pa obročki ind. pa okrog 25. bom vido ko bo mašino odprl kakšna je situacija.

lp vsem:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism še :BUA: konc tedna dobi dele tko da recimo da v začetku druzga tedna :?

mam pa tut rahlo počen cilinder...kar je pa kr dolg za čakat

ej jst sm bil tut prepričanja da zarad 1000km več mi ne bo zaribala...i guess i was wrong :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja hondica je šl apa po zlu :( tistmu k sem jo prodal je enkrat zletu s ceste jo pobral in sov naprej, zdej nej bi pa drugič zletu in je v bolnc!!!prodal sem patakmu k še 16 ni biv str(se prav brez izpit kukr jest vem) in že k je od mene šov ga je kr neki tišov, čeprov ga je prvič vozu!oprosti ampak tazga je sam za prtegnt :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja hondica je šl apa po zlu :( tistmu k sem jo prodal je enkrat zletu s ceste jo pobral in sov naprej, zdej nej bi pa drugič zletu in je v bolnc!!!prodal sem patakmu k še 16 ni biv str(se prav brez izpit kukr jest vem) in že k je od mene šov ga je kr neki tišov, čeprov ga je prvič vozu!oprosti ampak tazga je sam za prtegnt :angry:

kva si sploh prodajal takmu k nima izpita :BUA: maš pa prov tud jest bi ga učufov :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kako izkušnjo z večjim fergazerjem? Recimo kakim mikuni 35? Kolk kej stanejo te zadeve? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uplinjaci so kar dragi...now mislm da pod 50k ni...pa tut dellorto 34 je nad 50 splaca se idin rablenga sam merkj kwa bos kupu...drgac ti bi pa dal par konjickow gor ja k se fajn pozna razlika med 28 pa 35

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na odblokiranem motorju sm slišu da se če naprimer zamenjaš uplinjač iz dellorto 28 na dellorto 34 in če maš recimo 31KM jih maš pol z večjim fergijem 34KM ker se tko računa 6mm večje : 2 in kao 3KM. Drugač dellorto stane 42000sit sm gledu enkrat cene in to za dellorto 34.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo pozna koga ki bi kupu hondo nsr 125, ker jest sm se odloču da bom zdele prodal in si bom raj pol k bom za neomejeno dobu, kj močejšga obavu?PA sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo pozna koga ki bi kupu hondo nsr 125, ker jest sm se odloču da bom zdele prodal in si bom raj pol k bom za neomejeno dobu, kj močejšga obavu?PA sorry za  :topic:

a boš čaku 5 let, da boš lahko motor za neomejeno kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!